زمانی که آسمان هنوز تاریک با شب Estefani لوپز بیدار.

مادر Azucena “Susy” لوپز آماده روز ناهار در آشپزخانه در حالی که لوپز, 17, برس دندان های خود را در حمام و با دقت درج او تماس چشمان او هنوز هم سنگین با خواب. آن است که پنج شنبه, مارس 12 یک روز قبل از لس آنجلس مقامات مدرسه اعلام خواهد شد مدرسه آتن به سرعت گسترش COVID-19 و یک هفته قبل از شهردار اریک Garcetti را امن تر در خانه سفارش دهید.

در این روز مانند بسیاری دیگر در طول سال تحصیلی از شنبه تا پنج شنبه ساعت 5:30 صبح در نقطه لوپز و مادرش پیچ و مهره های خود را از رودخانه به خانه و درایو 20 مایلی شمال به سان برناردینو انبار که در آن Lopez جلب مترولینک به لس آنجلس دبیرستان برای هنر (LACHSA) در لس آنجلس’ Eastside.

این 1 و نیم ساعت رفت و آمد به مدرسه و آموزش است که تقریبا همیشه موقع خروج دقیقا در 6:03 a. m. هر جزئی صبح تاخیر در خانه می تواند باعث لوپز به دست ، و این بدان معنی مادر او را به درایو بیش از 50 مایل به رها کردن او در مدرسه در زمان و سپس درایو یکی دیگر از 50 مایل از خانه. در ترافیک.

تبلیغات

بنابراین گاهی لوپز نگرانی.

“¿Estamos bien de tiempo?” لوپز می پرسد مادرش در ماشین و از پنجره به بیرون نگاه در نور ستاره. “ما OK؟”

” مادر او اطمینان داد او خوش. “Estamos muy bien de tiempo. No hay tráfico.” “بله. ما در حال انجام بزرگ در زمان. هیچ ترافیک وجود دارد.”

لوپز یک تاریخ و تحصیل در رشته موسیقی در LACHSA رایگان عمومی دبیرستان ارائه می دهد که دقیق هنرستان-سبک آموزش به دانش آموزان آماده شدن برای مشاغل در رقص و تئاتر و موسیقی (آواز و کلام), هنرهای تجسمی و هنرهای سینمایی.

تبلیغات

همچنین: دبیرستان هنرهای نمایشی تعطیل شد, توسط coronavirus. آن را از خط خارج دانشجويان مشاغل?

چهار روز در هفته از سال اول Lopez اتحاد خود را تنظیم زنگ ساعت 5 و با عجله از درب به حضور برجسته مدرسه در محوطه Cal State L. A., که در آن مدرسه شروع می شود در ساعت 8 صبح (در روزهای جمعه کلاس نمی شروع تا ساعت 10 صبح پس از او ادویه کمی خواب اضافی.)

در یک روز عادی لوپز از حدود 7 p. m. اما چند روز اگر او تمرین برای یک عملکرد او در مدرسه تا 6 بعد از ظهر و فناوری هفته او را ترک نمی کند زمینه محوطه دانشگاه تا 9:30 بعد از رسیدن به منزل در سراسر نیمه شب.

Estefani Lopez performs during a final dress rehearsal of “Amahi and the Night Visitors,” at LA County High School for the Arts

قبل از همه گیر Estefani لوپز انجام می دهد در طول یک آخر تمرین از “Amahl و شب بازدید کنندگان” در لس آنجلس دبیرستان برای هنر در 15 نوامبر سال 2019.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

هر سال حدود 900 دانشجو از بیش از 90 شهرستانها و 40 مدرسه منطقه در L. A. شهرستان و فراتر از استماع و ثبت اوراق بهادار حدود 150 لکه های نهم و 10 کلاس در تمام تخصص ها ،

چند دانش آموزان با این حال رفت و آمد تا آنجا که به لوپز.

قبل از پله به سرما مارس صبح لوپز و مادرش دعا برای سلامتی و ایمنی. برای خط مقدم کارگران از coronavirus. برای کسانی که بد افتاده از COVID-19 به بهبود می یابند. و Azucena می پرسد خدا برای مراقبت از دخترش.

“هر جا که ما به, ما دعا می کنیم شما با ما,” او می گوید در اسپانیایی.

تبلیغات

در داخل قطار لوپز و LACHSA دانشجوی سال اول Aydalet رامیرز از ممنوعیت پیاده روی به طور معمول غرفه و ماشین یکی که نمی توانید بیش از حد سرد در صبح و یا بیش از حد داغ در بعد از ظهر لوپز می گوید. به علاوه دیگران او می گوید: “بوی عجیب و غریب است.”

لوپز اتحاد قابل ملاحظه ای دست ثابت. زمانی که او نمی گرفتن بر روی مشق شب و یا فشار در برخی از خواب در سوار شدن او آرایش خود را. “این درمان برای من,” او می گوید. زرق و برق های مورد علاقه او است.

ابرو او همیشه اول است. (“شما در حال رفتن به دیدن من با برخی از دیوانه ابرو,” او می گوید: خنده پوشش تیره ابرو با یک قلم مو. “این فقط یک هشدار است.”) پلک او آمد. او می بندد یک چشم و به آرامی برس هلو-پودر رنگی در آن صحبت nostalgically مورد 1990s. “من آرزو می کنم من متولد شد و در سال 1998” او می گوید: برگزاری یک آینه ترک خورده. “خواهر من به گوش بسیاری از R&B و یک زمان خوب است. کسانی که در این روز خوب است.”

تبلیغات

لوپز را به مدت طولانی از یک خواننده است.

در سن 7 سالگی او شروع به نواختن ویولن. زمانی که او 12 لوپز از آن ساخته شده به دور نهایی از Telemundo را “La Voz کودکان و نوجوانان” و موفق به کسب مقام سوم در “Tengo Talento, Mucho Talento” در سال 2017. در این سال لوپز و 19 سایر LACHSA دانش آموزان دعوت شده بودند به انجام “من بخوان بدن برقی” در جایزه گرمی در کنار megastars مانند Cyndi Lauper Camila Cabello و رایج است. او همچنین برنده امسال مرکز موسیقی کانون توجه جایزه در کلاسیک صدای یک دانش و یک هنر برنامه آموزشی برای جنوب کالیفرنیا دانش آموزان است که می آید با یک $5,000 پاداش. به علاوه او یک کانال یوتیوب که در آن او به پست ویدئوها از خودش آواز (بیشتر) آهنگ اسپانیایی برای او 28,700 مشترکین.

“من پدر من واقعا افتخار می کنم چرا که او می خواست به یک نوازنده در مکزیک می گوید:” لوپز که پدر جوئل رها رویای خود را پس از مهاجرت به ایالات متحده از San Luis Potosí, مکزیک در سال 2003.

فقط بعد از 7:20 صبح لوپز در مراحل قطار و گره ای در یک اتوبوس کوتاه که قطره قطره او فقط قدم دور از مدرسه خود را بالا. اگر او را خوش شانس او چند دقیقه به فراغت قبل از اینکه کلاس شروع می شود.

تبلیغات

اولین توقف: کلاس فرانسه.

سپس آن را موسیقی تئاتر پس از تغذیه که بعد از سه ساعت یا بیشتر لوپز و همکلاسی هایش تمرین برای مدرسه تولید “داستان وست ساید.” (اصلی طرح بود که به شدت پس از تغییر مدارس بسته به دلیل coronavirus.)

Alondra Santos and cast members of “West Side Story”

الندرا سانتوس در نقش ماریا و بیشتر اعضای بازیگران “داستان وست ساید” تمرین در داخل کارولین لافت در LACHSA قبل از coronavirus بسته مدرسه و کلاس های آنلاین آغاز شد. کوتاه تر ضبط عملکرد نشان می دهد راه اندازی خواهد شد مارس 22.

(جسیکا چن / لس آنجلس تایمز)

“می تواند ما را در انجام مشق شب ؟” یک دانش آموز می پرسد تئاتر صندلی لوئیس شکارچی از حقه در شروع کلاس. “از آنجا که من واقعا نیاز به گرفتن.”

تبلیغات

شکارچی سخت گیر و در عین حال با محبت نقاط به او و می گوید: “اگر شما از دست یک نشانه من قصد دارم به تماس در هر کالج می شود و به آنها بگویید.”

جمع آوری شده در اطراف یک پیانو در داخل و تئاتر و موسیقی مدیر کاساندرا Nickols Gonzalez حملات آکورد در حالی که دانش آموزان گرم کردن صدای وز وز لب خود را و meowing اکتاو. سپس گسترش در سراسر تئاتر آنها کشش و انجام تخته و جک پریدن به Pharrell Williams’ “مبارک” و مایلی سایرس’ pop آمار “Party in the U. S. A.”

آن را در شکل دادن به یک روز به طور منظم در مدرسه اما میدوی را از طریق کلاس موج gasps و نفرین کلمات بی سر و صدا تکرار از طریق تئاتر: مدل برنامه ریزی برای روز بعد لغو شد. سالمندان ویران شد عصبانی و آشفته است.

لوپز قرار بود برای رفتن به پارگی کیسه آب بیش از حد, اما او می دانست که او هنوز هم تا به حال در سال آینده. “من احساس می کنم واقعا بد برای سالمندان” او بعد از آن می گوید.

تبلیغات

LACHSA students Drew Harris, left, Alondra Santos and Estefani Lopez in opera class.

Estefani لوپز, حق با همکار LACHSA دانش آموزان درو هریس چپ الندرا سانتوس مرکز. آنها تمرین برای “رومئو و ژولیت”با الهام از قطعه “Star-Crossed عشق” قبل از همه گیر مجبور مدارس به نزدیک است.

(جسیکا چن / لس آنجلس تایمز)

قبل از رد کردن دانش آموزان برای ناهار شکارچی آدرس این مدل را لغو و عدم قطعیت در اطراف تولید آنها کار کرده ام به گونه ای خستگی ناپذیر در. “این خشن هستند و در زمان های مختلف,” او می گوید: “و ما باید وجود داشته باشد برای هر یک از دیگر.”

ایستاده در نزدیکی او درس را از درگاه اپرا معلم سوزانا گوزمن دست لوپز و همسالان خود ضد عفونی کننده دستمال مرطوب. هیچ راه است coronavirus وارد شدن به کلاس درس او. گوزمن پویا و متحرک و او انتظار دارد که بهترین ها را از او خوانندگان. همیشه.

‘Hopscotch,’ a study in music, art, environment

LACHSA co-مدیر هنرهای نمایشی دبیرستان opera شرکت سوزانا گوزمن یک mezzo-soprano که perfromed در سراسر جهان است. بالاتر از او انجام و در یووال شارون 2015 opera “لی لی.”

(آن Cusack / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“حل و فصل نیست خوب” او را به یاد دانش آموزان خود را قبل از شروع تمرین برای “Star-Crossed عشق” تولید شد که برنامه ریزی شده برای ماه گذشته. “بزرگ می شود.”

بعد چند ساعت تا 6 بعد از ظهر دانش آموزان انجام بهترین خود را, همه چیز در نظر گرفته شود.

پشت در قطار لوپز به نظر می رسد از پنجره آسمان رنگی صورتی و نارنجی. در سوار شدن به خانه او اغلب در مبارزه با اصرار به چرت زدن. او خوابش برد در قطار یک بار و از دست رفته خود را متوقف کند; او نمی خواهد اجازه دهید آن را دوباره اتفاق می افتد.

هنگامی که قطار می رسد و او را خسته اما او هنوز mariachi عمل.

تبلیغات

داخل آریزونا مدرسه چند بلوک از خانه لوپز در تمرین است که در حال حاضر در نوسان کامل است. او استاد “استاد” آنتونیو Castañeda می داند که به انتظار لوپز دیرکردی.

این خواننده جوان در پیاده روی با عجله به صندلی خالی در مرحله میدارد ویولن خود را و شروع به بازی “Aires del Mayab” با پنج جفت باند دو نفر از آنها خواهر و برادر خود را. برای این ساعت آینده تا 9:30 بعد از ظهر شش نوازندگان جوان و پر کردن سالن با موسیقی خود را پدر و مادر نشستن idly توسط بشاش با غرور و افتخار.

9:45 بعد از ظهر لوپز است که در نهایت در صفحه اصلی.

اما قبل از نشستن در پشت میز ناهار خوری به خوردن molletes با خانواده اش لوپز تغییرات به او لباس خواب و شنیده می شود آواز در اتاق خود.

تبلیغات

Sigue cantando. Todo el dia Estefani esta cantando,” Azucena با لبخند می گوید. “او را نگه می دارد به آواز خواندن. تمام روز Estefani آواز می خواند.”

هنوز روز و شب نبوده است آسان برای Lopez. “این واقعا سخت است,” او می گوید. در زمان او را به فکر ترک در مورد حضور در یک مدرسه نزدیک به خانه.

“من نمی دانم که چگونه من آن را انجام می دهند این سال های گذشته,” او می گوید: خنده عصبی. “قطعا وجود دارد شده است مقدار زیادی از استرس عاطفی. بسیاری از گریه.”

تبلیغات

اما او تحت فشار قرار دادند از طریق آن. چرا که او می داند که او سخت کار پرداخت خواهد شد و از آنجا که او تا به مدت طولانی از یک خواننده است. “راستش من احساس می کنم که مدرسه در حال رفتن به من کمک زیادی در آینده من” او می گوید: با اطمینان.

البته لوپز روزمره آمد به توقف سنگ زنی در مارس 16 زمانی که مدارس بسته های فیزیکی خود را درب ها و کلاس های آنلاین نقل مکان کرد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این روزها او زنگ خاموش می رود در 7:30 صبح به او صبحانه, برس مو و دندان و تنها در ریمل مژه و ابرو اگر او احساس می کند مانند آن است.

او یک روز کامل از زوم کلاس و در خانه ناهار با مامان و خواهر. او هنوز تمرین برای فشرده, نسخه مجازی از “داستان وست ساید” که او می گوید: “رفتن نسبتا خوب” همه چیز در نظر گرفته شود.

تبلیغات

“ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما برای خروج از یک وضعیت بد” او می گوید و هیجان زده است برای دیدن چگونه جایگزین تولید ایفا می کند.

بعد از مدرسه در 4 p. m. او زمان بیشتری برای انجام تکالیف و تمرین آواز. ماریاچی و شیوه های گاه به گاه کنسرتهایی را متوقف به طور نامحدود.

اما با وجود این بسیاری از نا امیدی ها در آورده با این بیماری همه گیر لوپز اعتماد به نفس را شکوفا کرده است. او هنوز هم به دنبال رویای خود را از بودن یک mariachi و اپرا مجری, اما او منتقل او تمرکز به اپرا.

تبلیغات

“پس از برنده شدن در انظار, این واقعا من را تشویق به دنبال [opera] بیشتر,” او می گوید. “قبل از انظار من واقعا فکر می کردم که چون من آغاز شده و تا اواخر من قادر به رسیدن به آن اهداف است. من فقط احساس مانند افرادی که شروع به آموزش جوان در اپرا قرار بود به موفق تر باشد.”

جایزه ثابت او اشتباه است. “[برنده] واقعا به من حس من,” او می گوید.

با یک نوظهور اعتماد به نفس او می داند که آن روز روزی خواهد آمد.

لوپز دستاوردها و رویاهای بزرگ هر چند نمی توان بدون پدر و مادر او حمایت و قربانی آنها را ساخته ام.

تبلیغات

مادر او با ترک شغل خود مشغول به کار در یک فروشگاه دو سال پیش و پس او می تواند تمایل به سه فرزند خود را. این ساعت که انعطاف ناپذیر و در تضاد با برنامه های خود را.

“من نمی تواند گاهی اوقات. آن پیچیده بود زیرا من اجازه داده [را] و آنها نمی دهد من به ساعت من می خواستم تا من کار را متوقف کرده” Azucena می گوید در اسپانیایی. در حال حاضر دو یا سه بار در هفته به او کمک می کند تا یک دوست, تمیز کردن خانه در حالی که دخترش در مدرسه است.

خانواده آموخته LACHSA از طریق یک دوست پسر که با حضور L. A. مدرسه. زمانی که آنها آن را تحقیق آنها را تحت تاثیر قرار وسعت آن از گزینه ها و پرستیژ.

“مدرسه بزرگ به نظر می رسید … و ما نمیفهمد که اگر او را برای رفتن به آماده سازی [برای حرفه ای آواز] سپس او باید به خوبی آماده شده می گوید:” وقایع کنونی. “هنگامی که ما او را با خیلی جاه طلبی شور و شوق زیادی برای بودن در مدرسه ما می بینیم که آن را به ارزش آن است.”

تبلیغات

Estoy, فوق العاده, فوق العاده, orgullosa de ella,” Azucena با شور و شوق می گوید “من فوق العاده به او افتخار است.” و به عنوان اغلب به عنوان او می تواند او باعث می شود مطمئن شوید که به او بگویم مادر که. او می خواهد او را به می دانم که چقدر او را تحسین است. که او یک ستاره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de