آخرین: گلف ماهیهای انگلستان و ولز در اتصال

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

اعضای یک باشگاه گلف که البته سابقه مرز انگلستان و ولز در یک حالت برزخ پس از متناقض قوانین صادر شده توسط مقامات دولتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Llanymynech باشگاه گلف دارای 15 سوراخ در ولز و سه در انگلستان است. ثبت نام در چهارمین سوراخ می خواند: “رانندگی در ولز. زدن توپ در انگلستان است.”

آن را ترک کرده است این باشگاه با اعضای کاملا سردرد است.

نخست وزیر بوریس جانسون است شل شدن محدودیت در طول مستند به مردم اجازه می دهد در انگلستان به بازی گلف با در ترین یک نفر دیگر از روز شنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند اجتماعی فاصله گرفته است. اما مردم در ولز گفته شده توسط خود را به دولت تفویض آنها باید در خانه بماند و دوره های گلف باید بسته باقی می ماند.

Llanymynech باشگاه, منشی, سیان Whiteoak است گفت: آسمان ورزشی “شماره تماس” ساخته شده اند به مقامات و “ما در انتظار روشن شدن قبل از هر گونه تصمیم گیری.”

Llanymynech نیز شناخته شده به عنوان صفحه اصلی دوره کارشناسی ارشد سابق قهرمان ایان Woosnam.

___

بلاروس فدراسیون فوتبال به تعویق انداخته است دو بازی به دلیل بازیکنان از دو تیم در حال مشکوک به آلوده شدن با کوروناویروس.

سخنگوی فدراسیون الکساندر Aleinik می گوید بازیکنان از اول-بخش باشگاه مینسک و دوم-بخش تیم آرسنال Dzerzhinsk. او نام این بازیکنان است.

مینسک و نمان Grodno شد به بازی روز جمعه و آرسنال بود که به صورت لوکوموتیو Gomel در روز شنبه.

مسابقات فوتبال شده اند در بلاروس در سراسر همه گیر اما حضور در بازی های اخیر بوده است نازک و تماشاگران شده است نشسته در مبهوت تشکیل می ایستد.

___

آلمانی فدراسیون فوتبال تعیین کرده است خرما برای بازگشت زنان بوندسلیگا مردانه سوم را بدست آورد و تاریخ جدید برای باقی مانده, آلمانی, مسابقات جام جهانی.

فوتبال در این کشور متوقف شده است از تاریخ 13 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما آنگلا مرکل گفت: در هفته گذشته آن می تواند بازگشت موضوع را به اقدامات سختگیرانه. لیگ پس از آن اعلام کرد که مردان بوندسلیگا و دوم تقسیم خواهد, رزومه, on May 16.

زنان بوندسلیگا شش دور باقی مانده است و به راه اندازی مجدد در مارس 29. مردان سوم بخش 11 دور مانده و خواهد شد در آوریل 26 و نتیجه گیری در ژوئن 30. سقوط ارتقاء برگشتی خواهد بود برنامه ریزی شده در ماه جولای.

آلمان فینال جام حذفی موکول شده است برای ژوئیه 4. مرحله نیمه نهایی برگزار خواهد شد در ژوئن 9 و 10. زنان جام میله میله برای همان روز را به عنوان مردان.

رئیس فدراسیون فریتز کلر می گوید: در تمام مسابقات به احتمال زیاد خواهد شد در خالی استادیوم “اما من معتقدم که این است که تا بحال بهترین راه حل است.”

___

لیگ برتر می گوید که امیدوار است مقامات دولت اجازه خواهد داد که تمام 20 استادیوم مورد استفاده قرار گیرد اگر رقابت رزومه ماه آینده.

پلیس خواسته بود که بازی تواند در خنثی مکانهای اما این طرح با مخالفت بسیاری از سقوط تهدید باشگاه بر این باور است که مضرات ورزشی یکپارچگی لیگ.

لیورپول led لیگ با 25 امتیاز زمانی که آن متوقف شد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. وجود دارد و نه بازی باقی مانده است.

لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد می گوید: “این اولویت از همه باشگاه های ما به بازی در خانه اگر ممکن است.”

کارشناسی ارشد می گوید باشگاه ها مورد بحث چه اتفاقی خواهد افتاد اگر در این فصل تا به حال به محدود برای اولین بار.

___

ترکی فدراسیون بسکتبال می گوید آن است که لغو آن فصل در میان شیوع کروناویروس.

رئیس فدراسیون Hidayet Turkoglu می گوید: این تصمیم رسیده بود پس از رایزنی با تمام بسکتبال باشگاه ها و نه تیم اعلام خواهد شد قهرمان.

Turkoglu می گوید: “این بهترین تصمیم برای بسکتبال است.”

ترکیه به حالت تعلیق در تمام لیگ های ورزشی در ماه مارس است اما این کشور در فدراسیون فوتبال هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری بازی در ژوئن 12 و میزبان نهایی لیگ قهرمانان در استانبول در ماه اوت است.

___

آمریکا هاکی لیگ را لغو کرده است بقیه فصل آن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور و مدیر عامل دیوید اندروز می گوید: “از سرگیری و تکمیل 2019-20 های نجومی امکان پذیر نیست در شرایط فعلی است.”

لیگ حکام ساخته شده است که عزم و اراده در یک کنفرانس تلفنی جمعه.

اهل خود را به حالت تعلیق نجومی در مارس 12 پس از NHL انجام داد. لیگ امیدوار به بازگشت در فصل بعدی اما این است که در معرض خطر اگر ورزشی باید در عرصه خالی.

___

دولت بریتانیا گفته است که ورزش بدن برای آماده شدن برای از سرگیری حوادث در انگلستان اما نه قبل از ماه ژوئن و نه با طرفداران در استادیوم.

ورزشی تعطیل شده اند در بریتانیا از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک سند دولت می گوید مرحله 2 طرح برای کاهش این مستند شامل “اجازه فرهنگی و ورزشی را در پشت درهای بسته برای پخش.”

در این سند آمده است که از سرگیری نمی افتد قبل از ژوئن 1.

دولت می گوید اجازه جمعیت زیادی در استادیوم ورزشی “تنها ممکن است به طور کامل ممکن است به طور قابل توجهی بعد از بسته کاهش در تعداد از عفونت.”

___

ترکیه والیبال لیگ لغو شده است در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ترکی, والیبال, فدراسیون, رئیس جمهور Mehmet Akif Ustundag می گوید هیچ تیم اعلام خواهد شد قهرمان و هیچ تیم خواهد بود تنزل.

او می گوید: “مردان و زنان لیگ ثبت شده است به عنوان آنها ایستاده است.”

ترکیه به حالت تعلیق در تمام بازی های لیگ در 20 مارس اما این کشور در فدراسیون فوتبال هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری بازی در ژوئن 12 و میزبان نهایی لیگ قهرمانان در استانبول در ماه اوت است.

___

دو بار قهرمان ویمبلدون Petra Kvitova و سوم-رتبه Karolina Pliskova منجر خواهد شد تیم تنیس رویداد خیریه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Pliskova تیم شامل دوقلو, خواهر, تخت, 2019, فرانسوی, باز runner-up کوتاه Vondrousova, Tereza Martincova و نیکولا Bartunkova.

Kvitova خواهد پیوست و در تیم ملی Vilma Strycova گی Siniakova, Vilma Krejcikova لیندا Fruhvirtova و بازیکن اکاترینا Alexandrova.

Pliskova می گوید: “این یک فرصت بزرگ برای ما به بازی منحصر به فرد مسابقات است.”

اول از چهار مسابقات که بخشی از رقابت است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 13-15 در پراگ.

___

رئال مادرید تبدیل شده است آخرین لیگ اسپانیا باشگاه به رزومه فردی و آموزشی.

بازیکنان بودند در عمل در این تیم مرکز آموزش دو ماه پس از لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد چرا که از coronavirus بیماری همه گیر.

اکثر باشگاه ها در حال حاضر از سر گرفته شد جلسات فردی. بارسلونا دوباره در روز جمعه و اتلتیکو مادرید در روز شنبه.

همه بازیکنان مورد آزمايش قرار COVID-19 قبل از اینکه عمل کنه.

لیگ می گوید: پنج بازیکن در اول و دوم-بخش باشگاه ها باید آزمایش مثبت است. سه نفر از کارکنان نیز آزمایش مثبت است.

لیگ اسپانیا جمهور خاویر Tebas امیدوار به راه اندازی مجدد لیگ در ژوئن 12.

___

رئیس بیس بال ژاپن می گوید: 12 تیم لیگ است که به امید شروع بازی در ماه آینده اما هیچ تاریخ مشخص تعیین شده است.

ژاپن است که زندگی زیر یک وضعیت اضطراری است که در اثر تا 31 مه.

کمیسر Atsushi سایتو می گوید: “من فکر نمی کنم هر کسی می تواند آماده سازی با تنظیم خاص در روز افتتاحیه.”

سایتو می گوید: همه ستاره بازی در ماه جولای لغو شده است برای اولین بار پس از آن ابتدا برگزار تقریبا 70 سال پیش. ژاپنی نجومی در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن در 20 مارس.

توهوکو پزشکی و دارویی استاد دانشگاه Mitsuo کاکو می گوید از آن دشوار خواهد بود برای تنظیم تاریخ به صورت فصل به شروع با وضعیت اضطراری هنوز هم در اثر.

بیس بال آغاز شده در تایوان و کره جنوبی در خالی استادیوم.

___

پرتغالی فدراسیون فوتبال می گوید: لیگ باشگاه ها و بازیکنان باید مسئولیت عواقب ناشی از بازگشت به فوتبال در این کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فدراسیون می گوید که اولین شرط مقرر توسط دولت به مقامات اجازه می دهد پرتغالی لیگ و پرتغالی در جام حذفی به سر به عنوان برنامه ریزی شده تا پایان ماه.

فدراسیون می گوید: لیگ باشگاه ها و بازیکنان در تمام زمانها “فرض خطر عفونت” و “مسئولیت” از همه ممکن است عواقب مربوط به بیماری و به “خطر برای سلامت عمومی است.”

فدراسیون می گوید آن را دریافت مجموعه ای از شرایط از دولت در روز یکشنبه.

دولت به تازگی گفت: این امر اجازه می دهد تا لیگ و جام حذفی به, رزومه, on May 30. بخش دوم لغو شد.

___

زلاتان ابراهیموویچ که انتظار می رود به بازگشت به ایتالیا به صرف دو هفته در قرنطینه جلوتر از پتانسیل بازگشت به سری آ فصل با میلان.

او در پشت برگ مقدار زیادی از سوالات در زادگاه خود در سوئد.

ابراهیموویچ حفظ شده است تا تناسب اندام خود را از طریق آموزش با Hammarby. او خریداری یک نزدیک به 25 درصد از سهام خود در استکهلم-باشگاه بر اساس سال گذشته در اولین حرکت خود را به فوتبال مالکیت. مهاجم تمرین با مردان و زنان تیم و بازی در یک آموزش مطابقت چون سوئد است تحت سخت مستند اقدامات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

38 ساله ابراهیموویچ می تواند به بازگشت به این باشگاه به عنوان بازیکن و در سال های پایانی زندگی حرفه ای خود را.

میلان و بسیاری از دیگر ایتالیایی باشگاه های لیگ از سر گرفته شد آموزش به صورت فردی در هفته گذشته قبل از اینکه تیم کامل آموزش ری استارت دوشنبه آینده.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>