دو بازداشت در جدال با هدف کارمند بیش از امتناع از پوشیدن ماسک

دو نفر رو به جرم اتهام باتری بعد از پلیس گفت: آنها حمله یک کارمند مورد نظر که در مواجه با آنها در مورد امتناع از پوشیدن ماسک در داخل یک ون Nuys فروشگاه.

درگیری در محل فروشگاه در 5700 بلوک Sepulveda بلوار حدود 10:20 صبح مه 1 گفت: افسر دریک مدیسون سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس.

دو نفر که نمی شد با پوشیدن پوشش صورت وارد فروشگاه شدند و در مواجهه با کارکنان, او گفت:. هنگامی که مشتریان حاضر به قرار دادن ماسک بر روی صورت یک کارمند منتقل شده به آنها را اسکورت, او گفت:.

“همانطور که آنها با نزدیک شدن به خروج یکی از متهمان به طور ناگهانی و بدون تحریک تبدیل شده و پانچ کارمند فروشگاه باعث او را و گمان به سقوط به زمین” مدیسون گفت.

تبلیغات

در حالی که آنها بر روی زمین یک درگیری صورت گرفت و کارمند بازوی چپ شکسته شد, Madison گفت. کارگر گرفته شده است به یک بیمارستان محلی و درمان برای صدمات خود را.

دو مظنون شدند و بعد از آن به اتهام جنایت باتری و برگزار شد در ازای $50,000 وثیقه مدیسون گفت.

پلیس در حال برنامه ریزی برای انتشار نام متهمان و همچنین نظارت تصویری از این حادثه بعد از دوشنبه.

مشتریان تشویق ضروری کسب و کار در شهر لس آنجلس شده اند نیاز به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در داخل فروشگاه از آوریل 10, وقتی شهردار اریک Garcetti صادر سفارش نیاز به استفاده از آنها در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus. لس آنجلس مقامات صادر مشابه جهت است که اثر در زمان 15 آوریل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>