MARIPOSA, کالیفرنیا. (AP) — Paul L. واسکز زبر و خشن مرد کوه که وحشت واکنش پس از دیدن یک رنگین کمان رو او را به اینترنت ستارگی و او را تبدیل به یک قهرمان محلی شده بود مرکزی کالیفرنیا. او 57 بود.

Vasquez که به نام خود Yosemitebear در رسانه های اجتماعی درگذشت اوایل روز شنبه در یک اتاق اورژانس بیمارستان های Mariposa County, دفتر پزشکی قانونی گفت: Modesto زنبور عسل.

علت مرگ شده است منتشر شد. Vasquez به تازگی ارسال شده در Facebook صفحه که او رفته بود برای آزمایش برای COVID-19 آموخته اما در مورد یکی دیگر از بیماری نامشخص.

در ژانویه 2010 Vasquez ارسال شده در یوتیوب یک ویدیو شات از کوهستان خانه مجموعه ای از رنگین کمان مشرف به دره یوسمیتی. او اشاره می کند در این عنوان که دوربین نمی تواند تصرف رنگین کمان ” شدت و روشنایی است.

اما نبود چه منجر به 46 میلیون بازدید از این ویدئو. آن Vasquez واکنش.

در طول دوره از 3 دقیقه ویدئو, او بارها و بارها گفت: “ایست” خندید و حتی sobbed به عنوان او شگفت زده در نزد رنگین کمان.

“این یک رنگین کمان تمام راه را در سراسر آسمان” او بانگ زد.

او در رفت و اندیشید: “چه معنی میدهند؟”

این ویدئو ویروسی رفت که در تابستان پس از بحث میزبان نشان می دهد جیمی کیمل توییتی در مورد آن منجر به حضور در تعدادی از برنامه های تلویزیون و آگهی های بازرگانی برای Smartwater مایکروسافت و Delta Air Lines.

“او” دو رنگین کمان’ اساسا نوشت: این کتاب در چه ویروسی بود” Vasquez دوست رابرت Borchard گفت: زنبور عسل. او به نام Vasquez یک “شگفت انگیز شخصیت” بود که همیشه مشتاق در مورد جهان است.

در 2015 مصاحبه با سی ان ان Vasquez گفت: او مشغول به کار بود به عنوان یک لس آنجلس آتش قبل از حرکت در اواسط 1980s به Mariposa که در آن او کار می کرد شغل های عجیب و غریب و به تنهایی زندگی می کردند در خانه های تلفن همراه نزدیک به پارک ملی یوسمیتی.

شاهدانه رشد و کاربر, او گفت که او بالا زمانی که او این ویدئو. او به سی ان ان گفت که او تنهایی به او اجازه اتصال به طبیعت در یک سطح عمیق و به او آزادی اکثر مردم هرگز نمی تواند درک.

“شما نمی توانید نگاه در یک رنگین کمان کنه و فکر نمی کنم در مورد من,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de