HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام گرگ حمله محلی و مقامات منتخب برنامه ای برای بازگشایی در سرپیچی از دستور shutdown به عنوان بزدل ترک همه گیر میدان جنگ تهدید دوشنبه برای جلوگیری از کمک به باغی, Pennsylvania شهرستان در افزایش مبارزه سیاسی بر دولت را از دست داده و coronavirus.

به طور معمول خفیف ادب دموکرات اخراج پس از چندین یمن کنترل استان ها اعلام شده خود را در شورش علیه او stay-در-خانه سفارشات و تعطیلی کسب و کار تلقی می شود “غیر پایدار زندگی.” شهرستانهای دفاع از آنها به اندازه کافی تست تجهیزات و بیمارستان ظرفیت برای مدیریت flareups از یک ویروس است که بیمار بیش از 57,000 در پنسیلوانیا از آنها بیش از 3,700 فوت کرده اند.

گرگ گفت: مقامات محلی که تلفظ خود را در جوامع باز برای کسب و کار در حال اقدام خودخواهانه و خطر زندگی می کند.

“سیاستمداران که در حال تشویق مردم انتخاب می شدند منجر به ترک مبارزه هستند بازیگری ترین قسمت راه” گفت: گرگ ادعا آنها “انتخاب صحرا در مواجهه با دشمن است.”

گرگ تهدید به خودداری COVID-19 بودجه به شهرستانهای استان است که عمل یک جانبه و “قرار داده و همه ما در معرض خطر توسط عامل غیر قانونی.” تحت فدرال امداد اورژانس قانون توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس پنسیلوانیا در حدود 4 میلیارد دلار در کمک های که گرگ در حال حاضر متعهد به همکاری با ایران تحت کنترل قوه مقننه در مورد چگونه به صرف.

مقامات جمهوری خواه در پاسخ به شدت دوشنبه به گرگ “نام” و تهدید کرد و گفت موکلین خود رنج می برند از لحاظ اقتصادی و از جان گذشته برای بازگشت به کار. آنها می گویند گرگ شده است خودسرانه و غیر منطقی در تصمیم گیری مناطق از دولت برای بازگشایی و زمانی که به دلیل خودداری از توضیح تصمیمات خود را.

“شما می توانید تنها حکومت اگر مردم مایل به حکومت و ولایت به وضوح خود را از دست داد جمعیت گفت:” رهبر اکثریت سنا جیک Corman, R-مرکز.

تقریبا تمام شهرستانهای استان است که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی هستند دیرین ایران پایگاه که رای دادند به شدت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 کمک به او را تبدیل به اولین جمهوری خواه برای گرفتن کلید ریاست جمهوری در میدان نبرد پنسیلوانیا از سال 1988. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای بازدید از دولت در اواخر این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن خود را در تشدید مبارزه سیاسی جمعه به tweeting: “بزرگ مردم پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم.”

در حالی که گرگ هنوز هم مقدار زیادی از دموکرات حمایت جمهوری خواهان و برخی از صاحبان کسب و کار او را متهم کرد از حرکت بیش از حد به آرامی به راه اندازی مجدد پنسیلوانیا ضرب و شتم و تا حد زیادی توقیف اقتصاد است. آنها همچنین با انتقاد از مات فرآیند که دولت او اعطا چشم پوشی به برخی از کسب و کار باز بماند در طول خاموش کردن در حالی که انکار و چشم پوشی به دیگران است.

اختلاف بیش از گرگ بازگشایی طرح که پختند و برای هفته ها در نهایت آب پز بیش جمعه شهرستان آغاز شد اعلام قصد خود را برای رفتن از راه خود را و بی اعتنایی مستند سفارشات که گرگ برای اولین بار صادر شده در ماه مارس با استفاده از اورژانس قدرت.

“فرماندار ما سوال نمی انگیزه خود را; با این حال با توجه به تمام است که باز شدن بیش از چند هفته گذشته ما باید سوال خود را به روش” Lancaster County مقامات نوشت: به گرگ. “ما همواره خواستار اطلاعات محور مشترک و شفاف روش برای گرفتن از طریق این بحران است. در امتناع از انجام این کار شما باید از دست رفته بسیاری از مردم به ادامه شرایط بسیار باریک مسیر شما مشخص شده اند.”

همراه با Lancaster County — یکی از دولت بیشتر به شدت جمعیت — Dauphin, Franklin, لبنان و Schuylkill استان ها همچنین نشان داد که آنها برنامه ریزی برای بلند کردن همه گیر بدون محدودیت گرگ برکت آغاز این هفته است. Berks در حال حرکت در این جهت و Huntingdon گفت: این پشتیبانی از کسب و کار را انتخاب کنید که به بازگشایی بدون اجازه دولت. هم کسانی که در شهرستان ها نمایندگی بیش از 1.7 میلیون پنسیلوانیا 12.8 میلیون نفر.

Cumberland County, پس از ایجاد سر و صدا در مورد بازگشایی بیش از آخر هفته “روشن” موقعیت خود را روز شنبه گفت: در نامه ای سرگشاده به ساکنان: “این حرکت ما توصیه پایه قانونی ندارد و نمی خواهد ایستاد.”

عفونت های جدید شده اند روند را در بسیاری از دولت پس از نزدیک به دو ماه از اجتماعی فاصله و گرگ شده است کاهش محدودیت در به آرامی نهفته شهرستانهای استان است. اما سرخوردگی در میان استان ها است که باقی می ماند قفل شده است در حال رشد در میان نصب ویرانی اقتصادی. حدود 2 میلیون نفر را از دست داده اند شغل خود را از اواسط مارس از جمله خود اشتغالی و فرفره کارگران وجود داشته است و مایل-صف های طولانی در مواد غذایی و شیر جالب.

York County صاحب رستوران Themi Sacarellos بازگشایی دو شام جمعه و ارائه خدمات جدول — چیزی که ممنوع است در همه جا در کشور در حال حاضر گفت: هشت هفته بود به اندازه کافی بلند تعطیل شود.

او گفت که او در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب بین بردن بیش از نیمی از جداول خود را به ترویج اجتماعی فاصله در حالی که کارکنان با پوشیدن ماسک و استفاده از پاک کننده های ویژه بر روی میز و صندلی.

“ما باور نمی کنیم ما هجوم فرماندار سفارشات” Sacarellos روز دوشنبه گفت:. “ما اعتقاد داریم او هجوم مردم.”

گرگ اصرار داشت که در حال حاضر زمان برای سهولت محدودیت در شهرستان است که باقی می ماند ویروس نقاط داغ.

“این یک زمان به تسلیم. این بار به rededicate خودمان به کار از ضرب و شتم این, ویروس,” او گفت:.

او هشدار داد در کسب و کار را انتخاب کنید که به “پیروی از هوی و هوس از سیاستمداران محلی و نادیده گرفتن قانون” با بازگشایی که آنها در معرض خطر کسب و کار مجوز گواهی اشغال و دیگر مورد نیاز دولتی مصوبات به کار گیرند.

شرکت هایی که چشم پوشی از خاموش کردن سفارش نیز می تواند به خطر اندازد خود را تحت پوشش بیمه قرار داده و خود را در معرض خطر داشتن ادعای خود را تکذیب کرد گفت: کمیسر بیمه جسیکا آلتمن.

او گفت: سیاست های بسیاری از مقررات است که حذف پوشش ناشی از “اعمال غیر قانونی و یا رفتار” و می تواند منجر به رد ادعای آسیب به اموال و حفاظت از مسئولیت و خطرات دیگر باید یک کسب و کار تصمیم به بازگشایی در نقض گرگ سفارش.

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de