پس از بحث برانگیز رای در روز جمعه به لغو ریورساید شهرستان اقامت در خانه دستور مقامات روز دوشنبه گزارش داد 150 جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر 12.

با 5,189 مورد تأیید و 217 مرگ و میر در این شهرستان در حال حاضر دوم-بیشترین تعداد موارد در دولت پشت لس آنجلس که تا به حال بیش از 32,000 موارد که از صبح روز دوشنبه.

Riverside County مقامات همچنین گزارش شده است که 199 coronavirus بیماران در بیمارستان از جمله 74 در بخش مراقبت های ویژه و 2,645 دیگران را بهبود از COVID-19, 26, بیش از روز یکشنبه.

تا کنون 73,149 مردم هر دو کسانی که با و بدون علائم و تست شده برای ویروس. مقامات بهداشت عمومی به ویژه تشویق نوجوانان و بزرگسالان جوان برای آزمایش برای coronavirus. با توجه به داده های سرشماری مردم 18 و جوان را تا حدود 25 درصد از Riverside County جمعیت اما تنها 6.6 درصد از انتصاب در تست سایت, مقامات گفت.

تبلیغات

“ما می خواهم برای به دست آوردن یک تصویر کامل تر از این بیماری به عنوان آن را در میان افراد جوان گفت:” کیم Saruwatari این شهرستان مدیر بهداشت عمومی. “این خواهد شد [کمک به] ما را بهتر درک می کنیم که در جامعه به این بیماری و چگونه آن را ممکن است در حال حرکت در میان کودکان و خانواده ها است.”

سوابق نشان می دهد که نزدیک به 200 نفر بین سنین 5 تا 17 آزمایش مثبت برای ویروس. از ساکنان 18 تا 39 سال 1,705 آزمایش مثبت است.

افزایش تست یکی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom معیار برای بازگشایی کسب و کار و دیگر فضاهای عمومی. در جمعه شهرستان ریورساید از هیئت ناظران رای به لغو تمام شهرستان stay-at-home سفارشات که فراتر رفت و فرماندار محدودیت. که شامل بلند کردن بسته فنی و حرفه ای و آموزش عالی و مدارس و پایان دادن به محدودیت در زمین گلف, از بین بردن محدودیت ها در کوتاه مدت مسکن و از بین بردن نیاز به پوشیدن پوشش صورت و تعامل اجتماعی فاصله.

Saruwatari گفت: تست برای همه در دسترس است در کنار رودخانه شهرستان بدون هیچ هزینه بدون در نظر گرفتن بیمه و یا وضعیت مهاجرت. افراد زیر سن قانونی هستند لازم است به پدر و مادر اجازه.

تبلیغات

شهرستان در حال حاضر عمل چهار درایو-تا تست سایت در انتصاب اساس. به برنامه قرار ملاقات تماس بگیرید (800) 945-6171.

قرار ملاقات نیز مورد نیاز در هشت دولت-اداره راه رفتن-تا تست سایت در سراسر شهرستان. به یک انتصاب در وزارت امور خارجه, سایت رفتن به https://lhi.care/covidtesting و یا تماس بگیرید (888) 634-1123.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de