نیویورک (AP) — یک دادگاه تجدید نظر فدرال باید اجازه نیویورک دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه اقدام در تاریخ 23 ژوئن در اعتراض به دولت یک وکیل برای نمایندگان روز دوشنبه گفت:.

وکیل جفری Kurzon ظ نوشته شده استدلال با 2 متحده مدار دادگاه تجدید نظر آن را بشنود مورد جمعه به عنوان وکلای دولت به دنبال سرنگونی پایین تر-تصمیم دادگاه به این نتیجه رسیدند که لغو اولیه ریاست جمهوری بر خلاف قانون اساسی بود.

“به فوق العاده عمل لغو انتخابات بدون شک یک انتخابات در حال حاضر در حال پیشرفت می تواند باعث آسیب شدید به اعتقاد به دموکراسی در کشور ما است و ما یک جمهوری” Kurzon نوشت.

هفته گذشته ایالات متحده در منطقه قاضی Analisa تورس در منهتن دستور اولیه را در همان روز دیگر در نیویورک انتخابات رخ خواهد داد, ابطال یک تصمیم دموکراتیک اعضای هیأت دولت از انتخابات به لغو اولیه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

Kurzon گفت: خارج دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ و برنی ساندرز سزاوار یک شانس برای به دست آوردن نمایندگان به اوت دموکراتیک کنوانسیون.

او اشاره کرد که یانگ صرف بیش از دو سال به واجد شرایط در انتخابات و او سزاوار فرصتی برای امن نمایندگان و نفوذ پلت فرم است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است که انتظار می رود به مبارزه با هنگامی که او به طور رسمی به عنوان نامزد دموکرات برای ریاست جمهوری.

روز جمعه وکلای دولت خواسته دادگاه تجدید نظر برای لغو اولیه ریاست جمهوری گفت: بیش از 4,600 اضافی انتخابات کارگران را مجبور به استخدام در یک محیط نا امن بسیاری از آنها در مناطق که در آن عدم وجود رقابت مسابقه در غیر این صورت نیاز چند انتخابات استخدام.

Kurzon گفت: لغو ریاست جمهوری اولیه خواهد افسرده مشارکت مردم فریب نامزدها در رقابت مسابقه برای کنگره و دولت دفاتر قوی تعداد آرا.

او همچنین اشاره کرد که اصلی اتفاق می افتد و به هر حال در downstate منطقه سخت ترین ضربه از coronavirus.

“قاضی تورس به خوبی تصمیم گیری عقلانی باید ایستاده به دلایل قانون و حقوق صاحبان سهام برای حفاظت از بریدن از حاکمیت اعطا شده به هر شهروند حق رای دادن به عنوان به خوبی به عنوان تضمین حقوق مربوط به آزادی بیان فرآیند توجه و حمایت برابر قانون” وکیل اشاره کرد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net