به عنوان آمریکایی ها شروع به برنامه ریزی تعطیلات تابستان مقامات بهداشتی در کالیفرنیا خواست عمومی نیست را به سفرهای تفریحی از جمله تعطیلات آخر هفته سفر در وسط coronavirus بحران است.

“ما در واقع درخواست مردم در سلامت ما افسر منظور جلوگیری از سفر غیرضروری و ما می پرسند که همسایگان ما در سراسر کشور و در سراسر کشور انجام همان” گفت: باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای لس آنجلس. “احتمالا بسیار معدود مکان هایی در جهان در حال حاضر که می خواهم به سفر به جوامع خود.”

هیچ اجباری 14-بعد اجباری قرنطینه برای بازدید کنندگان از آمدن به کالیفرنیا به عنوان مورد در هاوایی است که مجازات 5000 دلار جریمه و یک سال در زندان.

اما فرر درخواست شده است که مردم از آمدن به L. A. شهرستان “آیا خود به قرنطینه در زمانی که شما در آمده [و] شما در حفظ و خود را دور از مردم دیگر … که برای مدت 14 روز.”

تبلیغات

سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی دکتر گرانت, Colfax, تکرار خود L. A. شهرستان همتای.

“بهتر است برای مردم را به محدود کردن سفر خود به سفر ضروری است. این زمان برای رفتن به یک سفر برای تفریح و یا تعطیلات حتی به دیدار خانواده و دوستان” Colfax گفت.

هفته گذشته وزارت خزانه داری وزیر Steven T. Mnuchin ارائه پیام های مختلف در یک مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار که در آن او گفت: رئیس جمهور تهمت بود به دنبال راه هایی برای تحریک سفر.

“ما می خواهیم مردم به سفر با خیال راحت قادر به بازدید از مکان های با خیال راحت” Mnuchin گفت. “این است که زمان زیادی را برای مردم به کشف امریکا است. بسیاری از مردم را دیده اند بسیاری از نقاط آمریکا است.”

تبلیغات

پیشنهادات آمده است که مقامات در حال تلاش برای کاهش سهولت اقامت در خانه قوانین.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که در حالی که نشانه ای از پیشرفت مانند متوسط کاهش در بيماران بستری در بخش مراقبت های تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان یک مانع است.

“ما هنوز هم از دیدن زندگی از دست رفته از این بیماری همه گیر” او گفت:. “این کاملا وقت همه ما به ملاحظه و عاقلانه حرکت می کنیم به این مرحله بعدی است.”

کالیفرنیا در طول چند روز گذشته اجازه داده است برخی از کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی برای منظقه خدمات و دولت های محلی اجازه داده اند بسیاری از سواحل و مسیرهای پیاده روی برای بازگشایی اجتماعی فاصله.

تبلیغات

لس آنجلس سواحل که بسته شده اند و از اواخر ماه مارس خواهد بازگشایی یکشنبه با برخی از قوانین جدید است.

گشت و گذار, شنا, در حال اجرا و راه رفتن خواهد شد مجاز است. دوچرخه سواری در, بازی والیبال نشسته, حمام آفتاب و picnicking ممنوع خواهد شد. کولر و سایبان امکان پذیر نیست. پارکینگ دوچرخه مسیرهای piers و boardwalks بسته باقی خواهد ماند.

هر کس می خواهد نیاز به پوشیدن ماسک و اقامت حداقل شش فوت و دور از دیگران, مقامات گفت.

جمعیت نه طوفان به تازگی بازگشایی کسب و کار trailheads و پارک فرر گفت. از 410 بازگشایی کسب و کار بررسی 162 داشت و در نقض و برخی از آنها دستور به نزدیک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de