دو بی سابقه ای از پیشنهادات برای کمک به کالیفرنیا آب و مالی طوفان به راه انداخته توسط coronavirus بحران به شمار می رود پرده برداری کرد روز سه شنبه توسط دموکرات ها در مجلس سنا دولت — یکی برای کمک به مبارزه مستاجرها دیگر برای ایجاد یک $25 میلیارد بهبود اقتصادی صندوق با صدور دراز مدت کوپن به کسانی که مایل به جلو دادن خود در آینده درآمد دولت مالیات است.

گرفته شده با هم این ایده ها نشان می دهد نمایندگان مجلس مایل به راه اندازی هرگز قبل سعی آزمایش برای جلوگیری از بدهی های پرداخت نشده و عمیق به کاهش خدمات دولت که ناشی از رکود بزرگ بیش از یک دهه پیش.

“ما نیاز به برخی از کوتاه مدت کمک” گفت: رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) در مصاحبه با تایمز روز دوشنبه. “اما ما رو به تفکر بلند مدت در مورد چگونه به انجام این کار در یک راه استراتژیک.”

طرح های برنامه ریزی شده به طور رسمی پرده برداری از صبح روز سه شنبه در ساکرامنتو دو روز قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می فرستد قانونگذاران یک برنامه برای پاک کردن کوتاه مدت کسری بودجه است که می تواند در مجموع بیش از $54 میلیارد دلار است.

تبلیغات

نه مستاجر-برنامه کمک و بهبود اقتصادی صندوق را یک اثر مستقیم بر بودجه دولت در هفته های آینده و ماه. هنوز قانونگذاران معتقدند هر دو ایده ها می تواند افزایش کالیفرنیا خرد اقتصاد است.

غیر متعارف تلاش برای کمک به مستاجرها را بخواهید صاحبخانه ببخش پرداخت اجاره بها در ازای اندازه اعتبار مالیاتی گسترش بیش از یک دوره 10 ساله با شروع در سال 2024. اعتبار مالیاتی خواهد بود انتقال معنی صاحب ملک می تواند فروش آنها را به یک سرمایه گذار و دریافت پول نقد فوری.

“این اساسی پیشنهاد محافظت می کند که کسانی که در حال تلاش برای پرداخت هزینه اجاره آنها و نیز نگه می دارد خواص اجاره از رفتن به سلب حق اقامه دعوی” دولت ایالت استیون برادفورد (D-Gardena) گفت. “این عادلانه استراتژی را حفظ خواهد کرد مردم قرار دارد.”

برخی از دولت های محلی در حال حاضر به شدت به نگرانی در مورد مستاجرها بودن اخراج در طول بحران بهداشت و ارتقاء انواع اجاره برنامه کمک. در انتظار تصویب در دولت و کنگره آمریکا نیز به دنبال جلوگیری از اخراج در طول coronavirus وضعیت اضطراری که اعلام شد توسط Newsom در ماه مارس است و هیچ هدف پایان تاریخ.

تبلیغات

تعداد دقیق مشکل مستاجرها نامشخص است. به عنوان 2018 وجود دارد 17 میلیون مستاجرها در کالیفرنیا و بیش از نیمی از آنها اجاره اسلام است.

تحت سنا پیشنهاد مستاجران موافق به دولت بازپرداخت برای پرداخت اجاره و را از 10 سال به انجام این کار. برخی که می تواند ثابت کند مشکلات مالی می تواند کل مبلغ بخشیده — در اثر خود را اجاره خواهد بود پوشش داده شده توسط دولت است.

ایده لولا در تمایل صاحبان املاک اجاره به همکاری و اینکه آیا آنها در دراز مدت فرار مالیاتی به ارزش از دست دادن کوتاه مدت درآمد اجاره. اتکینز گفت او خوشبین است با این استدلال که صاحبخانه سود با حفظ خواص خود را اشغال کردند.

“هنگامی که شما باید برای پیدا کردن مستاجر جدید است که آسان نمی روند,” او گفت:.

تبلیغات

این ثبات اقتصادی طرح گردد توسط حزب دموکرات در پاسخ به COVID-19 همه گیر است و حتی بیشتر بلند پروازانه. این امر ارائه هر گونه کالیفرنیا مالیات دهندگان از افراد برای شرکت های بزرگ یک فرصت برای جلو دادن یک دهه ارزش از مالیات بر درآمد برای اندکی تخفیف. در مجموع دولت را ارائه 30 میلیارد دلار در دراز مدت اعتبار مالیاتی برای $25 میلیارد دلار در صف مقابل پول نقد.

در اصل این امر می تواند یک پیشرفت پول نقد در دراز مدت دولت مالیات بر درآمد استفاده از پول برای سرمایه گذاری کوتاه مدت اقتصادی برنامه های امداد رسانی که شامل کسب و کار کوچک کمک و امداد برای دولت های محلی.

“این واقعا یک 21 قرن جدید مقابله با” دولت ایالت باب Hertzberg (D-Van Nuys) گفت. “ما باید برای به دست آوردن پول به سیستم.”

مالیات دهندگان می تواند با استفاده از کوپن برای پوشش مالیات در آن سال های آینده و یا فروش آنها را هر چه زودتر به سرمایه گذاران است. که می تواند ایجاد اسناد با ارزش به انواع سرمایه گذاران گفت: John C. Carson جونیور رئیس جمهور ریموند جیمز مالی.

تبلیغات

“اگر دولت بودند به صدور چنین امنیتی است که می تواند خریداری شده و فروخته شده در بازار ثانویه ما انتظار داریم که وجود دارد خواهد بود قوی بهره از موسسات و سرمایه گذاران دیگر” او در بیانیه ای گفت.

با شتاب گرفتن مجموعه ای از درآمدهای مالیاتی که در غیر این صورت پرداخت می شود آهسته تر این برنامه به معنی کمتر دولت, نقدی برای آینده نمایندگان مجلس به صرف. سنا بودجه کارکنان برآورد $3 میلیارد دلار در سال کاهش در دسترس درآمد از 2024 از طریق 2033.

آنها باور نمی کنم این برنامه تاثیر می گذارد مالیاتی دلار است که در قانون اساسی تضمین شده برای مدارس دولتی به این دلیل که کوپن می توان به عنوان بخشی از مالیات سالانه درآمد حاصل از زمانی که نقد در. چنین محاسبه می, اما, مستقیم یک مقدار بزرگتر از واقعی درآمد مالیاتی نسبت به مدارس در آن سال ها و به دور از برنامه های دیگر.

دیگر کلید سوالات نیاز به خطاب. این احتمال وجود دارد که از آن خواهد شد آسان تر برای ایجاد $25 میلیارد بهبود اقتصادی صندوق پیش بینی به عنوان جمع آوری بیش از به اندازه دو سال — نسبت به تعیین کدام یک از دولت های بسیاری نیاز دارد باید کمک کند و آنهایی که می خواهد از سمت چپ. سند ارائه شده به بار توسط سنا دموکرات ها ارائه می دهد اولیه مجموعه ای از پیشنهادات از جمله کارگر بازآموزی تسریع پروژه های زیربنایی آتش سوزی و پیشگیری از بی خانمانی کمک.

تبلیغات

اتکینز اصرار اولویت ها روشن خواهد بود. “آن را باید به اقتصاد و نیازهای حیاتی” او گفت:.

همچنین مشخص نیست که چگونه این دو طرح امداد بازی خواهد کرد یا با Newsom یا در دولت و مجلس است. به یک اثر فوری هر دو باید در نظر گرفته شود در کنار کسری بودجه طرح است که باید به تصویب قوه مقننه بعد از 15 ژوئن. دموکرات برگزاری فمن از کرسی های هر دو مجلس است و می تواند در تئوری تصویب دو طرح بدون جمهوریخواه رای.

برای کسانی که قانونگذاران بودند که در طی رکود اقتصادی یا خدمات که در آغاز فوری آن پس این ایده از فکر کردن خارج از متعارف جهانی از دولت ممکن است برگزاری ویژه تجدید نظر شود.

“شما باید به فکر می کنم متفاوت” اتکینز گفت. “شما را مجبور به تجدید نظر تغییر شکل و مایل به تنظیم و در نظر گرفتن گزینه های جدید به این دلیل که جهان متفاوت است. جهان شده است طرح میتوانست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de