کالیفرنیا قانونگذاران سوال دولت بررسی صلاحیت شکست خورده coronavirus قرارداد

یک شکست خورده در معامله که در کالیفرنیا در حال بازگشت پنجه $457 میلیون از تازگی ایجاد شده و سیاسی متصل شرکت فروش ماسک محافظ وادار جدید بررسی روش های مشاوران به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: نمایندگان مجلس در روز دوشنبه.

اما در طولانی جلسه عمومی در ساکرامنتو آنها در دفاع از این دولت را به طور کلی رکورد در خرید تجهیزات به ارزش حدود 2.2 میلیارد دلار است.

علامت Ghilarducci مدیر دفتر فرماندار از اورژانس خدمات قانونگذاران گفت که در میان دیوانگی برای خرید منابع صرفه جویی در زندگی از طریق نزدیک به 200 معاملات دولت مجبور به لغو قرارداد و یا به دنبال بازپرداخت تنها در تعداد انگشت شماری از موارد. هیچ پول مالیات دهندگان را از دست داده است, او گفت:.

“بازار فراتر از فرار” Ghilarducci گفت. “دولت تا به حال بسیار کمی اهرم به معامله با, فقط به عنوان ما در حال مذاکره با یک منبع بالقوه و منبع به نظر می رسد مشروع آن را از دست داده بود به یکی دیگر از خریدار. با توجه به قریب به اتفاق جهانی نیاز آن بازار فروشنده با فروشنده دیکته مذاکره شرایط از جمله پیش پرداخت و سایر شرایط که دولت نمی خواهد به طور معمول به توافق برسند.”

تبلیغات

روز دوشنبه نظارت شنوایی باعث شده دولت را از دست داده و یک مارس 26 قرارداد با شعله آبی, پزشکی یک شرکت است که تاسیس شده فقط چند روز قبل توسط دو GOP اند. ساعت بعد از کالیفرنیا سیمی $457 میلیون دلار برای خرید 100 میلیون ماسک که شعله آبی صاحبان گفت: در حال حاضر در بندر لس آنجلس, بانک های درگیر در معامله پرچم آن را به عنوان به طور بالقوه جعلی. مقامات دولتی پس از آن پرسید که پول فرستاده می شود.

Ghilarducci گفت: این قرارداد که در حال حاضر تحت بررسی یکی از نمونه های بسیاری که در آن شرکت های تحریف آنچه در منابع آنها بودند و یا احتمالا درگیر در تقلب.

در یکی دیگر از شکست معامله کالیفرنیا امضا حدود 800 میلیون قرارداد با سیاسی متصل فروشنده از ماسک های پزشکی — تنها به آن پس از سقوط دولت گفته مقامات این شرکت را ارائه نمی دهد بسیاری از منابع. مقیاس قرارداد با خرس کوه Development Co. آمد به نور جمعه هنگامی که مقامات دولتی فشرده توسط لس آنجلس تایمز تایید کرد, جزییات معامله است.

سابق آلاباما Atty. ژنرال Troy شاه ذکر شده است در خرس کوه را تشکیل رکورد به عنوان رئیس جمهور Montgomery, Ala., شرکت. خرید سوابق شناسایی شرکت های محلی تماس به عنوان پل بائر ساکرامنتو لابی که با این نسخهها کار برای روابط دولت شرکت جیوه امور عمومی است.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

وجود دولت در معاملات با شعله آبی و خرس کوه تنها نشان داد زیر سوابق درخواست. شعله آبی را فرو ریخت معامله شد برای اولین بار گزارش شده توسط CalMatters.

Newsom مواجه شده است و نقد بر دولت را به عدم شفافیت بیش از COVID-19 خرید ویژه 1 میلیارد دلار قرارداد برای ماسک محافظ از خودرو الکتریکی چینی BYD تولید کننده. این BYD قرارداد منتشر شد هفته گذشته یک ماه پس از آن امضا شد. اواخر متمم نشان داد که BYD خواهد دولت بازپرداخت $247 میلیون برای عدم امن فدرال صدور گواهینامه از آن ماسک در زمان ممکن تحویل.

با وجود این مسائل Newsom ایستاده بود توسط BYD معامله است.

تبلیغات

شفافیت یک چالش بوده است گفت: هلن Kerstein از حزبی قانونی تحلیلگر ، بدون اطلاعات پایه در مورد انواع قراردادهای دولت با ورود به Kerstein قانونگذاران گفت دوشنبه آن را دشوار است برای قوه مقننه به انجام آن اساسی تابع نظارت.

یک بار تجزیه و تحلیل کالیفرنیا تهیه داده یافت که دولت تا کنون متعهد به صرف بیش از $3.7 میلیارد در هیچ پیشنهاد قرارداد تحت Newsom مارس 4 ایالت coronavirus اضطراری سفارش. یک سوم از این بودجه — در مورد $1.2 میلیارد اختصاص داده شد برای تامین کنندگان کالا و خدمات است که به نظر نمی رسد در دولت پایگاه داده از قرارداد قبل از COVID-19 شیوع.

Ghilarducci گفت که از شنبه, دولت دستور داده است تا 326 میلیون N95 ماسک 30 میلیون KN95 ماسک 307 میلیون دیگر انواع ماسک و 41 میلیون چهره سپر.

در مورد سفارش بزرگ از شعله آبی Ghilarducci گفت: این شرکت تا به حال دچار حالت عادی بررسی صلاحیت. او گفت: صاحب شرکت که او را نام نیست گفت: مقامات دولت بررسی معامله که 100 میلیون N95 ماسک نشسته در بندر لس آنجلس می تواند خریداری برای $4.76 هر کدام.

تبلیغات

“در این زمان بود که یکی از پایین ترین ما تا به حال دیده می شود به تاریخ” Ghilarducci گفت.

او گفت: پس از یک سری بررسی پروتکل های مانند که تایید مشخصات محصول ملاقات مورد نیاز دولت و تایید مالک ادعا می کند از اقامت کالیفرنیا با یک کسب و کار در ایستاده خوب دولت تصمیم به حرکت به جلو با معامله.

“ما سیمی ، آن را به نظر می رسد مشروع” Ghilarducci گفت.

ساعت پس از پول فرستاده شد بانک درگیر نگرانی به دولت خزانه دار و وزارت کالیفرنیا از خدمات عمومی که حسابی درگیر بود و به تازگی افتتاح شد. Ghilarducci گفت: پول و سپس ارسال می شود و این معامله در دست بررسی است.

تبلیغات

این شرکت تاسیس شد توسط جان توماس و مایک Gula در اواخر ماه مارس است. تلاش های قبلی برای رسیدن به توماس و Gula ناموفق بوده اند.

Ghilarducci گفت: بسیاری از تقلب های گسترده دولت مواجه می شوند در تلاش خرید تجهیزات حفاظتی باعث Newsom دولت برای همکاری نزدیک تر با مقامات فدرال از جمله اف بی آی در هنگام بررسی صلاحیت هزاران نفر از پیشنهادات است که به دولت است.

قانونگذاران در روز دوشنبه بودند به شدت انتقادی از دولت را بررسی فرایند گفت: آنها درک کالیفرنیا به شدت در تلاش برای امن زندگی-صرفه جویی در منابع.

“همیشه وجود خواهد داشت منتقدان که محکوم به دولت برای عمل به سرعت بیش از حد و یا نه به سرعت به اندازه کافی” گفت: مجلس آدم های خاکستری (D-مرسد). “بدون PPE مردم می میرند. و بنابراین زبان برای خودم زمین بصورتی پایدار و محکم در کنار بازیگری به سرعت در طول یک بحران و پذیرش یک مقدار مشخصی از ریسک به عنوان یک نتیجه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>