حقوق مدنی رهبران خواهید اتهامات علیه افسر پلیس لس آنجلس در ضرب و شتم تصویری; Lacey می پرسد برای صبر

رهبران حقوق مدني روز جمعه اعلام اتهامات جنایی به توان علیه یک افسر پلیس لس آنجلس نشان داده شده است ضرب و شتم یک مرد در سر در اخیر ویروسی تصویری حتی به عنوان شهرستان برتر دادستان خواست صبر و شکیبایی در طول یک بررسی.

فعالان استدلال این فیلم بود و مسلم اثبات یک جنایت حمله و لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey باید بلافاصله پاسخ.

“من پیام های رسانه های اجتماعی از سراسر کشور تعجب که چرا او نشده ثبت هزینه و در عین حال بر اساس فیلم خود” در جنوب لس آنجلس رهبر Najee علی گفت: خارج Lacey را دوشنبه بعد از ظهر.

لاکی گفت: او منتظر است برای اداره پلیس لس آنجلس برای تکمیل تحقیقات خود را به مارس 27 دستگیری در بیل هایقتس و ارائه نتايج به دفتر او. تنها پس از آن او خواهد بود قادر به قضاوت در این افسر اقدامات او گفت:.

تبلیغات

“در هر زمان شما می بینید کسی که با دست خود پشت خود را به عقب و وارد شدن ضربه به سر خواهم که چندین بار است که نگران کننده است. به عنوان یک انسان نگاه می کنم که می گویند: ‘چگونه این اتفاق می افتد ؟ آنچه باعث شد تا به این کار؟'” لاکی گفت. “اما به عنوان رهبری دادستان در D. A. دفتر من می دانم که من نیاز به اعمال قضاوت در آنچه من می گویم علنا چرا که من نمی خواهم این کار شوند یا recused برای prejudging شما مدارک. بنابراین من در حال انتظار برای دیدن همه آنچه در خارج وجود دارد.”

ارل Ofari هاچینسون دیگر رهبر جنبش حقوق مدنی گفت: Lacey در حال حاضر شواهد و مدارک او نیاز دارد و باید نگه افسر پاسخگو اگر Angelenos هستند به این باور است که پلیس در این شهر برگزار می شود به همان استانداردهای قانونی به عنوان هر کس دیگری.

“جکی Lacey می توانید ارسال یک پیام” هاچینسون گفت. “پیام این است: هنگامی که شما نقض قانون آن هیچ فرقی نمی کند که آیا شما یک نشان اسلحه و پوشیدن لباس. میخوای دستگیر شود میخوای پیگرد قانونی خواهد میخوای محکوم میخوای باید پاسخگو. شما نه فوق قانون است.”

ویدیو گردش در اینترنت ثبت شده توسط یک تماشاچی نشان می دهد دو افسر دستگیری مردی که دیگران را به عنوان بی خانمان ها و افرادی که تا به حال گزارش شده است به عنوان خاطی در این منطقه است. در یک نقطه به عنوان مرد ایستاده بود با اسلحه خود را پشت سر او یکی از افسران شروع lobbing مشت در سر مرد. به عنوان مرد پایین خم شده و دور برای جلوگیری از ضربات افسر نگه می دارد در آن است.

تبلیغات

افسر اختصاص داده شده به خانه در انتظار تحقیقات امور داخلی و نیروی بررسی بخش های پلیس لس آنجلس گفت. دو اجرای قانون و منابع هر دو از آنها نخواست نامش فاش شود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد شناسایی او به عنوان افسر فرانک هرناندز جانباز با بیش از 20 سال در نیروی که به جنجال قبل از.

پس از یکی از سه وظیفه تیراندازی در Hernandez حرفه ای وجود دارد خشونت در وستلیک.

دیوید وینسلو یک وکیل برای افسر در این ویدئو را تایید یا رد افسر هویت او گفت: موکل وی را تهدید توسط انسان که تلاش شد فقط قبل از اولین پانچ.

“استفاده از زور توجیه است چرا که افسر اعتقاد او تحت حمله از مظنون” وینسلو روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

علی و هاچینسون به چالش کشیده وینسلو را حساب کرد و گفت روشن است از تصویری که منتشر شده پس از این حادثه بدون شارژ نمی شد مقاومت در برابر دستگیری زمانی که هرناندز شروع به پرتاب مشت.

“من وحشت زده شد که یکی دیگر از انسان در واقع می تواند ضرب و شتم وحشیانه کسی در شیوه ای که” علی گفت. “این غیر قابل توجیه و هیچ توجیه و یا دلیل است که هر کسی می توانید ببینید که مرد به ضرب و شتم و تجاوز که در راه توسط یک افسر پلیس است.”

هاچینسون گفت: افسر اقدامات را نمی توان توجیه کرد.

“من تو را دیدم یک افسر شبیه مایک تایسون, ندبه دور او را” او گفت:. “اگر شما نگاه بسیار با دقت در این ویدئو شما را دیدم گمان خود در حال دور شدن و راه رفتن به دور و افسر است که هنوز هم کاملا خارج از کنترل مداوم به ضرب و شتم و ضرب و شتم است.”

تبلیغات

هاچینسون گفت: دومین افسر عدم مداخله بود “تقریبا به عنوان نگران کننده است.”

“آنچه که او انجام شده بود و آنچه که من دیدم یک کد از سکوت: یک افسر حفاظت از افسر دیگر. که در بسیاری از راه هایی است که فقط به عنوان هولناک,” او گفت:.

مقامات پلیس گفته اند که این افسر دوم در اداری وظیفه در انتظار رسیدگی به این حادثه. آنها گفته ام فیلم از افسر بدن فرسوده دوربین منتشر خواهد شد علنا به زودی.

علی و هاچینسون گفت: آنها نگران بودند Lacey نمی خواهد اتهام هرناندز در بخشی به دلیل تصمیم گیری های گذشته به پرونده اتهامات در تیراندازی مرگبار از ایمپلنت گلن توسط پلیس لس آنجلس مامور کلیفورد ناظر در نزدیکی ونیز مرور و یا ضرب و شتم از مارلین Pinnock توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا افسر دانیل اندرو در امتداد اتوبان 10.

تبلیغات

لاکی گفت که در حالی که دفتر او تعیین هزینه شد پشتیبانی نمی شود در این موارد او کار کرده است تحت تعقیب پلیس زمانی که آنها قانون را شکسته اند و در موارد دیگر.

“ما تمایلی به تلاش ماموران برای استفاده از زور اما ما یاد گرفته ایم با تجربه به عنوان دادستان است که ما را به صبر و نگاه همه شواهد برای دیدن آنچه که ما را,” او گفت:.

در بیل هایقتس مورد او بررسی خواهد شد نه فقط ویدئو ویروسی اما هر تصویری از صحنه و هر موجود اظهارات افسر مردی که پانچ دوم افسر و اطرافیان که شات تصویری, در میان دیگران.

علی گفت: او باید به یک تصمیم قبل از ماه نوامبر هنگامی که او برای انتخاب مجدد به طوری که این مورد می تواند یک “محک” برای رای دهندگان. Lacey نمی خواهد می گویند که شواهد بررسی ممکن است به پایان رسید.

تبلیغات

بر اساس قانون و ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری بسیاری از نیروی بیش از حد مورد “جوش” به آنچه که قرار بود در ذهن افسر درگیر به عنوان حوادث اتفاق می افتند شد, او گفت:.

تعیین این است که “دشوار” او گفت:, و زمان طول می کشد.

بار کارکنان نویسندگان جیمز marvin bing و ریچارد وینتون کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>