در طول سال 2019 معماری, طراح, Keenan Mehrens و سرامیک هنرمند Steven James Jackson Meyers زد Doublespace یک استودیو و 100 فوت مربع میکرو-گالری در مثلث طلایی, جایی که آنها نصب شده ماهانه سرپرستی هنر پاپ آپ هر نمایشگاه یک جفت از هنرمندان است. سپس آنها را در حال غرق آجر و ملات اما Doublespace زندگی عشایری در فرم با برنامه های جدید برای سایت های خاص سفر pop-ups در غیر سنتی و آرام به خیاط نمایشگاه های هنری برای زمان coronavirus.

می خواهم یک تکه که پای? اطلاعات بیشتر در مورد Doublespace را 2020 پروژه به عنوان Mehrens و Meyers همکاری برای پاسخ به این کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Doublespace co-founders Steven Meyers and Keenan Mehrens.گسترش

Doublespace موسسان استیون Meyers و Keenan Mehrens.

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

Keenan Mehrens و استیون Meyers: ما بزرگترین الهام بخش جامعه. دنور است خلاق و به طور مداوم در حال رشد و پر کردن با هنرمندان و طراحان و علاقه مندان و گاه به گاه بینندگان کنجکاو برای کشف چیزی جدید.

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

اندی وارهول: آره ما می دانیم آن را کلیشه اما ما اهمیتی نمی دهند! وارهول می دانست که چگونه به پرتاب یک حزب و یک انقلابی شکل که قطعا سرگرم کند.

شاهزاده: یک حزب نیاز دارد و حزب ما نیاز به شاهزاده.

سالوادور دالی: یک حزب خوب است پر از شخصیت های جالب. این باید سرگرم کننده است.

Artwork by Angela Craven for Blot at Doublespace in 2019.

آثار هنری توسط آنجلا Craven برای بلات در Doublespace در سال 2019.

آنجلا Craven

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در این زمینه خود را — و بدترین ؟

بخش بزرگی در مورد دنور است که آن را همیشه در حال تغییر است. ثابت وجود دارد هجوم جدید هنرمندان و بینندگان. متاسفانه در طول این دوره رشد سریع دنور در تلاش برای حفظ هویت و از دست دادن درک خود را خلاق اصلی جامعه هنرمندان و هنرمند-اجرای فضاهای. امید است که دنور می تواند رسیدن به هنری تعادل است که اجازه می دهد تا برای ایده های جدید اما نگه می دارد به ریشه های آن است.

چگونه در مورد جهان?

جهانی, خلاق, جامعه پر است از هیجان انگیز و جذابی هنرمند-اجرا و گالری و آتلیه. گفت: بسیاری از جوامع دیگر در حال تجربه تغییر شبیه به جامعه ما است. در میان جهانی از همه گیر در حال رشد اختلاف درآمد و افزایش هزینه های زندگی در آن است مهم تر از همیشه به بازنگری استاندارد گالری مدل. هنر باید تهیه کردن نه تنها به بیننده و گردآورنده اما به همان اندازه به هنرمند و جامعه است. تعاونی مانند Eastside پروژه های در انگلستان الهام بخش ما به بررسی نمایشگاه ها در راه های مختلف.

Duncan Parks and George Perez, Biophilia, detail, 2019.گسترش

دانکن پارک و جورج پرز Biophilia, جزئیات, 2019.

عکس مت Pevear

چه پروژه رویایی خود را?

در طول اجرای اول ما از نمایشگاه ما فقط شروع به خراش سطح کوچک-فضای همکاری است. با افزایش قرار گرفتن در معرض مداوم فضا و یک استخر بزرگتر از هنرمندان به سرپرستی جفت می تواند منجر به برخی از شگفت انگیز مشارکتی نمایشگاه. ما خیلی دوست دارم به این پروژه در جاده ها و نمایشگاه به مکان های منحصر به فرد در سراسر کشور است. ما قادر خواهد بود به بهترین گسترش مخاطبان ما از طریق هر دو سفر و یک مستند مجموعه دیجیتال.

دنور عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

دنور یک شهر بزرگ زندگی است که هر دو یک به نفع و بخشی از آن مشکل است. Once upon a time دنور بود و پر رونق DIY صحنه هنر اما رشد سریع و توسعه را تحت فشار قرار دادند آن دسته از هنرمندان و فضاهای خود را کنار گذاشته است. در نهایت برای این جنبه از دنور صحنه هنر برای زنده ماندن کوچک سازی و جایگزین فضاهای کلیدی هستند. این
فلسفه در هسته Doublespace چشم انداز و چیزی است که می تواند در خانه در اینجا در دنور و در جاده ها است.

An opening at Doublespace in 2019.گسترش

باز در Doublespace در سال 2019.

آنچه را در دستور کار خود در سال آینده ؟

اگر چه بار و سال آینده در حال نامشخص Doublespace می خواهم شما را دعوت به ما 2020 Pop-Up سری! هدف ما برای این نمایشگاه هیجان انگیز سری را به جاده کمتر سفر که از تحرک. علاقه مند به برگزاری نمایشگاه و یا شرکت در? مطمئن باشید که به دنبال ما را در Instagram به صورت pop-up حوادث و مکان و هنرمندان برجسته!

Doublespace is accepting submissions for 2020 pop-up projects through May 31.گسترش

Doublespace پذیرش ارسالی برای سال 2020 pop-up پروژه از طریق مه 31.

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

ما می خواهم برای دیدن جدید و هیجان انگیز کار می کند در این سال از Andrea Dolter آنجلا ترسو چلسی گیلمور کشید, آستین, Duncan, پارک, Dylan گریفیث اما Benschop جورج پرز مای فیلیپس مت Kuck, Keenan Mehrens و ورا Benschop. اتمام نمایشگاه از سال گذشته در dblspc.com.

Doublespace در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی هنرمند برای سال 2020 پاپ آپ نمایشگاه از طریق مه 31. دنبال Doublespace در وب سایت و بر روی Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de