فروش ماری جوانا آمار یک رکورد دیگر در ماه مارس با توجه به کلرادو گروه درآمد آمار منتشر شده در مارس 11, با درمانگاه فروش بیشتر علف های هرز که ماه از هر قبلی مارس.

اما این موفقیت کوتاه مدت خواهد بود با توجه به بودجه در هوا منتشر شد و یک روز بعد از مصرف COVID-19 اقتصادی تاثیر به حساب آورد.

مه 12 گزارش از فرمانداری از دولت برنامه ریزی و بودجه بندی پیش بینی کرد که کاهش در گردشگری و دستمزد کارگر در سراسر کلرادو به احتمال زیاد منجر به 2.7 درصد شیب در فروش ماری جوانا درآمد مالیاتی در سراسر کشور در طول سال 2020-’21 سال مالی اجرا می شود که از 1 جولای تا 30 ژوئن 2021.

در حالی که ممکن است به نظر می رسد مانند یک متوسط کاهش در مقایسه با 63 درصد کاهش در حد انتظار درآمد از تازگی قانونی قمار ورزشی عملیات آن خواهد بود اولین بار است که فروش ماری جوانا درآمدهای مالیاتی نمی پرش سال بیش از سال اعم از مالی و یا تقویم پس تفریحی درمانگاه افتتاح شد در سال 2014. و تا زمانی که بیشتر گردشگران بازگشت به کلرادو درمانگاه ها خواهد بود و احساس سفت پانچ به روده.

“برآورد آماده شده برای وزارت از درآمد نشان می دهد گردشگران اختصاص 7 تا 9 درصد از ماری جوانا
مصرف در کلرادو بین 2014 و 2017″ این گزارش اشاره می کند و اضافه کرد که فروش ماری جوانا درآمد مالیاتی است که انتظار می رود به کاهش به کمتر از 300 میلیون دلار از طریق ژوئن 2021.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کلرادو داروخانه فروش شروع به گرفتن پر از دست انداز در اواخر ماه مارس زمانی که دولت های ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات معرفی شدند و تنها ضروری کسب و کار اجازه داده شد برای باز باقی می ماند. تفریحی گلدان مغازه شد و در نهایت تعیین شده به عنوان ضروری کسب و کار توسط دولت و دولت های محلی اما نه قبل از رفتن را از طریق یک عقب و جلو از تنظیم مقررات به روز رسانی که شامل اجباری منظقه برای فروش کمتر از یک هفته و سه ساعت دوره که در طی آن دنور ساکنان معتقد است که شهردار بود به درمانگاه ها و فروشگاه ها مشروب.

دنور تعطیلی اتفاق نمی افتد, اما هیستری منجر به یکی دیگر از سریع سنبله در داروخانه فروش در مارس 23, نزدیکی پایان یک ماه است که در حال حاضر دیده می شود مقدار زیادی از خرید عمده توسط مشتریان. مارس در نهایت اختصاص بیش از $161 میلیون دلار در ایالت داروخانه, فروش, DOR داده ها را نشان می دهد.

آوریل آمار فروش شده اند منتشر نشده است اما گزارش اولیه از داروخانه تحلیلی انتقالها نشان می دهد که 4/20 تعطیلات و ورود دولت محرک چک باید به کمک تعداد فروش شناور باقی می ماند که ماه.

اما با ماری جوانا غیر رسمی تعطیلات و وحشت خرید پشت سر ما عدم گردشگری قطعا احساس می شود در درمانگاه زمانی که فروش ماری جوانا به طور معمول اوج.

اگر چه این گزارش پروژه های که فروش ماری جوانا را افزایش می دهد بیش از 308 میلیون دلار در طول 2021-22 سال مالی که به طور قابل توجهی پایین تر از 15 درصد پرش در اصل پیش بینی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de