وجود دارد تعدادی از دلایل چرا اورنج کانتی در ادامه به دیدن جدید عفونت کروناویروس اما هیچ مدرکی وجود ندارد که که جمعیت کثیری از مردم که رفتند به این منطقه مشهور خط ساحلی هفته پیش باید کمک به caseload مقامات روز دوشنبه گفت:.

“همانطور که در حال حاضر این چیزی است که ما در حال اشاره به عنوان علت موارد” گفت: شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع.

جمعیت بیش از آخر هفته از آوریل 25 و 26 — هر کدام یک مثال از آنچه به انجام و یا تصویری که از نسبت دمیده شده بسته به نوع که شما بخواهید — درخواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به طور موقت نزدیک شهرستان سواحل تصمیم مقامات دولتی گفته شد به معنای دفع به طور بالقوه شرایط نا امن است که می تواند بدتر از گسترش COVID-19.

هر چند سریع گفت: “همبستگی به ساحل است که چیزی است که ما شواهد در این نقطه است.”

تبلیغات

بدون در نظر گرفتن اورنج کانتی همچنان ادامه دارد و برای دیدن آن به صورت هفتگی مورد تعداد افزایش یابد.

بین آوریل 20 و 26 این شهرستان را تایید کرد 441 جدید COVID-19 موارد است. این رقم افزایش یافت به 664 هفته بعد و 787 هفته پس از آن.

هر چند آن را به طور کلی تعداد موارد نیز همچنان به افزایش همسایه لس آنجلس دیده می شود یک شیب در چگونه بسیاری از موارد جدید آن را تایید هفته-به-هفته بیش از مدت زمان مشابه.

تبلیغات

دکتر جورج رادرفورد یک اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو گفت که او متوجه یک افزایش شدید در اورنج کانتی موارد در روز پس از تعطیلات آخر هفته از آوریل 25 و 26.

تحقیقات بیشتر لازم است برای تعیین اینکه آیا سواحل — بیشتر که پس از بازگشایی در یک ظرفیت محدود — کمک به گسترش coronavirus اما.

“اما شما می دانید که ما فقط به دنبال در آن وجود دارد یک پرش بزرگ در اورنج کانتی بود که زمانی سازگار با امکان انتقال از جمعیت که رویداد” رادرفورد گفت.

عامل دیگری است که به احتمال زیاد افزایش تست هر چند به عنوان شهرستان شروع به ویژه ramping تا آن روزانه غربالگری فعالیت های اطراف شروع مارس 28.

تبلیغات

“همانطور که ما تست بیشتر ما به احتمال زیاد به انتخاب کنید تا بیشتر موارد” سریع گفت.

او افزود که درصد افرادی که تست شده و دوباره مثبت “نسبتا پایدار باقی مانده است و به طور کلی کاهش بوده است که خوب است.”

“همانطور که ما شل کردن هر مقدار از اقامت در خانه سفارش و یا قرار دادن بیشتر مردم به کار ما انتظار افزایش موارد” او گفت:. “به طوری که خواهد بود چیزی که از انتظار نخواهد بود.”

تبلیغات

Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس تایید 55 جدید کروناویروس عفونت دوشنبه افزایش منطقه تجمعی کل به 3,557.

افزایش کوچکترین تعداد موارد جدید در یک روز از ماه آوریل 28. اما این شهرستان نیز گزارش داد تنها 196 اضافی COVID-19 آزمون — بدترین در هر یک روز که داده های در دسترس هستند.

شهرستان تلفات بدون تغییر باقی مانده است در 76.

به عنوان آخرین به روز رسانی 196 نفر در بیمارستان بستری شدند countywide و 77 از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

تبلیغات

هر چند مقامات بهداشتی می گویند حفظ فاصله فیزیکی و اجتناب از نکته کلیدی برای مبارزه با COVID-19 اورنج کانتی نشده است و مصون از جمعیت.

حدود 1500 نفر از تظاهرکنندگان رنگی به هانتینگتون بیچ اسکله در روز شنبه به تماس برای پایان دادن به کروناویروس مربوط به اقتصادی و اجتماعی محدودیت — دوم ملاحظه اعتراض در این شهرستان در هفته.

برخی از کسب و کار نیز بازگشایی درهای خود را در مخالفت با دولت سلامت سفارشات. یکی از عشایر غذاخوری در سن کلمنت به تازگی ارائه شده ناهار خوردن در خدمات با وجود این دولت ممنوعیت.

تبلیغات

وقتی که می آید به انطباق اورنج کانتی اجرایی فرانک کیم گفت: رویکرد شده است آموزش و پرورش به جای پایین آوردن چکش.

“ما در اینجا واقعا در تلاش برای کار با یک دست سنگین” او گفت:. “ما در حال تلاش برای درک آنچه در جریان است با هر یک از این اشخاص و کار با آنها را برای دیدن داوطلبانه انطباق است.”

عوامل دیگر نیز می تواند سوخت را افزایش می دهد در COVID-19 فعالیت است. شهر نیوپورت بیچ گفت: آن محلی مورد به تازگی تعداد مشخصی “با توجه به در بخش های بزرگ, شیوع داخل تعداد کمی از محلی امکانات مراقبت که در آن بیماران و کارکنان باید آزمایش مثبت است.”

تبلیغات

“شهرستان سلامت عمومی افسران و نیوپورت بیچ مقامات اداره آتش نشانی ملاقات با مدیران عامل و سر پرستاران و دیگر کارکنان بالا در تاسیسات به اطمینان حاصل شود که بهترین شیوه در محل هستند برای کاهش بیشتر گسترش ویروس” مقامات شهرستان در بیانیه ای گفت.

نیوپورت بیچ سخنگوی جان پاپ کاهش یافته است به شناسایی که در آن شیوع بیماری رخ داده است و یا می گویند که چگونه بسیاری از موارد گزارش شده در این تاسیسات. اما بین جمعه و یکشنبه این شهر را COVID-19 مورد تعداد شروع به پریدن کرد از 105 تا 130 — افزایش او گفت: “تا حد زیادی منتسب” به محلی امکانات مراقبت.

“ما ساکنان خواهد بود طبعا کنجکاو که چرا وجود چنین سنبله و نمی خواهیم مردم را به حدس و گمان به همین دلیل آن ممکن است رخ داده است,” او گفت:.

بار نویسنده کارکنان Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de