واشنگتن (AP) — در یک روز زمانی که COVID-19 نفر افزایش یافت, بهداشت و درمان, منابع کمیاب شد و نگران دکتر هشدار داد او فرستاده به جنگ بدون گلوله باری فرود هواپیما در فرودگاه بین المللی لس آنجلس ظاهرا حاوی مهمات پزشکان و پرستاران شد التماس برای: برخی از اولین N95 ماسک های پزشکی به رسیدن به ایالات متحده تقریبا در شش هفته.

در حال حاضر بهداشت و درمان کارگران که فاقد حفاظت حیاتی بود COVID-19 پس از درمان بیماران مبتلا به شدت مسری جدید کروناویروس. که بعد از یک پزشک اورژانس که در اوایل پیامک یک دوست که او احساس ناامن بدون محافظ لوازم یا N95 ماسک درگذشت عفونت. این اولین بار بود که چنین مرگ گزارش شده در ایالات متحده با توجه به کالج آمریکایی پزشکان اورژانس.

اما حمل و نقل ورود آن شب در اواخر ماه مارس بود که برای حل این مشکل است. یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داده است کسانی که ماسک تقلبی بودند — به عنوان میلیون ها نفر از پزشکی ماسک و دستکش و روپوش و لوازم دیگر استفاده می شود در بیمارستان در سراسر کشور, قرار دادن زندگی در خطر است.

___

یادداشت سردبیر — این داستان بخشی از تحقیقات جاری توسط آسوشیتد پرس این سری PBS FRONTLINE و جهانی مرکز گزارش که به بررسی عواقب مرگبار پراکنده در سراسر جهان پزشکی زنجیره تامین است.

___

قبل از همه گیر تجارت فدرال سازمان های اجرای قانون شد با تمرکز بر متلاشیکننده knockoffs مانند کالاهای لوکس و نرم افزار کامپیوتر بیشتر از چین است. آمریکا نیز کاهش یافت و بیمار ماموریت معطوف به تجهیزات پزشکی. به تاریخ عملیات سرقت وعده پیشگام توسط اداره مهاجرت و گمرک را تحقیقات امنیت داخلی دارای مشبک 11 دستگیری و 519 تشنج. و در عین حال کالاهای تقلبی پور ادامه در — و نه فقط ماسک, اما همچنین برچسب های تقلبی دارو و جعلی COVID-19 آزمایش و درمان با توجه به آژانس.

“این فقط بی سابقه ای گفت:” استیو فرانسیس HSI دستیار مدیر برای تجارت جهانی تحقیقات. “این واقعا بد برای افرادی که در خارج وجود دارد در تلاش برای انجام کار درست و مفید باشد و آنها را تا پایان در حال بهره برداری است.”

داستان چگونه یک نام تجاری از تقلبی, نفوذ کرده است, امریکا در زنجیره تامین نشان می دهد که چگونه عدم هماهنگی میان عظیم کمبود غوطه ور است در این کشور سیستم پزشکی را به هرج و مرج.

___

گوش حلقه

AP شناسایی تقلبی ماسک هنگام بررسی فیلم لس آنجلس حمل و نقل است. این نشانه بارز: این ماسک به حال گوش حلقه در حالی که معتبر آنهایی که گروههای که در سراسر پشت سر ساخت برای تنگ تر مناسب است.

آبی و زرد جعبه در حال تخلیه در جنوب کالیفرنیا انبار با مته سوراخ به نام از کارخانه چینی شانگهای Dasheng. ماسک داخل و مهر شد که اگر تایید شده توسط ایالات متحده موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی — مفهوم آنها شده بود تایید شده توسط دولت ایالات متحده به عنوان امن برای کارگران در مراقبت های بهداشتی تنظیمات. N95 ماسک فیلتر کردن 95 درصد از تمام ذرات هوابرد از جمله آنهایی که بیش از حد کوچک برای مسدود شود looser اتصالات فولاد ماسک.

اما روز قبل از آنها وارد مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری صادر بسیار خاص هشدار: تمام شانگهای Dasheng N95 ماسک با گوش حلقه ها تقلبی بود.

گوش حلقه ماسک ها کمتر از گران قیمت برای تولید به دلیل تسمه متصل هستند با چسب به صورت پوشش در حالی که هدبند واقعی N95s نیز به نام ماسک باید بخیه استاپلر یا لحیم به ایجاد یک مهر و موم تنگ تر بیش از بینی و دهان.

و حتی اگر electrocharged الیاف در پارچه هستند و ماسک با گوش حلقه به عنوان موثر نیست چرا که کوچک قطرات موجود در هوا حمل این ویروس را می مکیده از طریق ترک.

“مایع زیر مسیر حداقل مقاومت: اگر کسی تنفس و تنفسی ندارد مناسب آن را فقط به اطراف گفت:” بیماری های عفونی متخصص شاون گیبس دین از Texas A&M دانشگاه در دانشکده بهداشت عمومی.

AP ردیابی محموله دیگر از شانگهای Dasheng گوش حلقه N95 ماسک به عنوان آنها وارد وسیع ایالات متحده سیستم پزشکی. برچسب های حمل و نقل و بتونم گواهی نامه و مصاحبه با بیش از یک دوجین خریداران و توزیع کنندگان و یا واسطه با اشاره به دفتر مرکزی شرکت و کارخانه مشغول شانگهای Dasheng سلامت محصولات ساخت شرکت.

این شرکت پاسخ نمی دهند به AP نمایش داده شد در مورد آن ماسک. و AP نمی تواند به طور مستقل بررسی کنید اگر آنها در حال ساخت خود را تقلبی و یا به عنوان CDC گفت: در چاپ های هشدار دهنده کسی است که با استفاده از شانگهای Dasheng گواهینامه شماره “بدون اجازه آنها.”

CDC به طور جداگانه گفت: AP از آن شده است در گفتگو با شانگهای Dasheng در مورد صحت مسائل.

“به تازگی NIOSH دریافت کرده است گزارش ها حاکی از وجود محصول به دست آمده به طور مستقیم از شانگهای Dasheng کارخانه به عنوان برچسب NIOSH-تایید شده با گوش حلقه” گفت: آژانس سخنگوی کتی Shahan یک ایمیل به AP. Shahan گفت: شانگهای Dasheng را N95s با گوش حلقه ها تقلبی هستند.

در خود سایت شانگهای Dasheng هشدار می دهد: “ما نمی هر گونه توزیع کنندگان و نمایندگی و یا شعبه کارخانه. مراقب باشید از تقلبی!”

بر اساس فلوریدا وارد علامت Kwoka گفت: او معتقد است که شانگهای Dasheng ماسک با گوش حلقه که او به دست آمد از کارخانه خود را بر اساس اطلاعات دریافت شده از همکاران خود در چین است.

“این نوع از کنترل خارج شود” گفت: Kwoka ساخته شده است که یک حرفه ای در لباس عروس طراحی و ساخت در چین اما تبدیل به ماسک در اوایل این سال است.

در اخیر روز بهاری دستفروشان در خارج از دروازه محافظت از کارخانه ارائه شد به گرفتن سفارشات برای ایالات متحده تایید شده پزشکی-درجه N95s. این روشن نیست که آیا فروشندگان شدن بودند محصولات خود را از داخل. یک گارد امنیتی گفت: یک خبرنگار که او معتقد است که فروشندگان بودند نا مشخص تقلبی, اما پلیس در نزدیکی یک ایستگاه نبودند قادر به تایید آن است. گارد امنیتی دستور داد که روزنامه نگاران را ترک کنند.

شانگهای Dasheng یکی از بزرگترین تولید کنندگان معتبر N95s در جهان و یکی از تنها تعداد انگشت شماری در چین تایید شده را مورد تایید NIOSH ایالات متحده پزشکی-درجه N95s.

در زمان عادی شانگهای Dasheng شد, استاندارد طلا برای N95s با توجه به چندین کارگزاران که در چین کار می کنند. اما در عجله از این بیماری همه گیر چند گفت ارزان ماسک ها چه هستند.

در ضمن شانگهای Dasheng در حال برگزاری است خود را به عنوان یک بخش حیاتی از همه گیر پاسخ.

فقط روز به weeklong جشن سال نو در ماه ژانویه رئیس شرکت وو Shengrong به نام کارکنان و سپس پیوست پاک کننده, آشپز و خدمه اسکلت کارگران برای روز و شب در خطوط مونتاژ. یازده روز به تولید رعد اسا Shengrong دعوت در گروهی از روزنامه نگاران و گفت: شرکت خود را تا به حال ضربه روزانه ماسک تولید از 40000 تا 70,000 و با هدف 200000 پس از بازگشت در قدرت کامل است.

“من آموخته مرد” Shengrong در آن زمان گفت: “اما به عنوان یک حزب کمونیست و عضو ارتش veteran, من یک وطن پرست و Dasheng فقط یک قطره آب در چین, اقیانوس, از شرکت های خصوصی است.”

___

خط مقدم

یک گیرنده از شانگهای Dasheng گوش حلقه ماسک مستقیم بود کمک های بین المللی کمک های انسان دوستانه سازمان در جنوب کالیفرنیا.

مانند دیگر خریداران AP تماس مستقیم امداد در فکر کارخانه سهوا اشتباه ارسال می شود ماسک مدل و کنار کل حمل و نقل. اما پس از خواندن CDC هشدار مدیر عامل شرکت توماس تای گفت: آنها آمده بودند به باور آنها تقلبی و گزارش آنها را به دولت فدرال است.

“این یک کمی ترسناک است که آن را از طریق رفته بود آنچه ما درک بود تهاجمی آداب و رسوم تحقیقات برای صادرات و تهاجمی گمرکی واردات ایالات متحده و هنوز هم از طریق” تای گفت. “این یک درس است.”

مستقیم رهایی از گرفتار حتی بیشتر ضعیف ساخته ماسک های اهدا شده به انبار خود را.

حتی برای کسانی که به دنبال تقلبی آن را دشوار است به نگه دارید تا با تغییر دستورالعمل های فدرال پزشکی-درجه ماسک.

با استناد به کمبود حاد N95 ماسک مقامات دولتی آرام استانداردهای مارس. سازمان غذا و دارو اعلام کرد که دیگر تایید نشده ماسک پزشکی با گوش حلقه شد مناسب برای COVID-19 مراقبت.

اما دولت تست تازه وارد مدل ها یافت می شود اکثر آنها عام و در مارس 7 آژانس ممنوع, ماسک, واردات از 65 کارخانه های چینی.

شانگهای Dasheng است که در میان 14 که باقی می ماند در لیست تایید شده.

برای بیش از چهار هفته میلیون ها نفر از ماسک در حال حاضر در نظر گرفته شده ناکافی پزشکی حفاظت وارد ایالات متحده و در حال حاضر در حال استفاده است.

در همین حال دولت های ایالتی و محلی و بیمارستان خصوصی مراقبان و به خوبی wishers صرف صدها میلیون دلار در ناقص ماسک. قبل از همه گیر N95 ماسک به فروش می رسد حدود 60 سنت در هر. امروز آنها در حال قیمت گذاری به عنوان بالا به عنوان $6 هر کدام.

“این وحشتناک فقط وحشتناک گفت:” دیوید Schildmeier سخنگوی ماساچوست انجمن پرستاری.

او گفت: لارنس در بیمارستان عمومی که تا به حال بینی ماسک آنلاین کمک های مالی دست از گوش حلقه شانگهای Dasheng-برچسب ماسک به عنوان بسیاری از 40 پرستاران در COVID-19 واحد قبل از اینکه کسی متوجه شده است.

در غرب ویرجینیا, دولت تصویب ماسک به هزاران نفر از امدادگران و آتش نشانان و ماموران زندان و کارگران بیمارستان. مقامات دولتی می دانستند از CDC هشدار در مورد شانگهای Dasheng گوش حلقه اما اخراج نگرانی کرد و گفت که با مناسب مناسب آنها امن خواهد بود.

در نامه ای به اولین پاسخ دهندگان جف شنی دولت, وزیر امور نظامی و امنیت عمومی گفت: او به بررسی بسته بندی و ماسک, بررسی با فروشنده وارد کننده چینی صادر و از طریق یک وکیل — شانگهای Dasheng خود را. او نوشت: او برخی از 50,000 N95 ماسک با گوش حلقه که دولت ارائه “محصولات واقعی” است که ارائه حفاظت کافی.

برخی از اولین پاسخ دهندگان مخالف است.

“در حالی که اعتماد به تجهیزات برای حفاظت از آنها اعضای ما ممکن است ندانسته قرار داده و خود را در شرایطی قرار داده است که آنها را در خطر بیشتر” گفت: West Virginia State آتش نشانی رئيس جمهور انجمن جری Loudin.

برخی از ماسک های خریداری شده توسط سازمان های خیریه و یا حسن نیت اعضای جامعه برگزار شد که آنلاین جمع آوری اعانه.

یکی جنوب کالیفرنیا مشاور بازاریابی, نا امید, با گزارش که در خط مقدم پزشکی کارگران ندارد N95 ماسک به حال یک مشتری است که باعث می شود سفارشی دوباره keyable قفل در چین است. که مشتری گفت که او تا به حال منابع است که می تواند مشروع N95s و پس از او در راه اندازی یک جمع آوری کمک و در عرض چند هفته تحویل حمل و نقل شانگهای Dasheng گوش حلقه ماسک برای مراقبان.

مشاور وندی چو لو گفت: پرستاران به او داد و آنها را به نزدیکی لس آنجلس شده اند سپاسگزار و نمی افزایش نگرانی.

تایلر Alvare اطفال پزشک دستیار در Alexandria, Virginia حال اجرا خود را متناسب با آزمایش بر روی ماسک زمانی که آنها وارد شدند. اما پس از صحبت با AP و بررسی فدرال هشدارهای او گفت: او برداشت تمام شانگهای Dasheng گوش حلقه ماسک او را ترک کرده و به اطلاع همه آنها را داد به.

او گفت که دولت باید مسئولیت گرفته برای ارائه به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی به عنوان به زودی به عنوان کمبود ماسک آشکار شد به جای داشتن هر ارائه دهنده خدمات پزشکی آن شکل خود را.

“این واقعا خارج از منطقه ما از تجربه و تخصص,” او گفت:.

اما حتی کارشناسان بودند گرفتار کردن گارد.

فرانکو Sagliocca کوه سینا تدارکات مدیر مشغول به کار بود 18 ساعت در روز و هفت روز هفته به اندازه کافی برای نگه داشتن وسایل ایمنی در بیمارستان سیستم اورژانس و ICU به عنوان COVID-19 غرق نیویورک. او جستجو, سفارش و hustling برای N95s و برنامه ریزی برای خرید از شانگهای Dasheng.

“ما منابع منجر شود گفت:” یک دقیقه صبر کنید بچه ها این چیزی است که ما نمی خواهیم,'” Sagliocca گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اریکا Kinetz در ریتی ایتالیا, Anthony Izaguirre در چارلستون, غرب ویرجینیا, Dake کانگ در پکن و AP محقق Si چن در شانگهای کمک به این داستان.

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در Investigative@ap.org

___

تماس با خبرنگاران در توییتر @mendozamartha و @JulietLinderman

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de