یک قاضی فدرال شنیدن یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه دی سی وزارت اصلاحات بیش از شرایط در DC زندان در طول همه گیر شد گفت: روز شنبه از زندان به جمعیت کاهش یافته است و به عنوان شهر گام خود را برای جلوگیری از یک داخلی شیوع.

“هفته گذشته ما در زندان در 7 مه و جمعیت بود 969 زندانیان کاهش قابل توجهی بیش از 1,020 که وجود دارد چند هفته قبل از آن” گفت: فضل Lopes. یکی از دو دادگاه منصوب بازرسان که ساخته متعدد اعلام نشده و unescorted بازدید مرکزی بازداشتگاه و تادیبی مرکز درمان.

Lopes گفت: قاضی وجود دارد 364 زندانیان در تادیبی مرکز درمان در مارس 7.

“آن شده بود فقط چند هفته قبل از آن معلق در هوا در حدود 400 زندانیان” لپس گفت: در یک تلفنی بین قاضی و وکلا در این مورد.

تلاش شده است در جریان در زندانها و زندان های محلی در سراسر کشور برای کاهش جمعیت اهل بیت با هدف محدود کردن عفونت کروناویروس.

مدافع عمومی خدمات و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفته است که زندانيان حقوق اساسی هستند که تجاوز به عنوان یک نتیجه از تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

از نگرانی خاص به ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه کالین Kollar-Kotelly شده است ناتوانی برای همه زندانیان در انزوا به COVID-19 به اندازه کافی مشورت با وکلای خود را در مورد موارد در حال بررسی.

“این است که هنوز هم یک مشکل این است که هنوز هم از دیدگاه من آن را هنوز هم یک مشکل” گفت: Kollar-Kotelly.

قاضی همچنین گفته شد که با وجود coronavirus نگرانی وجود داشته است برخی از تاخیر در ارائه مراقبت های پزشکی به زندانیان گزارش سقوط بیمار.

“وجود موانع به زندانیان در غیر قرنطینه واحد مسکن ارائه بیمار تماس درخواست و هنگامی که این درخواست در حال ارسال وجود دارد در زمان تاخیر در مجموعه ای از بیمار تماس و درخواست بیماران دیده می شود توسط کارکنان پزشکی گفت:” بازرس علامت اردن.

اما اردن گفت: کادر پزشکی انجام نظارت معمول از زندانیان در قرنطینه و جداسازی.

“برای زندانیان در انزوا سطح معمول نظارت بسیار بالا است و اغلب شامل چندین بار از هر دو کادر پرستاری و پزشکی پیشرفته ارائه دهندگان روزانه” اردن گفت.

Lopes گفت: قاضی بازرسان شواهدی از برخی از پیشرفت در اجرای اجتماعی فاصله میان زندانیان اشاره کرد اما هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی اجتماعی فاصله میان زندانیان جمع آوری شده در روز اتاق ها و مناطق رایج است.

بازرسان در حال برنامه ریزی برای ارائه نهایی خود را گزارش کتبی به قاضی on May 20.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de