Fauci هشدار از عواقب جدی اگر ما بازگشایی بیش از حد به زودی

واشنگتن (AP) — Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد و گفت “عواقب می تواند واقعا جدی” اگر شهرها و ایالات متحده بازگشایی اقتصاد ایالات متحده بیش از حد به سرعت.

بیشتر COVID-19 عفونت اجتناب ناپذیر به عنوان مردم دوباره شروع به جمع آوری اما چگونه آمادگی جوامع برای مهر کردن آن جرقه تعیین خواهد کرد که چگونه بد ارتجاعی است Fauci گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

“هیچ شکی نیست حتی تحت بهترین شرایط زمانی که شما به عقب بر کاهش, شما می توانید برخی موارد به نظر می رسد” Fauci گفت.

و اگر وجود دارد با عجله به بازگشایی بدون پیروی از دستورالعمل “نگرانی من این است که ما شروع به دیدن کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری” او گفت:. “عواقب می تواند واقعا جدی است.”

Fauci بود در میان کارشناسان بهداشت و شهادت روز شنبه به مجلس سنا پنل. شهادت او می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ستایش متحده که در حال بازگشایی پس از طولانی مدت مستند با هدف کنترل این ویروس را گسترش.

سناتور. لامار الکساندر R-Tenn رئیس این کمیته گفت: به این جلسه باز کرد که “آنچه در کشور ما انجام داده است و تا کنون در آزمون موثر است اما نه به اندازه کافی.”

Fauci, یک عضو از coronavirus وظیفه نیروی متهم با شکل دادن پاسخ به COVID-19 که به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم در ایالات متحده است و شهادت از طریق ویدئو کنفرانس پس از خود quarantining به عنوان یک کاخ سفید کارمند آزمایش مثبت برای ویروس.

با اقتصاد ایالات متحده در سقوط آزاد و بیش از 30 میلیون نفر بیکار مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فشار متحده به بازگشایی شده است.

اخیر آسوشیتد پرس بررسی مشخص شد که 17 متحده را برآورده نمی کنند یک کلید کاخ سفید معیار برای شل شدن محدودیت — 14 روز رو به پایین مسیر در موارد جدید و یا تست مثبت نرخ. در عین حال بسیاری از کسانی که شروع به بازگشایی و یا در حال انجام این کار از جمله آلاباما, کنتاکی, مین, می سی سی پی, Missouri, نبراسکا, اوهایو, اوکلاهما, تنسی و یوتا است.

از 33 متحده است که تا به حال 14 روز رو به پایین, مسیر هر کدام از موارد و یا تست مثبت نرخ 25 تا حدی باز شده و یا در حال حرکت به بازگشایی در روز AP تجزیه و تحلیل یافت. کشورهای دیگر که باید دیده نمی شود 14 روز کاهش بسته باقی می ماند با وجود ملاقات با برخی از معیار.

Fauci خود را در قرنطینه پس از یک کاخ سفید کارمند آزمایش مثبت برای ویروس. الکساندر همچنین قرار دادن خود در قرنطینه پس از یک دستیار آزمایش مثبت است.

علاوه بر Fauci از موسسه ملی بهداشت دیگر شامل کارشناسان FDA کمیسر دکتر استفان هان و دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری — هر دو در خود-قرنطینه—و Adm. برت Giroir این کوروناویروس “تست تزار” در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

این رویداد روز شنبه میلادی در کمیته طبقه شنیدن اما این در مورد همه که باقی مانده از قبل از همه گیر از راه انجام نظارت. سناتور در حال اجرا در این رویداد الکساندر و دموکرات پتی موری از واشنگتن بودند سر بر روی صفحه نمایش های ویدئویی با آرایه ای از وسایل شخصی در پس زمینه آنها جدا شده و به خانه برگشت.

چند سناتور مانند آلاسکا جمهوری خواه لیزا Murkowski و کانکتیکات دموکرات کریس مورفی شخصا با حضور در جلسه در جلسه اتاق. آنها ماسک عینک, آیا به عنوان آرایه ای از مشاوران وز وز پشت سر آنها.

سلامت جلسه کمیته ارائه می دهد بسیار متفاوت تنظیم از کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات دولت شاهدان را همه در شرکت. مهمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی شود کنترل کرد.

Eyeing نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد اصرار بر معترضان که در مخالفت با دولت خود را فرمانداران’ اقامت در خانه دستور و بیان خود اعتماد به نفس است که coronavrius دور محو خواهد شد به عنوان تابستان پیشرفت و آمریکایی ها بازگشت به کار و حرفه های دیگر.

ایالات متحده دیده می شود حداقل 1.3 میلیون عفونت و تقریبا 81,000 تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس کمترین تلفات در جهان تا کنون با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به طور جداگانه یک کارشناس از سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر هشدار داد که برخی از کشورها هستند “رانندگی کور” به بازگشایی اقتصاد خود را بدون نیاز به سیستم های قوی برای ردیابی شیوع بیماری های جدید. و سه کشور که باید قوی ردیابی سیستم — کره جنوبی و آلمان و چین — در حال حاضر دیده می شود شیوع بیماری های جدید پس از مستند قوانین شد و آرام است.

که در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایکل رایان گفت: آلمان و کره جنوبی خوب تماس با ردیابی که امیدوارم می تواند شناسایی و حذف خوشه های قبل از خارج شدن از کنترل است. اما او گفت: دیگر کشورها — که او را نام نیست — نه به طور موثر به کار محققان برای تماس با افرادی که تست مثبت پیگیری کردن مخاطبین خود را و آنها را به قرنطینه قبل از آنها می تواند گسترش ویروس.

“بستن چشم خود و تلاش برای درایو را از طریق این کور است در مورد به عنوان احمقانه یک معادله که من دیده ام” رایان گفت. “برخی کشورها در حال تنظیم خود را برای برخی از جدی کور رانندگی بیش از چند ماه آینده.”

اپل و گوگل و برخی از ایالات آمریکا و کشورهای اروپایی در حال توسعه تماس با ما-ردیابی نرم افزار که نشان می دهد که آیا کسی در حال عبور از مسیرهای با یک فرد آلوده. اما کارشناسان می گویند این فناوری تنها مکمل و جایگزین نیست کار فشرده بشر کار می کنند.

ایالات متحده تماس با ردیابی باقی می ماند یک درهم آمیخته از روش ها و آمادگی سطوح. متحده در حال استخدام تماس با ردیاب اما کارشناسان می گویند ده ها هزار نفر خواهد بود و نیاز در سراسر کشور است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است نزدیک به 4.2 میلیون نفر کشته و بیش از 286,000 از جمله بیش از 150 ، 000 در اروپا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. کارشناسان معتقدند تعداد کسانی که بیش از حد پایین برای دلایل مختلف.

___

Becatoros گزارش از آتن و Parra از مادرید. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر