در شناوری درمان استودیو در مرینا دلم رعی این محرومیت حسی مخزن خالی است اما آنتی بادی آزمایش برای coronavirus در فروش $149. مشتریان از بوتاکس کلینیک در ونیز حتی نمی باید برای خارج شدن از اتومبیل های خود را تست کنید; یک کارگر جمع آوری نمونه خون با خراش انگشت.

یک بنر برای یک درمانگاه در لاس وگاس تبلیغ آنتی بادی آزمایش و پرتاب در یک پزشک مراجعه کنید برای $169. و $125 آنتی بادی آزمایش اخیرا اضافه شده به منو در یک کلینیک کایروپراکتیک در فلوریدا نیز ارائه می دهد که میل جنسی-افزایش ویتامین ها و غیر جراحی صورت-آسانسور.

این آزمون داوطلبان از پرستاران و آتش نشانان به بیکاران به دنبال یک حس اطمینان. آنها درد بدانید که آیا آنفولانزا آنها در واقع COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. برخی از امید نتیجه مثبت معنی است که آنها می تواند پرتاب کردن ماسک خود را. دیگران می خواهند گواهینامه نشان کارفرمایان آنها سیستم ایمنی هستند و می توانید به بازگشت به کار.

نه اینقدر تند و سریع ، در زمان بیماری همه گیر فرصت ها می تواند نوسان باز برای زیرک کارآفرین: نمای درمانگاه و فانتزی چشمه های معدنی یک بار اختصاص داده شده به زیبایی و سلامتی درمان در حال حاضر ارائه صلح از ذهن از طریق آنتی بادی آزمایش. اما اعتماد نابجا در آزمون کارشناس می گویند می تواند به خطر انداختن بهداشت عمومی در مقیاس بزرگ است.

تبلیغات

آزمون لزوما به مردم بگویید که آیا آنها سیستم ایمنی بدن به COVID-19 دلیل دانشمندان هنوز تایید نشده است که آیا آنتی بادی حتی جلوگیری از عفونت مجدد. بسیاری از بیش از 200 تست در بازار نیست و پاک شده است توسط تنظیم کننده و بسیاری از افراد می تواند معیوب و یا با منشا ناشناخته ، در سراسر ایالات متحده چندین سایت تعطیل شده اند برای ارائه مشکوک آنتی بادی آزمایش.

برای چند هفته غذا و دارو اجازه داده بود که تولید کنندگان به بازار آنتی بادی آزمون بدون تهیه شواهدی وجود دارد که آنها دقیق هستند. وجود ندارد و مورد تایید FDA تست برای آنتی بادی های مرتبط با COVID-19. و تنها 12 آزمون اعطا شده است اورژانس مجوز که مطابق با استاندارد پایین تر.

Anti-Body test

فصاد Martun Srmikyan اداره یک آزمایش پادتن به Kelli Draves در St. Leon ارمنستان کلیسای جامع.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

هفته گذشته آژانس پس از افزایش نظارت از قانونگذاران محکم سیاست های خود در آزمون غیر قابل تنظیم نیاز تولید کنندگان به سرعت در ارسال داده های خود را به اثبات محصولات موثر هستند و درخواست اضطراری مجوز. در شناوری درمان استودیو بوتاکس کلینیک و کلینیک کایروپراکتیک, آزمون ارائه شده تحت بررسی برای مجوز است.

تبلیغات

جیم Flanigan, معاون اجرایی رئیس جمهور آمریکا جامعه بالینی علوم آزمایشگاهی, ابراز نگرانی در مورد گیج کننده طبیعت از قوانین و مقررات. “این واقعا می تواند روغن مار,” او گفت: آنتی بادی آزمایش که اصلا FDA مجوز. “بدون که مردم می توانند ادعا می کنند هر چه که دوست دارند و به نظر می رسد می تواند بدون مراجعه کنند.”

آنتی بادی آزمایش های مختلف از بینی یا سواب دهانی امتحانات که تشخیص فعال COVID-19 عفونت است. همچنین به عنوان شناخته شده سرولوژی تستهای آنتی بادی آزمایش سیگنال که آیا بیمار شده است در معرض این ویروس در گذشته است. گاهی اوقات بیماران نشستن به صورت سنتی خون قرعه کشی که پر ویال کل است و حمل به آزمایشگاه. بار دیگر بیماران باید انگشت خود را خراشیده به صورت یک قطره که تجزیه و تحلیل در حدود 10 دقیقه است.

تست آنتی بادی نقش مهمی در مطالعات به دلیل آن می تواند به طیف گسترده ای از عکس فوری از گسترش این بیماری است. اما کارشناسان تردید دارند در مورد آزمون های در حال عرضه شده به افراد است.

آزمون آگهی بر روی همه چیز از Instagram به کنار جاده چادر. بسیاری از آنها ساخته شده در ایالات متحده, اما محصولات از کشورهای دیگر نیز وارد این بازار از جمله برخی از چین که مطرح کرده اند نگرانی های جدی خود را با کیفیت.

تبلیغات

حداقل یکی از داروخانه های زنجیره ای, Walgreens ارائه شده است آنتی بادی آزمایش در همکاری با LabCorp که دریافت کرده اند emergency مجوز از FDA. در کوچکتر درمانگاه هر چند می توان آن را دشوار برای مصرف کننده به طور متوسط برای پیدا کردن که باعث می شود تست شده و اینکه آیا مجاز است.

آلفا هیدراتاسیون خدمات که در عمل یک درمان IV سالن در وودلند هیلز به فروش می رساند یک انگشت سریع-چوب آزمایش خون برای $125. این محل دارای تخصص در اتصال مردم به IVs برای “زیبایی میگذرد” و یا “سلامتی میگذرد” ویتامین ها, اما به طور معمول ارائه آزمایش خون.

صاحب, Dwayne مارینر یک پرستار ثبت شده گفت: یک فروشنده محلی به فروش می رسد او در این آزمون که به او معتقد بودند در آسیا و خرس به نام iCare. او گفت که آنها باید تنها در حدود 70 درصد دقت و صحت. iCare است در میان تولید کنندگان که با دریافت اضطراری مجوز از FDA.

“بالینی, شما می توانید با استفاده از این به عنوان یک راهنما برای بودن در ملاء عام. شاید شما نمی نیاز به یک ماسک در حالی که شما در حال قدم زدن در اطراف محله” اگر تست شما مثبت آنتی بادی, او گفت:.

تبلیغات

مارینر گفت: او نمی توصیه به بیماران خود در مورد نحوه تفسیر نتایج و اذعان آزمون نشده اند دقت بازرسی. هنوز او پیشنهاد کرد که بیمارانی که تست مثبت آنتی بادی می تواند با استفاده از این اطلاعات برای خود تعیین کند که آیا برای دریافت COVID-19 واکسن یک بار یکی در دسترس است.

“آن را به کسی صلح بیشتر از ذهن اگر آنها نمی خواهید برای دریافت واکسن به هر حال,” او گفت:.

نظرات خود را در مورد اختلاف توسط کارشناسان. این احتمال وجود دارد که مردم با مثبت آنتی بادی آزمایش هنوز هم نیاز به واکسن به دلیل دانشمندان تاسیس شده است که آنتی بادی مشورت هیچ ایمنی به COVID-19.

در درمانگاه IV درمانی مرکز در انسینو مدیر عملیات ادوارد Zaghikian گفت: قبلا علامت بیمارانی که تست منفی برای عفونت فعال و یا منفی و یا مثبت برای حضور آنتی بادی و سپس تست دوباره با همان نتایج می تواند در حال حاضر اطلاعات به کارفرما نشان دادن آنها امن برای بازگشت به کار.

تبلیغات

“شما می تواند یک خطر محاسبه شده است که می تواند آن را OK به بازگشت به کار” گفت: Zaghikian که شرکت به اداره مورد 1500 از آن $95 سریع آنتی بادی آزمایش. او استدلال که مثبت آزمایش پادتن به معنای فرد دارای برخی از ایمنی و نتیجه منفی معنی آنها هرگز در معرض و در نتیجه ویروس رایگان.

اما کارشناسان بیماری های عفونی هشدار می دهند در برابر این منطق است. فقط چون کسی تا به حال نه قبلا در معرض ویروس معنا نیست که آنها نمی خواهد در آینده است. این آنتی بادی آزمایش نباید مورد استفاده قرار گیرد را به هر گونه تصمیم گیری در زندگی آنها می گویند.

“من فکر می کنم آن را غیر عاقلانه است که برای مکان ها به فروش [آزمون] از آنجا که ما نمی دانیم که چه نتایج حاصل از این آزمون چیست و یا چه باید بکنید با آن اطلاعات گفت:” دیوی اسمیت استاد پزشکی و رئیس UC سن دیگو بخش از بیماری های عفونی و جهانی سلامت عمومی است.

دانیل Ompad استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک گفت: محیط که در آن مردم تست مهم از جمله اینکه آیا متخصصان مراقبت های بهداشتی در دست است به توضیح آنچه نتایج آزمون میانگین برای بیماران خود را به جلو رفتن.

تبلیغات

“اگر خود را فیزیوتراپ نمی کند به طور معمول انجام تست تشخیصی شما نباید در این آزمون انجام می شود وجود دارد,” او گفت:.

و به دلیل وجود نقص بالقوه در این نسل از آنتی بادی آزمایش او گفت: مردم باید چوب به کسانی که دریافت کرده اند emergency مجوز از FDA.

چند تست به بازار عرضه شده — از جمله آنهایی که از تاسیس آزمایشگاه — دارای مجوز است.

A $249 آزمایش پادتن در بعد سلامت, یک عمر سنتر در لس آنجلس نشده پاک شده است توسط FDA. آزمون تولید کننده و پر جنب و جوش و امریکا و گواهی آزمایشگاه معتبر تست داخلی و یک برنامه اضطراری در انتظار مجوز قبل از آژانس فدرال.

تبلیغات

Darshan شاه بنیانگذار و مدیر اجرایی بعدی, سلامت, می گوید او با ارائه این آزمون به دلیل او می خواهد به بیماران به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد سلامت خود را در طول بیماری همه گیر. شاه یک پزشک اذعان آزمایشات لازم نیست بزرگ بالینی اهمیت در سیگنالینگ چگونه بیماران باید درمان برای رفتن به جلو و یا اینکه آیا آنها می توانند کمتر احتیاطی اما کلینیک خود را در حال کار به منظور تسهیل امکان اهدای پلاسما توسط کسانی که تست مثبت آنتی بادی است.

Westside Walk-in Clinic in Los Angeles

پس از انجام یک خراش انگشت بر روی یک بیمار هانا گوشت گوساله مکان های خون در تست آنتی بادی دستگاه در یک درایو-از طریق سایت در یک پارکینگ در پشت Westside پیاده روی در درمانگاه در لس آنجلس.

(مارکوس یام / لس آنجلس تایمز)

سریع آزمایش خون ساخته شده توسط Phamatech موجود در Westside پیاده روی در درمانگاه در ونیز که بر بوتاکس و coolsculpting نیز ندارد اضطراری مجوز از FDA. هانا گوشت گوساله درمانگاه صاحب گفت که او احساس اعتماد به نفس در فروش آن به دلیل تولید کننده دارای سابقه خوب در تست سريع و نیز ارائه آن اعتبار سنجی داده ها به FDA در انتظار مجوز.

در حالت ایده آل گوشت گوساله گفت: او تنها به ارائه یک تست است که دریافت کرده اضطراری مجوز.

تبلیغات

“مشکل این است که ما در یک جهان ایده آل در حال حاضر. واقعیت این است که اگر تولید کنندگان در حال ساخت یک آزمون با 95 درصد دقت چرا ارائه نمی آن ؟ ” گفت: گوشت گوساله یک دستیار پزشک و اضافه کرد که او باز است و با مشتریان خود در مورد این واقعیت است که این آزمون است که توسط FDA تایید شده است.

گوشت گوساله گفت: برخی از بیمارانی که تست منفی برای آنتی بادی در حال نا امید که آنها را به ادامه با پوشیدن ماسک. او گفت: او مشاوره مشتریان آنها نباید خلاص شدن از ماسک های خود بدون توجه به نتایج خود را.

نتایج تست آنتی بادی می تواند فرستاده شده به مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری اما این معلوم نیست که آیا این سازمان دریافت نتایج از همه ممکن است آزمون مدیران.

کارشناسان می گویند این آزمایش حتی ممکن است ارزش گرفتن برای بیماران منحصر به فرد دیگر برای ارضای حس کنجکاوی خود را.

تبلیغات

“از یک پزشک دیدگاه [تست] احتمالا بسیار مفید است راست, در حال حاضر,” گفت: Flanigan از علوم آزمایشگاهی ،

“من نمی توانم فکر می کنم از هر شرایطی که تحت آن مردم در سالنهای ماساژ و یا شناور مخزن studios باید به مردم بادي آزمون,” او گفت:.

بار محقق اسکات ویلسون و بار تحریریه سام دین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net