آتلانتا (AP) — گرجستان دادستان کل خواسته است دولت قانون ماموران برای بررسی اتهامات سوء رفتار توسط دادستان محلی در قتل یک مرد سیاه و سفید بود که در تعقیب توسط یک پدر و پسر گرجستان دفتر تحقیقات اعلام کرد.

این GBI گفت: دادستان کل کریس کار درخواست تحقیق و تفحص از نحوه دادستان منطقه دفاتر در نیوبرانزویک و ویکراس به کار گرفته Feb. 23 کشته شدن 25 ساله Ahmaud Arbery. بیش از دو ماه گذشت قبل از دستگیری گرگوری و تراویس McMichael. آنها به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله پس از تصویری از تیراندازی آنلاین به نظر می رسد و باعث خشم.

“متاسفانه بسیاری از سوالات و نگرانی های بوجود آمده اند مورد, میان چیزهای دیگر, ارتباطات بین, و اقدامات صورت گرفته توسط وکلای منطقه از نیوبرانزویک و ویکراس مدارهای. به عنوان یک نتیجه, ما درخواست کرده اند GBI به نقد و بررسی به منظور تعیین اینکه آیا این روند را تضعیف کرد و در هر راه” كار گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

Carr نیز منصوب سیاه, دادستان منطقه از حومه آتلانتا در روز دوشنبه به بیش از مورد ساخت چهارمین دادستان مسئول یک مورد که باعث اعتراض ملی بیش از سوء ظن است که مسابقه نقش مهمی در به تأخیر انداختن بازداشت.

Carr نیز خواسته است تا مقامات فدرال به بررسی چگونگی محلی پلیس و دادستان ها به کار گرفته شده در این مورد. وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec در بیانیه ای گفت که کار خواسته شده است “به جلو به مقامات فدرال هر گونه اطلاعات است که او دارد.”

دادستان فدرال نیز با توجه به جنایات نفرت اتهامات Kupec گفت. این اجازه می دهد به صورت جداگانه مورد فدرال در برابر مهاجمان.

Cobb County District Attorney Joyette M. هلمز طول می کشد بیش از این مورد از دادستان تام Durden که دولت دادستان کل گفت: خواسته می شود به جای یک دادستان با کارکنان به عنوان “این مورد به رشد در اندازه و قدر.” هلمز بر در مترو آتلانتا و بیش از 300 مایل (480 کیلومتر) از ساحلی گرجستان جامعه در Glynn شهرستان که در آن تیراندازی اتفاق افتاده است.

“دادستان منطقه هلمز است که محترم وکیل با تجربه هر دو به عنوان یک وکیل و قاضی” Carr یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت. “و کاب کانتی دفتر دادستان منطقه دارای منابع و پرسنل و تجربه منجر به این محاکمه و عدالت انجام شده است.”

هلمز در خدمت چهار سال یک دادرس قاضی در حومه شهرستان کاب قبل از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ منصوب او در ماه ژوئیه گذشته به موفقیت GBI مدیر ویک رینولدز به عنوان دادستان منطقه. با توجه به گرجستان تعقیب وکلای شورای هلمز است که یکی از تنها هفت سیاه وکلای منطقه در دولت است.

یک وکیل برای Arbery پدر مارکوس Arbery, تحسین انتصاب جدید منجر دادستان.

“در جهت عدالت انجام شود و هر دو به طور موثر و مناسب در قتل Ahmaud Arbery ضروری است که به ویژه دادستان هیچ وابستگی با و جنوب شرقی گرجستان قانونی و یا اجرای قانون جوامع” وکیل بنیامین Crump در بیانیه ای گفت. او خواسته است که هلمز “بود متعصب در جستجوی عدالت است.”

این McMichaels گفته پلیس آنها را تعقیب Arbrey زیرا آنها معتقد بودند او همسان ظاهر دزدی مشکوک در نظارت تصویری. Arbery سیل در سه انفجار تفنگ ساچمهای با توجه به کالبد شکافی گزارش منتشر شده در روز دوشنبه توسط GBI; یک شات قرق راست خود مچ دست و دو نفر دیگر او را زده در قفسه سینه. آزمایش خون برای انواع مواد مخدر و الکل همه منفی است.

بسیاری از ابراز نا امیدی با بررسی سوال که آیا این دستگیری ها در زمان بسیار طولانی به دلیل مظنون هستند و قربانی ، قتل اتفاق افتاده در یک زیربخش فقط در خارج نیوبرانزویک طبقه کارگر شهرستان بندر مورد 16,000 که همچنین به عنوان یک دروازه برای استراحتگاه های ساحلی در جزایر همسایه.

این McMichaels بودند دستگیر شدند تا پس از تصویری عمومی شد و GBI خواسته شد تا نگاه به کشتن. گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34, نیروهای داعش از روز پنج شنبه. نه انسان بود و وکلا در اولین حضور در دادگاه در روز جمعه انجام شده توسط لینک ویدئو از Glynn زندان شهرستان است.

با دادگاه تا حد زیادی بسته به دلیل coronavirus گرفتن کیفرخواست نیاز به سعی مردان در قتل اتهام را در حالی که طولانی تر هنوز هم. Soonest یک هیئت منصفه می تواند تشکیل جلسه برای شنیدن این صورت خواهد بود اواسط ماه ژوئن.

گرگوری McMichael سابق Glynn شهرستان افسر پلیس است که بعد از آن کار می کرد از 20 سال به عنوان یک محقق برای محلی دفتر دادستان منطقه. بازنشسته و از یک سال پیش.

Glynn شهرستان دادستان منطقه Jackie Johnson recused خودش از این مورد به دلیل سالمند McMichael کار کرده بود و در زیر او. برای اولین بار در خارج از دادستان منصوب دادستان منطقه جورج Barnhill از همسایه ویکراس قضایی مدار قدرت کناره حدود یک ماه بعد به خاطر پسر خود را با این نسخهها کار برای جانسون به عنوان دستیار دادستان. Durden کردم این مورد در اواسط ماه مارس اما این مورد به نظر نمی رسد برای پیشبرد تا ظهور تصویری.

در نامه خود به GBI درخواست پروب از دو دادستان Carr گفت دفتر او در تاریکی در مورد اقدامات صورت گرفته توسط Barnhill قبل از او برداشته شد از این مورد است. “ناشناخته و نامعلوم به دادستان کل” می گوید: Barnhill گفت Glynn پلیس شهرستان که او را نمی بینم و زمینه را برای هر گونه بازداشت.

تلفن در Barnhill در گاردن سیتی زنگ زد جواب داده نشده سه شنبه.

وکلای مدافع برای Arbery پدر و مادر و دیگران از جمله کار و مرکز قانون فقر جنوب خواست برای فدرال جنایات نفرت تحقیق و تفحص از گرجستان هیچ جرم و جنایت نفرت قانون اجازه می دهد دولت به اتهام.

در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او زیر در مورد “بسیار نزدیک” است و Arbery “به نظر می رسد فوق العاده مرد جوان است.”

“قطعا این ویدئو این بود که وحشتناک به دنبال تصویری به من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما شما باید تعداد زیادی از مردم در آن به دنبال و امیدوارم پاسخ را به وارد بسیار به سرعت.”

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او فکر می کند او پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال فقط دویدن در محله قبل از او کشته شد.

این ویدیو به بیرون درز نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن. یک کامیون متوقف شده در جاده ها جلوتر از او با یک مرد سفید ایستاده در وانت را بستر و دیگری در کنار باز کردن درب سمت راننده.

در حال اجرا مرد تلاش برای تصویب وانت در سمت مسافر در حال حرکت به طور خلاصه در خارج از این دوربین را مشاهده کنید. یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد در حال اجرا مرد دست و پنجه نرم کردن با یک مرد بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و در حال اجرا مرد دیده می شود مشت زدن به مرد دیگر. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. در حال اجرا مرد staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

مردی که می گوید او ضبط شده از تلفن همراه تصویری از تیراندازی گفت: او را تهدید به مرگ دریافت.

William R. Bryan شناخته شده است به عنوان شاهد در گزارش پلیس صورت گرفته پس از Arbery تیراندازی. او متهم شده اند.

“من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن” برایان گفت WJAX-تلویزیون در یک مصاحبه که پخش دوشنبه. “به من گفته شد من شاهد بوده و من مطمئن هستم که آنچه من به غیر از دریافت یک دسته از تهدیدات است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de