ورود به دومین ماه از اقامت در خانه سفارشات با هدف متوقف کردن گسترش این رمان coronavirus مستاجرها و صاحبخانه در سراسر کالیفرنیا به طور فزاینده ای نگران در مورد پرداخت صورتحساب خود را.

برخی از مستاجران رفته اند و چه آنها خواستار یک “اجاره اعتصاب” امتناع از پرداخت آن و اضافه کردن یک بیانیه سیاسی خود را به مشکلات اقتصادی. در حال حاضر ماهانه اعتراض که یک گروه از فعالان می گوید: جذب بیش از 12000 کالیفرنیا مستاجران است به فشار مقامات دولتی در تمام سطوح به لغو اجاره و پرداخت وام مسکن, حصول اطمینان از مستاجرها می توانید اقامت در خانه های خود را در حال حاضر و زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

در این قسمت از Gimme Shelter: کالیفرنیا بحران مسکن پادکست بحث ما در مورد چگونه اجاره جنبش اعتصاب متصل است به طور فزاینده تهاجمی تظاهرات که پدید آمده اند و در سراسر کالیفرنیا از پاییز گذشته — قبل از همه گیر. مهمانان ما هستند پاتریشیا Mendoza, مستاجر در ایمپریال بیچ که در اجاره اعتصاب و ساناز گارسیا صاحبخانه که خانواده اش صاحب یک مجموعه کوچک در جنوب L. A.

تبلیغات

Gimme Shelter“یک هفته ای دوبار پادکست که به نظر می رسد چرا آن را بسیار گران قیمت در کالیفرنیا زندگی می کنند و آنچه که دولت می تواند انجام دهد در مورد آن ویژگی های لیام دیلون را پوشش می دهد که قیمت مسکن مسائل برای لس آنجلس تایمز و مت لوین داده و مسکن خبرنگار CalMatters.

شما می توانید به اشتراک “Gimme Shelter” در اپل پادکست, Spotify, Stitcher, Soundcloud, Google Play و پوشیده از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de