پلیس لس آنجلس در آمریکا آمار 30 سال اخیر در 2019; کمتر از نیروی کشنده استفاده می شود

تیراندازی توسط پلیس لس آنجلس افسران برتر 30 سال اخیر در 2019 با کشنده در آمریکا رو به کاهش برای چهارمین سال متوالی با توجه به یک گزارش جدید پلیس در استفاده از زور.

Los Angeles Police Department ماموران آتش گشودند در 26 مظنون در سال گذشته در مقایسه با 115 در سال 1990.

از کسانی که در سال گذشته 21 نفر در زده و 12 کشته در ادامه روند رو به پایین در مرگ و میر پس از 21 بودند به ضرب گلوله در سال 2015.

تعداد حوادثی که در آن متهمان مجروح شدند کاهش 4% گزارش یافت می شود و تماس بین اعضای عمومی و سگ های پلیس بود در پایین ترین نقطه در پنج سال.

تبلیغات

در همان زمان تعدادی از حوادث که در آن افسران استفاده کمتر از نیروی کشنده مانند اعتصابات و “takedowns” به پنج سال اخیر با 2,320 چنین برخوردهایی رخ داده در سال گذشته است. حوادث که در آن باطوم استفاده شد افزایش 38٪.

به طور کلی استفاده از زور شد تا 8.5 درصد نسبت به سال 2018 حتی به عنوان افسر تیرباران شد پایین 21.1%.

مقامات نسبت کاهش در تیراندازی به سیاست های جدید است که تاکید بر حفظ زندگی و نیاز به افسران برای استفاده د-تشدید تاکتیک در هر زمان ممکن است. جرم و جنایت نیز کاهش یافته است و در شهرستان با دستگیری پایین 11.3% و به طور کلی افسر تماس با اعضای عمومی پایین 4 درصد.

مقامات گفت: افزایش کمتر از نیروی کشنده در بخشی از یک نتیجه از همان ده-تشدید تاکتیک و تا حدودی ناشی از افزایش نظارت ماموران اقدامات است.

تبلیغات

در نظرات به پلیس لس آنجلس کمیسیون در روز سه شنبه Asst. رئیس بئاتریس Girmala تبلیغ کاهش دهیم در حالی که به خلاصه ای از یافته های این گزارش. او گفت: یک تجزیه و تحلیل دقیق تر از این یافته ها می تواند ارائه شده به این کمیسیون در هفته آینده است.

کمیسیون گفت: آنها را نگه دارید بسیاری از سوالات خود را تا آن زمان پس از زمان به بررسی این گزارش است که صدها نفر از صفحات طولانی است.

Girmala گفت: این کمیسیون که یکی مربوط به پیدا کردن بود و افزایش نیروی مورد استفاده در برابر مردم دچار بی خانمانی. بیش از یک سوم از کسانی که تا به حال غیر کشنده نیروی پلیس استفاده می شود در برابر آنها در سال 2019 شد بی خانمان در حالی که پنج نفر از 21 نفر پلیس در سال گذشته بی خانمان شدند.

Girmala گفت: آموزش مداوم در مداخلات بهداشت روان و د تشدید حیاتی خواهد بود اگر بخش است برای دیدن ادامه داد: کاهش در استفاده از زور. حرکت رو به جلو یک گروه کاری که شامل اعضای جامعه کمک خواهد کرد شکل که آموزش او گفت:.

تبلیغات

در گزارش خود LAPD رئیس میشل مور گفت: ماموران در حال گرفتن بهتر در پیدا کردن جایگزین برای کشیدن سلاح گرم خود را در به چالش کشیدن و خطرناک تنظیمات.

“پلیس لس آنجلس همچنان به پیشرفت های قابل توجهی در اثربخشی کمتر کشنده گزینه برای افسران مداخلات بهداشت روان بر آموزش و توسعه غیر کشنده ابزار است که افزایش فاصله و پوشش موجود در شرایط پویا” مور نوشت.

از 26 مظنون درگیر در حوادث که در آن ماموران آتش گشودند سال گذشته 15 یا 58 درصد شد, لاتین. یکی دیگر از هشت یا 31 درصد شد و دو یا 8 درصد ، از همه مظنون درگیر در تیراندازی افسر و 17 تا به حال اسلحه گرم و پنج تا به حال یک سلاح لبه این گزارش در بر داشت.

در 2018, افسران پلیس لس آنجلس شلیک سلاح های خود را 33 بار ضربه در مجموع 24 نفر و کشتن 14 با توجه به تحلیلی مشابه سال گذشته است. 33 تیراندازی مشخص شده 25 درصد کاهش از 44 تیراندازی در سال 2017, با توجه به گزارش قبلی و دوم-کمترین تعداد تیراندازی پلیس از سال 1989 است.

تبلیغات

از 44 تیراندازی در سال 2017, 31 نفر رسید و 17 نفر از آنها کشته شدند. که نشان از کاهش 19 کشته در سال 2016 و 21 2015 در پلیس گفته اند. اما در مجموع 44 تیراندازی در سال 2017 افزایش از 40 به طور کلی در آمریکا در سال 2016 و استفاده کمتر از نیروی کشنده توسط افسران شد تا 10 درصد از 2016 تا 2017.

کاهش در برخورد مرگبار به شرح زیر تغییر سیاست توسط پلیس کمیسیون غیر نظامی پنل که نظارت اداره پلیس نیاز به افسران به د-تشدید شرایط در هر زمان ممکن است.

آیا این کاهش ادامه خواهد داد و در این سال نامشخص است.

در طول هفته گذشته جلسه کمیسیون مور گفت که پلیس لس آنجلس تیراندازی شد تا به طور کلی با نه در این سال در مقایسه با هفت در همان آخرین دوره سال است. هرچند که هنوز از چهار سال به طور متوسط از 12 که برای قاب زمان.

تبلیغات

سه نفر از تیراندازی در این سال بودند کشنده در مقایسه با چهار در همان نقطه سال گذشته است.

مراقب ردیابی از تیراندازی پلیس و دیگر با استفاده از زور در لس آنجلس در سال های اخیر نشان دهنده گسترده تر موشکافی از اقدامات پلیس در سراسر کشور به عنوان مرگ و میر در مردان جوان رنگ و به خصوص جوان سیاه و سفید مردان در طول پلیس برخورد کرده اند گالوانیزه معترضان در راه های جدید است.

در یک شهرستان است که دیده می شود بسیاری تیراندازی پلیس در آمریکا در سال گذشته با وجود افزایش حساسیت به انتقاد از مهاجم پلیس تاکتیک است و نه کاهش خواهد یافت که تعداد زیادی از مردم کشته در هر سال توسط پلیس کاهش یافته است.

حتی زمانی که برخورد نمیشود مرگ آنها رسم انتقاد شدید از جمله به عنوان یک افسر و شتم یک مرد بی خانمان در بیل هایقتس در اواخر ماه آوریل بود که بر روی دوربین گرفته شده توسط یک تماشاچی است و در حال حاضر تحت بررسی است. در علاوه بر این به آزاد کردن استفاده از نیروی گزارش روز شنبه پلیس منتشر شد, بدن, فیلم دوربین از آن روبرو می شوند.

تبلیغات

گزارش های دیگر در استفاده از زور نیز شده اند ساخته شده است.

در ماه جولای دولت دادستان کل صادر شده یک گزارش نشان می دهد که 146 شهروندان درگذشت در طول اجرای قانون درگیری در کالیفرنیا در سال 2018 کاهش از 172 غیر نظامیان که درگذشت در سال 2017 و 157 در سال 2016. سه افسر کشته در درگیری در سال 2018 است.

در ماه ژانویه این پلیس لس آنجلس منتشر شده یک گزارش جداگانه پیدا کردن که پلیس در ماه های اخیر بوده است با استفاده از زور علیه مردم دچار بی خانمانی. در سه ماهه سوم سال 2019 به عنوان مثال پلیس با استفاده از زور علیه افراد بی خانمان 217 بار 26% افزایش بیش از مدت مشابه در سال 2018 این گزارش در بر داشت.

Cmdr. دونالد گراهام پلیس لس آنجلس را بی خانمان هماهنگ کننده با اشاره به افزایش این شهر جمعیت بی خانمان و در جنایات و در برابر افراد بی خانمان.

تبلیغات

از کسانی که با گلوله پلیس در سال 2019 حدود یک چهارم بی خانمان شدند.

پلیس به ذکر است که 26 حوادث که در آن افسران اخراج سلاح های خود را در مظنون اختصاص 0.001 ٪ از تمام تعاملات پلیس با سال گذشته است.

26 تیراندازی توسط پلیس لس آنجلس در سال 2019 همسان تعدادی از تیرباران توسط لس آنجلس کلانتر نمایندگان سال گذشته است. در مقایسه وجود دارد 17 تیراندازی توسط پلیس شیکاگو, 25 تیراندازی توسط پلیس شهر نیویورک و 20 تیراندازی توسط پلیس هوستون در سال گذشته پلیس لس آنجلس گزارش یافت می شود.

وجود دارد 758 حمله به افسران پلیس لس آنجلس در سال 2019 به نمایندگی از یک کاهش کوچک از سال 2018 این گزارش در بر داشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de