لس آنجلس سواحل که بسته شده اند و برای بیش از شش هفته باید بازگشایی یکشنبه با برخی از محدودیت در فعالیت ها و قوانین دیگر در محل مقامات روز دوشنبه گفت:.

منهتن ردندو و دیگر سواحل شهرستان را بازگشایی در مارس 13, برای فعال, تفریح, تنها, گروه سواحل و بنادر گفت: در توییتر. اجازه فعالیت را شامل می شود در حال اجرا, پیاده روی, شنا و گشت و گذار. گروه ورزشی مانند والیبال ممنوع است.

بیشتر بی حال فعالیت از جمله picnicking و آفتاب و لوازم جانبی — سایبان های کولرهای آبی و مانند آن — را همچنان ممنوع است.

پوشش صورت اجباری خواهد بود برای هر کسی که بر روی شن و ماسه, اما نه برای مردم در آب است. مردم را ملزم به عمل اجتماعی فاصله با اقامت حداقل شش فوت دور از گروه های دیگر بخش گفت.

تبلیغات

ساحل, پارکینگ, مسیرهای دوچرخه piers و boardwalks خواهد ماند بسته شده است.

شهرستان سواحل بسته شده اند و از اواخر ماه مارس است. برنامه ریزی شده بازگشایی می آید روز پس از کالیفرنیا شروع اجازه می دهد برخی از بخش های اقتصاد برای بازگشایی, از جمله اجازه می دهد منظقه وانت در کتاب فروشی clothiers گل, مغازه ها و دیگر خرده فروشان.

یک county سخنگوی رسمی بازگشایی تاریخ و زمان نیاز به بهداشت عمومی منظور از لس آنجلس وزارت بهداشت.

اولین مرحله از بازگشایی سواحل اتفاق می افتد باید “اواخر این هفته اگر همه به خوبی می رود” باربارا فرر گروه مدیر روز دوشنبه گفت:. “اما از آن خواهد شد با بسیاری از محدودیت های اعمال شده در محل به طوری که وجود خواهد داشت بیش از حد.”

تبلیغات

شهرستان مقامات بهداشت خواهد بود ارزیابی چگونه به خوبی بازگشایی می رود او گفت: از جمله اینکه آیا مردم قادر به نگه داشتن در حال حرکت و جمع آوری در یک مکان.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز دوشنبه گفت که او از بازگشایی سواحل شهر برای اوقات فراغت با برخی از محدودیت. نشسته و یا برنزه در “مناطق خشک از شن و ماسه” می تواند یک ایده خوب در حال حاضر Garcetti گفت.

“اما مرطوب شن و ماسه منطقه — اگر شما نیاز به در آن وجود دارد به شنا به گشت و گذار… این چیزی است که من امیدوارم که ما می توانید کسب درآمد است.”

منهتن ساحل شهردار ریچارد مونتگمری روز دوشنبه گفت: در بیانیه ای که اگر beachgoers اصلا به دنبال قوانین جدید سواحل می تواند دوباره بسته توسط دولت و مقامات محلی است. متخلفان نیز می تواند به صورت جریمه و پیگرد قانونی شهر گفت.

تبلیغات

محدودیت های اعمال شده از نزدیک مطابقت با سیاست های جدید در اورنج کانتی سواحل است. برخی از سواحل از جمله مهر و موم ساحل و دانا پوینت دریافت اجازه بازگشایی پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور موقت “سخت بسته شدن” در 30 آوریل با استناد به نگرانی های با جمعیت.

اگر Newsom یا لس آنجلس مقامات بهداشتی دیدن شواهد beachgoers نه تمرین های اجتماعی فاصله “آنها خواهد شد و می تواند دید ما را به عنوان آنها در اورنج کانتی” گفت: Redondo ساحل شهردار بیل با نام تجاری خود را در Facebook صفحه.

وی افزود: “پس لطفا آمار, ساحل, انجام چیزی که شما و ترک. بدون دار برای اولین بار از این مرحله است.”

Hermosa ساحل صاحب آن خط ساحلی را دنبال شهرستان سفارشات و بازگشایی این شهرستان روز دوشنبه گفت:. رشته و اسکله بسته باقی خواهد ماند اما این شهر پارکینگ را بازگشایی با محدودیت زمانی — به مردم اجازه می دهد برای دسترسی به شن و ماسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de