قدر 3.5 زلزله احساس نزدیکی یزد, کالیفرنیا.

قدر 3.5 زلزله گزارش شده بود صبح روز سه شنبه در ساعت 11:15 صبح زمان اقیانوس آرام 94 کیلومتر از یزد واقع در کالیفرنیا است با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده.

زلزله رخ داده است 96 مایل از میناب واقع در کالیفرنیا است 96 مایل از کلوویس, کالیفرنیا., 97 کیلومتر از سانگر, کالیفرنیا., و 99 مایل از اکستر, کالیفرنیا.

در 10 روز گذشته وجود داشته است دو زلزله از قدر 3.0 و یا بیشتر محور در این نزدیکی هست.

به طور متوسط 234 زمین لرزه با بزرگای بین 3.0 و 4.0 رخ می دهد هر سال در کالیفرنیا و نوادا به گفته های اخیر سه سال داده های نمونه.

تبلیغات

زلزله رخ داده در عمق 8.7 کیلومتر. آیا شما احساس می کنید این زلزله ؟ در نظر گرفتن گزارش آنچه شما احساس می USGS.

حتی اگر شما احساس نمی این زلزله کوچک و هرگز به شما می دانم زمانی که یکی در حال رفتن برای حمله به. آماده خود را با زیر پنج مرحله آمادگی برای زلزله راهنمای و ساختمان خود را emergency kit.

این داستان شد به صورت خودکار تولید شده توسط Quakebot یک برنامه رایانه ای است که نظارت بر آخرین زمین لرزه های شناسایی شده توسط USGS. یک بار ویرایشگر بررسی پست قبل از آن منتشر شد. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد سیستم ما بازدید کنید لیستی از سوالات متداول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>