یک Stafford County, Virginia مرد است که در بازداشت پلیس می گویند او تعقیب یک زن در واشنگتن & Old Dominion نوین در فالز چرچ بیش از آخر هفته.

Lamar afra schimming-chase McCarthy, 23 دستگیر شد دوشنبه در یک حمله به شارژ.

به گفته پلیس یک زن را دیدم مک کارتی در یک red sweatshirt ابلق به طور ناگهانی متوقف کردن وسیله نقلیه خود و با حداکثر سرعت دویدن پس از او در دنباله.

او سعی به فرار از او و در نهایت فرار به خانه او و به نام پلیس.

پس از آن زن به مقامات شرح مک کارتی و وسیله نقلیه خود را, Falls Church, پلیس کشیده او را بیش از. پلیس می گویند او تایید کرد این حادثه در دنباله و دستگیر شد.

به گفته پلیس مک کارتی نیز مظنون به دو, دیگر, Falls Church, موارد است.

“من تحسین شجاعت این زن که همه چیز را راست” گفت: رئیس مری گاوین گفت: در یک نسخه.

“او آگاه از محیط اطراف خود او عمل را به سرعت به فرار از خطرناک حمله و او در بر داشت یک مکان امن برای تماس با پلیس بلافاصله. من نیز افتخار سریع اقدام افسران که مشکوک در وسیله نقلیه خود را و ساخته شده است که بازداشت است.”

مک کارتی است که برگزار می شود در آرلینگتون کانتی بالغ بازداشتگاه.

هر کسی با یک تجربه مشابه یا اطلاعات اضافی خواسته است برای تماس شهر فالز چرچ پلیس در 703-241-5050 (TTY 711) و یا ایمیل police@fallschurchva.gov.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de