ماری جوانا کسب و کار شده اند ممنوع از دریافت کمک مالی فدرال برای coronavirus همه گیر و بنابراین باید کسب و کار است که ارائه محصولات و خدمات به گلدان میباشد.

پس چگونه ماری جوانا رسانه های اجتماعی و فن آوری شرکت با دسته بندی های سایت چنین به عنوان “گونه” “درمانگاه” و “WeedPass” دریافت $50,000 وام تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون چک حفاظت از برنامه ؟

با توجه به MassRoots مدیر عامل اسحاق دیتریش این همه در چاپ خوب است.

هر یک اداره کسب و کار کوچک متوجه هر کسب و کار استخراج درآمد ناخالص از فدرال غیر قانونی منابع ممنوع شد از PPE برنامه بودند هر کسب و کار است که “, را, فروش, خدمات, و یا توزیع محصولات و یا خدمات مورد استفاده در ارتباط با فعالیت های غیر قانونی.”

“از آنجا که قانون فدرال منع توزیع و فروش ماری جوانا معاملات مالی مربوط به ماری جوانا مرتبط با کسب و کار به طور کلی شامل وجوه حاصل از فعالیت های غیر قانونی” SBA متوجه متحده است. “بنابراین کسب و کار است که مشتق درآمد از ماری جوانا-فعالیت های مرتبط یا این که حمایت از پایان استفاده از ماری جوانا ممکن است فاقد شرایط لازم برای SBA کمک های مالی.”

اما Deitrich می گوید که این همه بستگی دارد چقدر از این درآمد می آید به طور مستقیم از کسانی که ماری جوانا کسب و کار و فعالیت. به گفته مدیر عامل شرکت 97 درصد از MassRoots درآمد ناشی از غیر ماری جوانا تلاش های مانند آمازون ارجاع. و او بسیار با اعتماد به نفس در گریز او واقع شده است که او اعلام کرد MassRoots PPE پذیرش در اوایل این ماه — حتی اگر او برخی از پرهای ژولیده در صنعت ماری جوانا به عنوان او.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“من شروع به گرفتن bashed از مردم در داخل و خارج از صنعت ما پس از آن اعلام کرد. من هیچ شکی ندارم که ما اعلام جلب توجه و رفتن به طلبه,” او می گوید. “برخی از شرکت ها ممکن است احساس مانند آنها بدست دور با چیزی که آنها می خواهند به من دلسرد از صحبت کردن در مورد این. اما من صادقانه احساس می کنید مانند این می تواند کمک به برخی از شاهدانه مرتبط با کسب و کار به دست آوردن ده ها میلیون نفر در کشور شرایط خوبی از لحاظ…من پشت سر همه چیز ما بود.”

اگر چه تاثیر COVID-19 در صنعت ماری جوانا خط پایین نبوده است به طور کامل اندازه گیری و در عین حال ماری جوانا رسانه ای شرکت در حال حاضر احساس فشار قبل از رکود اقتصادی است. $50,000 PPE وام دهنده نسبتا کوچک تکه از بودجه دیتریش می گوید و اشاره کرد که آن را به تمام توان برای جبران کارمندان و آن وام کمک MassRoots جلوگیری از اخراج.

این PPE وام یک پیروزی کوچک, خشن, کشش برای MassRoots. این وب سایت به نظر می رسد به مرده پس از رفتن تیره برای چند هفته در پایان سال گذشته بود که قبل از آن توسط یک سرمایه گذار طرح دعوی در دادگاه اجرایی تحول (دیتریش برداشته شد و سپس دوباره به عنوان مدیر عامل در طول چند ماه در سال 2017) و گزارش های رسیده اجاره. در سال 2018 این شرکت نقل مکان کرد و دفتر مرکزی آن از دنور به لس آنجلس.

اما وب سایت است که به بالا و دیتریش شده است قادر به نگه دارید. “من فکر می کنم بقیه 2020 است به دنبال روشن” او پیش بینی کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de