Newsom مجموعه قوانین جدید برای بازگشایی, California, رستوران ها, مراکز و دفاتر در میان coronavirus

کالیفرنیا رستوران می تواند به زودی بازگشایی در استان ها که با استانداردهای تست و موفقیت در کاهش موارد ابتلا به کروناویروس در حالی که مراکز نوار می تواند به زودی ارائه وانت, خدمات, اما همه کسب و کار را به رعایت دستورالعمل دولت برای فاصله فیزیکی و تمیز کردن رژيم رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت.

دو ماه پس از فرماندار صادر اقامت در خانه که بسته اکثر کسب و کار Newsom گفت: رستوران می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات در شهرستانهای خبره به عنوان جلسه دولت معیار برای پرداختن به همه گیر اما آنها باید پیاده سازی تغییرات به گارد در برابر گسترش این ویروس.

نوار مراکز و خروجی مراکز اجازه خواهد داشت برای باز کردن برای وانت خرید از مشتریان و کارواش و حیوان خانگی groomers همچنین می توانید رزومه عامل در این شهرستان با پادمان.

فرماندار گفت: کالیفرنیا که از خانه کار می کند خواهد بود و مجاز به کار در دفاتر که تحت تغییرات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تبلیغات

“همانطور که ما در آغاز این تغییرات — و ما در حال حاضر بازگشایی 70-به علاوه درصد از اقتصاد به عنوان ما شروع به تغییر با این ناهار خوردن در فرصت اجازه دهید مطمئن شوید که ما انجام این کار آگاه نه تنها سلامتی خود ما اما سلامت ما آسیب پذیر و کسانی که ما سالمندان” Newsom گفت.

فرماندار گفت اضافی اجازه می دهد شرکت های به بازگشایی کار نخواهد کرد اگر کسب و کار در حال درگیر شدن در شیوه های ایمن.

“هیچ یک از این به این معنی هر چیزی اگر مشتریان احساس نمی امن” Newsom گفت.

قبل از اینکه کسب و کار می تواند بازگشایی یک شهرستان باید یک ارزیابی ریسک و توسعه طرح حفاظت که شامل آموزش کارکنان در چگونه برای محدود کردن گسترش ویروس ارائه نمایش از کارکنان و ضد عفونی کننده پروتکل ها و فیزیکی-فاصله دستورالعمل.

تبلیغات

Newsom گفت: روستایی بیوت و زرخیز شهرستان دو کالیفرنیا 58 شهرستان به ملاقات دولت شرایط را برای کسب و کار اضافی برای بازگشایی شده است.

“وجود دارد برخی از ویژگی های منحصر به فرد در برخی از استان ها که در آن آنها در حال ضربه زدن بر روی تمام سیلندر” Newsom اضافه کرد: دو نفر دیگر از شهرستانهای ممکن است قادر به بازگشایی بیشتر کسب و کار بعد شنبه.

مذاکرات در حال انجام با 27 سایر استان ها در مورد اینکه آیا آنها می توانند گسترش reopenings فرماندار گفت: اما او اشاره کرد که شرایط هنوز هم بیش از حد جدی در لس آنجلس و سان فرانسیسکو شهرستان به اصلاح دستورالعمل ها برای از سرگیری کسب و کار.

دستورالعمل جدید شد منتشر شده در برابر یک پس زمینه از ادامه نگرانی مقامات وزارت بهداشت در مورد تعداد مورد تأييد coronavirus موارد در کالیفرنیا که در حال نزدیک شدن 70,000 با بیش از 2800 مربوط به مرگ و میر در کشور است.

تبلیغات

این مرحله به مرحله بازگشایی دولت شروع جمعه زمانی که فروشگاه های لباس ورزشی خوب فروشندگان کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه, فروشگاه اسباب بازی و گل بودند مجاز به ارائه به مشتریان با منظقه سرویس مگر مسدود شده توسط محدودیت های محلی.

در همان زمان دولت مجاز تولید کنندگان و تامین کنندگان و تدارکات را تحت پوشش خدمات است که ارائه کالا به تازگی افتتاح خرده فروشان برای از سرگیری عملیات.

خرده فروشی کسب و کار مورد نیاز برای پیش نویس یک برنامه برای محافظت از مشتریان و کارکنان خود را از تبدیل شدن به آلوده به ویروس از جمله یک روش غربالگری کارکنان برای تعیین اگر آنها بیمار هستند.

دولت برنامه اجازه می دهد در رستوران ناهار خوری و کسب و کارهای دیگر از جمله برخی از ساختمان های اداری به بازگشایی در هفته آینده اگر county مقامات بهداشت نشان می دهد که گسترش coronavirus تثبیت شده در خود را بخشی از دولت است.

تبلیغات

استان ها باید کافی تست و بیمارستان ظرفیت و توانایی برای ردیابی کسانی که در تماس با افراد بیمار.

قوانین جدید به تاثیر یک رستوران صنعت با بیش از 90 ، 000 کسب و کار در کالیفرنیا اکثریت قریب به اتفاق عمل مستقل از صاحبان. صنعت استخدام 1.4 میلیون خدمات مواد غذایی کارگران کالیفرنیا رستوران Assn. یادآوری فرماندار در اخیر نامه ای برای درخواست کمک با مالیات و اخراج.

هفته گذشته Newsom دولت هشدار داده روستایی شهرستانهای بودند که هجوم دولت stay-در-خانه جهت است که آنها می تواند از دست دادن فاجعه بودجه اگر آنها نمی, با رعایت این دولت محدودیت.

یوبا سیتی, ساتر و Modoc شهرستانهای همه دریافت نامه هشدار پس از آنها آرام محدودیت های که تا به حال بسته ورزشگاه رستوران ها و مراکز خرید و سالن مو و کسب و کارهای دیگر.

تبلیغات

تنش میان کسب و کارهای محلی و فرماندار مطرح شد و دوباره در روز سه شنبه زمانی که محافظه کار مرکز برای آزادی امریکایی اعلام کرد که آن را تحت پیگرد Newsom به زور به دولت اجازه می دهد تا سالن های زیبایی به بازگشایی بلافاصله.

روز جمعه Newsom نشانه های آمدن سادهتر راهنمای رستوران ها و مراکز کسب و کار های دیگر این هفته است.

“ما باید یک چک لیست است که می رود از طریق مسائل اطراف شستن دست و بهداشت و نحوه رسیدگی به نیازهای مشتریان از طریق وانت چگونه ما می توانیم وانت و رها کردن فرایند تحویل و همچنین وانت برای مشتریان آسان تر و امن تر” Newsom روز جمعه گفت. “ما سعی کردیم به خیاط این دستورالعمل به عنوان تجویزی به عنوان ما می توانیم با یک قاب از انعطاف پذیری همیشه.”

او گفت: هدف این است که برای تشویق کسب و کار برای خدمت به مشتریان با نوآوری است.

تبلیغات

“که روحیه کارآفرینی ما همچنین می خواهم برای دیدن پیشرفته به عنوان ما را از طریق این مرحله بعدی” Newsom گفت: پس از آن. “ما می خواهیم به ارائه این نوع از انعطاف پذیری است که ما متوجه است که مهم است.”

به آماده شدن برای آینده مراحل بازگشایی مجدد Newsom گفت: آزمایش همچنان به گسترش در کالیفرنیا است.

دولت با ارائه بیش از 1 میلیون تشخیصی polymerise واکنش زنجیره ای آزمون است و در حال حاضر بیش از آوریل هدف از 25000 آزمون در روز ارائه آزمون به طور متوسط از 40 ، 000 نفر روزانه در طول سه روز آخر. او گفت دولت است “پیشرفت” به سوی یک هدف از تست بیش از 61,000 در هر روز.

“یک میلیون نقطه عطف مهمی در تلاش های ما اما هنوز هم از جایی که ما نیاز به رفتن” Newsom گفت.

تبلیغات

Newsom گفت: دولت نیز با اضافه کردن ده ها تن از تست سایت در روستاها و مناطق محروم و همچنین برنامه ریزی برای رومینگ آزمون در این مناطق در حالی که دولت نیز با توجه به داروخانه قدرت به شروع ارائه شد.

بار نویسنده کارکنان امیلی Baumgaertner کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>