اورنج کانتی است که تنها چند روز به دور از رونمایی ممکن است یک نقشه راه برای بلند کردن برخی از coronavirus مربوط به محدودیت های بالا سلامت رسمی روز سه شنبه گفت.

کلیتون Chau, مدیر اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی آژانس گفت: هیئت ناظران که او را در روز پنج شنبه “ارسال به شما یک طرح جامع در بازگشایی و چگونه به انجام این کار است.”

این دستورالعمل که Chau نیست جزئیات خواهد بود ارائه شده به هیئت مدیره “بنابراین شما می توانید تصمیم خود را” که آیا به اتخاذ آنها او اضافه شده است.

Chau تعهد می آید به عنوان شهرستان سرپرستان و ده ها تن از ساکنان که تبدیل به لابی آنها سه شنبه در حال خارش به استراحت محدودیت هایی که تحمیل شده بود در پاسخ به COVID-19 شیوع و برای بازگشایی کسب و کار و فضاهای عمومی.

تبلیغات

با توجه به اقتصادی ویران wreaked چنین مقررات — به خصوص در کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش — منتقدان می گویند آن را حیاتی برای نرم کردن قوانین و اقتصاد در حال حرکت دوباره. که به ویژه برخی می گویند با توجه به نحوه coronavirus وضعیت باز شدن در اورنج کانتی.

“من فکر می کنم وقت آن است برای باز کردن” گفت: هیئت ناظران معاون میشل جراحی. “شاید آن را خیلی دیر است. آن را می شود بسیار دشوار است برای گرفتن.”

تبلیغات

از جمعه این شهرستان تایید کرده است 3,602 COVID-19 موارد و 77 مرگ و میر. در هنگام تنظیم هر 100 ، 000 ساکنان این شهرستان را مستند عفونت رای دادن است که مهمترین آنها پایین تر از همسایه های شهری, استان ها, با توجه به بار’ coronavirus ردیاب.

اورنج کانتی را مشاهده مرگ و مير مرتبط با COVID-19 حدود 2.1 درصد نیز به خوبی در زیر ایالت نرخ حدود 4 درصد.

“مردم واقعا می خواهید به بازگشت به کار. کسب و کار می خواهند برای باز کردن دوباره گفت:” استاد راهنما لیزا Bartlett. “و ما نیاز به یک طرح که رانده بهداشت عمومی و پروتکل های ایمنی به طوری که ما احساس امن است.”

است که می گویند این شهرستان است که “رفتن به فقط ادامه حرکت رو به جلو و سنبله بزرگ از COVID-19” او گفت:. “ما در حال رفتن به عمل مسئولانه است.”

تبلیغات

سرپرستان نیز به اتفاق آرا امضا ارسال پیشنهاد نامه ای که باید با همتایان خود در سن برناردینو رودخانه و سن دیگو شهرستان موافقت خواهد درخواست یک جلسه مشترک با فرماندار “برای شناسایی استراتژی ها برای دستیابی به یک محیط امن و مناسب و پایدار بازگشایی اقتصاد ما در هماهنگی با دولت است.”

“من فکر می کنم وجود دارد این است که قدرت در اعداد و من امیدوارم که فرماندار خواهد گوش دادن به این شیپور … است که ‘آیا درست حرکت پیش رو با احتیاط اما باز تا اقتصاد'” گفت: سرپرست اندرو انجام دهد. “آیا صبر کنید تا زمانی که مردم پس از جان گذشته و اینقدر عصبانی است که شما باید در مقیاس کامل قیام.”

در حالی که Newsom مشخص شده معیارهای شهرستانهای باید به دیدار اگر آنها می خواهند برای بازگشایی سریع تر از دولت نارنجی مسئولان شهرستان گفت: برخی از کسانی که در آستانه هستند دشوار اگر نه غیر قابل دسترس برای بیشتر مناطق شهری است.

تبلیغات

یک بار تجزیه و تحلیل داده ها در هفته گذشته یافت می شود که 95 درصد از کالیفرنیا زندگی می کنند در شهرستان ها که نمی, دیدار فقط دو معیار: قطع COVID-19 مرگ و میر در سال گذشته 14 روز و بیش از یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان در همان مدت زمان ،

با توجه به تفاوت های بین شهری و روستایی می رسد دولت نارنجی مسئولان شهرستان گفت: آن را حس می کند به سادگی معیارهای که در منطقه ای خاص.

“ما در حال انجام این دلیل حتی اگر فرماندار گفت: یکی از اندازه متناسب نیست همه او بسیار تحمیل one-size-fits-all پاسخ گفت:” استاد راهنما همین واگنر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de