سنگ: نشان دادن حمایت خود را برای سنگ قرمز با تجلیل تاریخ آن

صخره را تشکیل می دهند که سنگ قرمز آمفی تئاتر در حال تخمین زده می شود بین 290 و 296 میلیون سال است. در مقایسه صرف 79 سال از محل تاریخچه پس از آن باز در 14 ژوئن سال 1941 فقط یک نوسان گذرا در زمین شناسی را در زمان.

در این مقیاس از چند ماه از COVID-19 تعطیل هستند اما یک قطره در سطل است. با این وجود در حالی که این پارک بسته است و کنسرت ها به طور نامحدود به تعویق افتاد, Denver, هنر و سالن های assuaging طرفداران’ درد دل با یک پروژه خاص: شیرجه رفتن عمیق به تاریخ سنگ قرمز.

این مجموعه های تاریخی مشترک در عکس ها و خاطرات روی سنگ قرمز Instagram و Facebook accounts, جزئیات جذاب لحظات است که منجر به یاد پارک و سالن آمفی تئاتر است که امروز وجود دارد.

برای مثال اولین پست در این مجموعه راه اندازی شده در مارس 6, شروع می شود در ابتدا با کلرادو طلا راش.

Rock On: Show Your Support for Red Rocks by Honoring Its History

هنگامی که به عنوان یک شگفتی طبیعی جهان ما باز هوا آمفی تئاتر در زمان 200 میلیون سال به طور طبیعی در تدوین و فرموله. پس از یک نمایش با شکوه از زندگی بشر را تصویب کرده است در زیر صخره های ناهموار ممکن میکند از کشتی راک و ایجاد سنگ. از بدوی انسان به بومیان آمریکا فاتحان اسپانیایی و فرانسوی trappers بسیاری از ما شاهد زیبایی های طبیعی اما تاریخ ما “آغاز می شود” با آمریکایی طلا-جویندگان.

اولین ثبت مشاهده به ما پارک بود که در سال 1870 توسط یک گروه از مهاجران پیشگام در “شامپاین مارس” (یک.k.یک. یک پیک نیک) از خرس نهر دره رهبری Jefferson County قاضی Martin Van Buren لوتر. او تعمید سنگ به عنوان “باغ فرشتگان” و لعنت به هر کسی که جرأت تغییر نام. او اعلام کوتاه بود که از آن روز به جلو مهاجران با اشاره به این منطقه به عنوان “پارک سنگ قرمز.” ماریون Burts اولین صاحب این تازه کشف شده زمین. مالکیت پس از آن تبدیل به لئونارد H. Eicholtz در سال 1900 قبل از Eicholtz فروش 4000 هکتار زمین به جان Brisben واکر. واکر سردبیر مجله جهان وطنی, پیش بینی بزرگ, هوای آزاد, تئاتر زیر red rock formations زمانی که او خریداری زمین. به اعتقاد او کلرادو آینده گردشگری اقامت در جدید خود را خرید اما دنور اتاق بازرگانی موافق نبود با خود عهد. واکر استقامت با چشم انداز خود را برای پارک از سنگ قرمز و بعدی خود تصمیم گیری شد و حیاتی در آماده کردن زمینه برای چه بود به زودی تبدیل به یکی از بزرگترین ملی جاذبه در تاریخ آمریکا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سری و چه طرفداران را به نگاه به جلو به ما صحبت می کرد با دنور هنر و سالن های مدیر برنامه های بن Heinemann.

Westword: از کجا الهام بخش برای این سری از آمده است ؟ آن را در آثار قبل از همه گیر و یا آن را در پاسخ به تغییر جهان ؟

این ایده متولد شد و از وضعیت فعلی که ما در آن هستیم. اما ما همیشه سعی کردم به ویژگی های تاریخی عکس #tbt و اجتماعی-رسانه های تم که حس می شود. یک جایی مثل سنگ قرمز دارای میلیون ها نفر از داستان را بگوید بنابراین در حالی که محل آرام است در حال حاضر در حال حاضر احساس می کردم که زمان مناسب برای رفتن عمیق است.

است که کلام در آوردن این داستان به زندگی است ؟

عکس بدیهی است که بخش عظیمی. ما خوش شانس هستید که سنگ قرمز کشیده شده بهره از عکاسان از همان ابتدا و حتی قبل از وجود یک سالن آمفی تئاتر ساخته شده تا به این منبع گسترده ای از عکس های تاریخی و معماری طرح و چیزهایی مانند این است که واقعا قابل توجه است. و در حالی که ما لازم نیست که یک مقام رسمی مورخ, در, دست, شده است وجود دارد مقدار زیادی مستند هر دو رسمی و غیررسمی در مورد اتفاقات از محل پس قبل از آغاز اجرای منظم در محل. ما اجتماعی-رسانه, هماهنگ کننده, Trevor کینزی که روزنامه نگاری عمده نیز انجام تحقیقات خود را و واقعا وزین کل ایده شکستن امکانات پایین با دهه آوردن داستان به زندگی و غیره.

یکی از جالب ترین چیزهایی که شما آموخته ام در مورد سنگ قرمز تاریخچه در حالی که کار بر روی این پروژه ؟

فرهنگ پاپ این است که فرهنگ پاپ اما سنگ قرمز منحصر به فرد است که در تاریخ فرهنگ پاپ و سنگ قرمز به دست در دست. آن را حس می کند که آنچه که محبوب در هر زمان در طول تاریخ خواهد بود یک نوع یا عملکرد است که می تواند پر از 9000-به علاوه ظرفیت هوای محل در دامنه کوه های راکی. شما نمی توانید بحث در مورد تاریخچه موسیقی محبوب در این کشور بدون ذکر قرمز سنگ.

مردم چگونه می توانند بهترین بیان عشق خود را برای — و نشان دادن حمایت خود را برای-سنگ قرمز در این زمان ؟

سنگ قرمز متعلق به شهر و شهرستان دنور در حالی که همچنین یک پارک کوهستان. و در حالی که پارک و سالن آمفی تئاتر در حال به روی عموم بسته شده در حال حاضر من فکر می کنم این مهم است که مردم به درک و تشخیص این است که یک دارایی است که دنور می شود به تماس خود را. این یک میراث باور نکردنی و بسیاری از مردم کار سخت برای حفظ این میراث برای سال آمده است, به خصوص با تمام عدم قطعیت در رفتن در حال حاضر. در حالی که نشان می دهد در مکث برای لحظه ای سنگ قرمز قرار نیست در هر نقطه.

وجود دارد هر چیزی در افراد خاص می توانید برای حمایت از هنرمندان محلی بودند را به محل این فصل ؟

وجود دارد و بسیاری از چیزهای بزرگ اتفاق می افتد در صحنه موسیقی محلی در حال حاضر با هنرمندان حمایت از هنرمندان جریان زنده با اوج و اهدای گزینه های, و غیره. موسیقی زیرزمینی نمایشگاه در حال انجام یک کار بزرگ با این و البته نشریات مانند Westword [و] Facebook حوادث هستند یک راه عالی برای پیدا کردن چگونه برای نشان دادن حمایت از هنرمندان در سطح محلی. علاوه بر این ما آژانس دنور هنر و سالن با هم قرار کلرادو هنرمند صندوق امداد همراه با اندی وارهول پایه و اساس هنرهای تجسمی, کلرادو, صنایع خلاق و RedLine مرکز هنر معاصر.

به همین دلیل است که در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای دوباره تاریخ موسیقی? چه می توانید آن را به ما بگویید در مورد آینده این صنعت به خصوص در این زمان نامشخص?

من فکر می کنم بیش از هر چیزی, آن را فقط نشان می دهد چقدر مهم موسیقی بود و ادامه خواهد داد تا بدون توجه به آنچه در عصر ما زندگی می کنند. به تجربه موسیقی در یک محل مانند سنگ قرمز ویژه در بسیاری از راه ها و عکس ها و حکایات جمع آوری شده برای یک صد سال به علاوه در اطراف محور است که تجربه در آن محل خاص به این معنی که وجود خواهد داشت یکی دیگر از صد سال به علاوه از داستان ها و خاطرات اطراف سنگ قرمز.

دنبال دنور هنر و سالن در Facebook و Instagram برای آخرین در صخره های سرخ تاریخ در @redrocksco.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>