واشنگتن (AP) — آخرین به بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته شنوایی در این بیماری همه گیر کوروناویروس (همه زمان محلی):

12:45 p. m.

سناتور. کریس مورفی, D-Conn., لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای “جرم جنایی مبهم” راهنمایی در مورد چگونه متحده می تواند با خیال راحت بازگشایی اقتصاد خود را. او فشرده CDC مدیر رابرت Redfield چرا دقیق توصیه های تهیه شده توسط کارشناسان آژانس شده بود کنار گذاشتهشدن به گزارش آسوشیتد پرس.

Redfield در پاسخ توضیح است که نوسان را چگونه بوروکراسی دولتی کار می کند. او گفت: این اسناد هدایت می شود بین نقد و بررسی به مطمئن شوید که آنها مناسب برای تمام مناطق کشور. که در حال حاضر کامل با CDC توصیه و آنها به عقب فرستاده شده تا به کاخ سفید است.

Redfield گفت: CDC توصیه هایی به نظر می رسد باید بر روی وب سایت آژانس به زودی.

مورفی گفت: دولت فقط ساخت آن را سخت تر برای فرمانداران به مقاومت در برابر فشار سیاسی برای بازگشایی کشورهای خود را قبل از موعد مقرر.

___

12:25 بعد از ظهر

Dr. Anthony Fauci تا به حال تیز تلافی برای رند پل سناتور. پس از کنتاکی جمهوریخواه گفت که Fauci بود نه پایان “همه” در دانش در مورد کوروناویروس و که آن را “نوع مسخره” را به نشان می دهد کودکان نگهداری می شود باید خارج از مدرسه در پاییز.

در حالی که اکنون این کودکان در کل خیلی بهتر از بزرگسالان با COVID-19, Fauci اشاره به گزارش های اخیر از بیماری شدید در میان کودکان و گفت: هنوز هم واقعا به خوبی درک نمی شود.

“ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا بهتر بود بسیار مراقب باشید به خصوص وقتی که می آید به کودکان” Fauci گفت. “من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید (که) ما cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل مصون از اثرات زیان بار.”

___

11:30 صبح

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “تست تزار” Adm. برت Giroir می گوید سنا که ایالات متحده می تواند انجام حداقل 40 میلیون به 50 میلیون آزمون در ماه سپتامبر است.

اما که خواهد کار به تنها بین 1.3 میلیون تا 1.7 میلیون آزمون در روز است.

محققان دانشگاه هاروارد می گویند که ایالات متحده باید انجام 900,000 توسط این جمعه به منظور ایمن بازگشایی شده است.

Giroir است معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. او از طریق ویدئو کنفرانس روز سه شنبه در جلسه سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

__

ساعت 11 صبح

Dr. Anthony Fauci بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی, متخصص می گوید متحده است که نادیده گرفتن دستورالعمل کشوری برای بازگشایی اقتصاد را اجرا خطر خوشه در coronavirus موارد که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری های جدید.

“عواقب می تواند واقعا جدی” Fauci می گوید بهداشت و درمان مجلس سنا کار و کمیته حقوق بازنشستگی. مشکلات تشدید خواهد شد اگر متحده ندارد, ظرفیت بیمارستان به درمان بیماران و برای منزوی کردن افراد در معرض ویروس.

“هیچ شکی نیست حتی تحت بهترین شرایط … شما ببینید برخی از موارد به نظر می رسد” را به عنوان جوامع بازگشایی Fauci گفت. این دستورالعمل ها بر اساس 14 روز به تدریج کاهش موارد است.

Fauci صحبت با ویدئو کنفرانس به شنیدن. او خود quarantining پس از یک کاخ سفید کارمند شهادت مثبت برای ویروس.

___

10:30 صبح

مجلس سنا شنوایی شامل Dr. Anthony Fauci و مقامات بهداشت میلادی در یک طبقه شنیدن اما این در مورد همه که باقی مانده از کنگره قبل از همه گیر از راه انجام نظارت.

سناتور در حال اجرا در این رویداد رئیس لامار الکساندر تنسی و پتی موری از واشنگتن جدا شد و در خانه های خود صحبت کرد و آنها را از راه دور.

همان خیمه شاهد — Fauci, رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دکتر استفان هان رئیس سازمان غذا و دارو. هر یک از این سه نفر در معرض کاخ سفید aide که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است.

چند سناتور مانند آلاسکا جمهوری خواه لیزا Murkowski و کانکتیکات دموکرات کریس مورفی, با حضور در جلسه در جلسه اتاق. آنها ماسک عینک, آیا به عنوان آرایه ای از مشاوران وز وز پشت سر آنها.

10:39 صبح

Dr. Anthony Fauci می گوید دولت در حال کار بر روی چندین بالقوه واکسن برای COVID-19.

“ما بسیاری از نامزدها و امیدوارم که بسیاری از برندگان” او می گوید بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و بازنشستگی کمیته. “به عبارت دیگر, آن است که بسیاری از عکس در هدف.”

اما با وجود سرعت سریع از کار بر روی واکسن Fauci ارائه شد هیچ تضمینی وجود ندارد.

“بزرگ ناشناخته است اثر,” او گفت:.

Fauci سران موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است و دولت پیشرو متخصص در بیماری همه گیر. او می گوید که او امیدوار است به یک واکسن در آزمایشات پیشرفته اواخر پاییز یا اوایل زمستان است.

Fauci صحبت با ویدئو کنفرانس به شنیدن. او خود quarantining پس از یک کاخ سفید کارمند شهادت مثبت برای ویروس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de