در یک تصمیم گیری است که می تواند منجر به لرزش تا ملت را تست استاندارد چشم انداز دانشگاه کالیفرنیا جمهور جانت ناپولیتانو توصیه تعلیق SAT و ACT آزمون به عنوان یک پذیرش مورد نیاز تا سال 2024 و حذف احتمالی پس از آن.

در یک پیشنهاد نوشته شده در پنج شنبه, ناپولیتانو توصیه های پیچیده و غیر معمول برنامه پنج ساله که آزمون اختیاری برای دو سال و از بین بردن تست مورد نیاز برای کالیفرنیا دانش آموزان در سال 3 و 4. سپس در سال 5 UC خواهد حرکت به سوی استاندارد های ارزیابی توسعه یافته به طور خاص برای 10-پردیس سیستم.

طرح تولید غنی از داده ها که در آن دانش آموزان بستری شده و تحت هر استراتژی و نحوه انجام آنها در دانشگاه است. آن را نیز می تواند گسترش دسترسی به یک UC آموزش و پرورش برای بیشتر دانش آموزان محروم. اما توصیه به نگرانی در مورد چگونه دانشگاه را پیاده سازی های مختلف ورود استاندارد برای کلاس های مختلف.

ناپولیتانو تصمیم می تواند نکته مقیاس در برابر آزمون میان Board of Regents عضو است که در حال برنامه ریزی برای رای گیری در مورد این مسئله بحث برانگیز در هفته آینده.

تبلیغات

طرح خود را به طور کامل در خط با علمی سنا که به تازگی رای دادند به اتفاق آرا به نگه داشتن این آزمون به مدت پنج سال در حالی که جایگزین تحقیق هستند. اما سنا صندلی Kum-Kum Bhavnani ابراز قدردانی است که ناپولیتانو به تصویب رسید بسیاری از توصیه های کلیدی در یک دانشکده نیروی کار در گزارش تست از جمله توسعه یک ارزیابی جدید برای سیستم UC.

“سنا خوشحال است که رئیس جمهور توصیه ها در خط با روح ما توصیه” Bhavnani گفت. “ما مشتاقانه منتظر به کار با دانشگاه به منظور توسعه یک محتوای جدید بر اساس آزمون است.”

اکثر دانشگاه, پذیرش, اما, توجه SAT و ACT نمرات به عنوان ابزار مفید برای کمک به ارزیابی متقاضیان و خواهد بود را با وظیفه بدانند چگونه به ارزیابی ده ها هزار نفر از برنامه های کاربردی بدون آنها.

سیستم UC به طور موقت به حالت تعلیق در تست مورد نیاز برای سقوط 2021 متقاضیان به دلیل لغو آزمون باعث COVID-19 بیماری همه گیر. اما دانشگاه ها انتظار می رود برای بازگرداندن نیاز پس از آن برای پذیرش چرخه پس از عمل و کالج مدیره که دارای شنبه اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد تست بعد از این سال.

تبلیغات

یک UC تصمیم به طور دائم رها کردن تست مورد نیاز می توانست تاثیر زیادی بر روی آینده تست استاندارد به دلیل اندازه و اعتبار از تحقیقات عمومی دانشگاه. چهار پنجم از UC متقاضیان را نشسته ساخت سیستم بزرگترین دانشگاه تنها منبع از مشتریان برای کالج مدیره.

شش دانشگاه دریافت خواهید کرد که اکثر برنامه های کاربردی در کشور در حال UC دانشگاه در Los Angeles, San Diego, ایروین برکلی و سانتا باربارا و دیویس. در سال گذشته UC سیستم دریافت 215,000 کارشناسی برنامه های کاربردی.

ناپولیتانو را شناسایی کرده تست استاندارد به عنوان یک موضوع بالا رو سیستم UC و گفت: رجنت نیاز به “آن را دریافت حق” به دلیل ملی پیامدهای عمل خود را. UC تصمیم نیم قرن پیش به نیاز SAT رو تست به یک محل از شهرت ملی رسید و یک حرکت برای از بین بردن نیاز در اوایل 1990s باعث کالج مدیره به تجدید نظر در آزمون برای برآوردن UC اعتراض در مورد آن تعصب و ارتباط برای پذیرش بررسی است.

در حال حاضر حرکت در برابر این آزمایش به نظر می رسد بی شفقت با ناپولیتانو پیوستن به دیگر برجسته UC منتقدان از جمله رئیس هیئت مدیره John A. Pérez, معاون صندلی سیسیلیا Estolano السلطنه الی Ortiz Oakley کشيش مایکل براون و دانشگاه برکلی صدراعظم کارول مسیح است.

تبلیغات

منتقدان استدلال می کنند که نشسته و عمل به شدت تحت تاثیر نژاد و درآمد و سطح آموزش و پرورش از پدر و مادر; سوال ارزش خود را در پیش بینی کالج موفقیت و ابراز نگرانی در مورد دسترسی نابرابر به آزمون دبستان. این نگرانی باعث شد که بیش از 1000 کالج ها و دانشگاه ها به رها کردن تست مورد نیاز است. طرح دعوی در دادگاه در برابر UC سیستم همچنین خواستار نیاز به کاهش یافته است.

اما هیئت مدیره کالج و عمل را به شدت تحت فشار قرار دادند گفت: این آزمون هستند نه مغرضانه و منعکس کننده موجود نابرابری در دسترسی به آموزش با کیفیت. آنها همچنین می گویند که آزمون های استاندارد ارائه و معیار مفید برای استفاده در پشت سر هم با نمرات در ارزیابی دانش آموزان در مدارس سراسر کشور است.

ناپولیتانو به دنبال سادگی یک مصالحه بین آزمون حامیان و مخالفان با حذف SAT و ACT مورد نیاز بلافاصله اما بازگشت UC سیستم به یک استاندارد ارزیابی در پنج سال.

کلید حوزه علمی سنا که مجموعه شرایط پذیرش. در اوایل سال جاری گزارش نیروی کار توصیه می شود که سیستم دانشگاه حفظ SAT و ACT در حال حاضر در حالی که تحقیق از جمله رفتن تست-اختیاری و در نهایت توسعه UC خود ارزیابی. این گزارش به اتفاق آرا حمایت سنا مونتاژ ساخته شده از دانشکده رهبران و پردیس نمایندگان 51-0 با یک ممتنع.

تبلیغات

دانشکده نگران بودند که UC رهبران را رد گزارش خود و غصب قدرت خود را در شدید سیاست های تست بحث است. اما ناپولیتانو به نظر می رسد با موفقیت allayed بسیاری از نگرانی های خود را.

ناپولیتانو است پیشنهاد که UC کارشناسان راه اندازی یک مطالعه امکان سنجی در این تابستان به شناسایی یک آزمون جدید است که ارزیابی آنچه که دانشگاه انتظار دارد دانش آموزان به استاد برای نشان دادن آمادگی برای کالج. او گفت: UC خواهد مشورت با K-12, مربیان, آزمون کارشناسان UC دانشکده و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است که همچنین ممکن است با استفاده از ارزیابی جدید.

اگر بدون تست را می توان در زمان برای پاییز سال 2025 متقاضیان استفاده از SAT و ACT خواهد بود در صورت حذف به طور کامل برای کالیفرنیا دانش آموزان است. این یک توصیه است که به مجلس سنا مکث Bhavnani گفت.

تحت ناپولیتانو توصیه دانش آموزان ممکن است انتخاب کنید SAT و ACT تا سال 2025 به منظور واجد شرایط برای بورسیه تعیین UC البته قرار دادن و یا امن واجد شرایط برای پذیرش در یکی از متمایز دسته. متقاضیان از کشورهای دیگر و کشور می تواند همچنان به استفاده از این آزمون یا احتمالا جدید UC ارزیابی.

تبلیغات

در خود توصیه برای یک UC ارزیابی دانشکده نیروی کار برآورد آن می تواند نه سال به منظور توسعه و برخی از کارشناسان قرار بالقوه در هزینه $100 میلیون.

عضویت در خبرنامه

داستان شکل گیری کالیفرنیا

کنید تا به سرعت با ما ضروری کالیفرنیا عضویت در خبرنامه فرستاده شش روز در هفته.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

اما Li Cai یک UCLA امار شناس روانشناس و متخصص تست و میگوید که UC می تواند سرعت بیشتری حرکت — و به اشتراک گذاری این هزینه توسط marshaling یک ائتلاف ملی برای توسعه یک دولت از هنر ارزیابی در عرض پنج سال. یک ارزیابی جدید به طور بالقوه می تواند شروع با دانش آموزان کلاس نهم گفت: تجزیه و تحلیل رشد خود را در طول دوران دبیرستان و جدیدتر استفاده کنید تست فن آوری به اندازه گیری نه تنها دانش آکادمیک اما دیگر ارزش از ویژگی های از قبیل کنجکاوی انعطاف پذیری و مشارکتی مهارت های حل مسئله. دیگران به نفع یک آزمون برای به حداقل رساندن تست.

ناپولیتانو را توصیه به رفتن تست-اختیاری برای دو سال نیز به احتمال زیاد برای به دست آوردن دانشکده تایید شده. اگر چه نیروی کار به صراحت رد آزمون-اختیاری سیاست در حال حاضر Bhavnani گفت: COVID-19 بحران بود پس مجبور UC به اتخاذ یک برای سقوط 2021 متقاضیان است. سنا احتمالا رفتن به توصیه گسترش است که سیاست برای سقوط 2022 متقاضیان و همچنین Bhavnani گفت که جفت کردن با ناپولیتانو توصیه.

تبلیغات

و در حالی که سنا را تایید نکرده و تست کور پذیرش این معنی که UC نمی خواهد با استفاده از نمرات آزمون های استاندارد در همه در پذیرش تصمیمات حتی اگر شده — اعضای هیات علمی به نظر می رسید باز به ناپولیتانو توصیه سعی کنید که استراتژی برای دو سال. بهونی گفت: آن را “جذاب” ایده است که او انتظار می رود سنا می خواهم به بحث در مورد بیشتر است.

چند دانشگاه پذیرش افسران به سهم خود گفته اند که آنها ترجیح می دهند بدون آزمون به اختیاری تست سیاست به این دلیل که آنها نگران اداره استانداردهای مختلف برای مختلف متقاضیان و نسبتا ارزیابی دانش آموزانی که همین حالا ثبت نمرات در مقایسه با کسانی که نمی.

ناپولیتانو همچنین خواسته دانشکده رهبران برای تجزیه و تحلیل اضافی در مورد دلایل چرا UC دانش آموزان را به طور کامل منعکس کننده دولت تنوع. در ماه فوریه آن را نقد وظیفه نیروی یافت که بزرگترین دلایل برای عدم تطابق نمی شد نشسته اما کوچکتر نسبت دانش آموزان محروم در زمان مجموعه کامل مورد نیاز کالج دوره های مقدماتی و کاربردی UC.

در آنچه در آن به نام تعجب آور یافته های علمی سنا را بررسی نشان داد که آزمون شنبه در واقع کمک می کند تا دانش آموزان محروم به دست آوردن ورود به انتخابی UC سیستم. چرا که راه UC با استفاده از نمرات آزمون های استاندارد قابل ملاحظه ای برای تصحیح تعصب با وزن آنها کمتر به شدت نسبت به نمرات و توجه به آنها به عنوان تنها یکی از 14 عوامل در یک بررسی جامع فرآیند گزارش یافت می شود. دانشگاه تنظیم اجتماعی و اقتصادی تفاوت و اعتراف به دانش آموزان محروم با کاهش نمرات آزمون در مقایسه با مزایای بیشتر همسالان.

تبلیغات

محققان دیگر, اما, انتقاد از نیروی کار را یافته و به اشتباه. برخی از اعضای هیئت علمی در حال هل دادن به جای SAT و ACT با دولت آزمون مورد استفاده برای ارزیابی K-12 دانش آموزان شناخته شده به عنوان دقیق متعادل چرا که آنها می گویند تحقیقات نشان می دهد این پیش بینی کالج عملکرد به همان اندازه نیز با کمتر تعصب در برابر دانش آموزان محروم.

وظیفه نیروی رد پیشنهادات برای استفاده دقیق و متعادل با استناد به نگرانی های بیش از امتحان شایستگی برای UC تست امنیت و زنده ماندن برای متقاضیان از ایالات آمریکا و کشورهای دیگر. علاوه بر این Cai گفت: دولت اطلاعات نمایش گسترده نژادی و نابرابری در دقیق متعادل تست عملکرد.

ناپولیتانو اما سمت چپ درب باز به صورت دقیق و متعادل به retooled برای UC پذیرش خواستار کارشناسان را در نظر بگیرید که آزمون در تلاش برای “تغییر و یا ایجاد” یک ارزیابی جدید.

UC رئیس جمهور نیز خواسته سنا به کار با مدیران به منظور تعیین مناسب پذیرش الزامات مورد نیاز برای خارج از کشور و بین المللی دانش آموزان ابتدا در سال 2025 زمانی که نشسته و عمل می تواند حذف شود برای کالیفرنیا. برای برنده شدن در ورود به UC nonresidents باید “مقایسه مطلوب” به کالیفرنیا دانش آموزان که به طور معمول ارزيابی شده است در بخشی با نمرات آزمون های استاندارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de