به عنوان کسب و کار کالیفرنیا به آرامی بازگشایی, مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای مطمئن شوید که آنها به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.

بیش از آخر هفته در لس آنجلس وزارت بهداشت گفت که آن را مورد بررسی 410 کسب و کار و پیدا 162 در تخطی “از آنجا که آنها اجازه می دهد مشتریان به فروشگاه های زیر فیزیکی فاصله اقدامات و نیاز مشتریان به پوشیدن پارچه پوشش صورت.”

برخی از خرده فروشان مجاز به بازگشایی با منظقه خدمات آغاز جمعه از جمله گل, کتابفروشی ها و فروشگاه های لباس.

“به عنوان یک یادآوری موسسات خرده فروشی ها بسته به مکان ورود و باید اطمینان از انطباق با تمام پروتکل های قبل از بازگشایی. بازرسان ادامه خواهد داد برای نظارت بر رعایت و اطمینان حاصل شود که همه پایبند به سلامت افسر سفارش” شهرستان گفت.

تبلیغات

شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: یکی از نگرانی بود مغازه های گل که مشاهده شد اجازه می دهد مشتریان به فروشگاه های زیر نمی, فیزیکی, فاصله, اقدامات و نیاز مشتریان به پوشیدن پارچه پوشش صورت او به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

پیاده روی مسیرهای پیاده روی و گلف باز در سراسر شهرستان روز شنبه. به طور کلی فرر گفت: مردم نیست و اوباش در آن مکان.

لس آنجلس سواحل که بسته شده اند و از اواخر ماه مارس خواهد بازگشایی روز شنبه با محدودیت.

گشت و گذار, شنا, در حال اجرا و راه رفتن خواهد شد مجاز است. دوچرخه سواری در, بازی والیبال نشسته, حمام آفتاب و picnicking خواهد شد. کولر و سایبان نیز مجاز نیست. پارکینگ دوچرخه مسیرهای piers و boardwalks بسته باقی خواهد ماند.

تبلیغات

هر کس می خواهد نیاز به پوشیدن ماسک و اقامت حداقل شش فوت و دور از دیگران, مقامات گفت.

سان فرانسیسکو رئیس پلیس ویلیام اسکات گفت: اکثریت قریب به اتفاق سان فرانسیسکوییها هستند مطابق با دستورات بهداشتی. افسران گشت پارک هر آخر هفته برای اطمینان از مردم با پوشیدن ماسک و نگه داشتن شش پا از هم جدا.

سان فرانسیسکو نظارت بر بستری نرخ نزدیک پس از برخی از کسب و کارهای کوچک مجاز به بازگشایی برای وانت و تحویل در هفته آینده مسئولان شهرستان روز دوشنبه گفت:.

“ارائه و تحویل خدمات وانت یک گام بزرگ است و قطعا خطر بزرگ” شهردار لندن نژاد گفت: در یک کنفرانس خبری با دیگر مقامات شهرستان. “ما می دانیم که بیشتر مردم در تماس با مردم است به احتمال بیشتر است که آنها می توانند قرارداد ویروس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de