او سازمان یافته کالیفرنیا بازگشت به کار و اعتراض اما در حال حاضر او تماس آن واریز شده

یک گروه که خود را ما حقوق به تازگی شروع به سازماندهی بزرگ بازگشت-به-کار تظاهرات در سراسر کالیفرنیا موسوم به دولت و رهبران محلی برای پایان دادن به اجتماعی فاصله سفارشات با هدف کاهش گسترش این رمان coronavirus.

این گروه که تا ظهور فقط در دو هفته گذشته به یک حرفه ای به دنبال وب سایت و رو به رشد رسانه های اجتماعی حضور که ارائه اطلاعات برای رویدادهای آینده دستورالعمل برای برخورد با رسانه ها و بسیار تولید Instagram ویدئوها و همچنین تی شرت و سایر مارک کالا برای فروش.

آن را نیز تا به حال یک رهبر کاریزماتیک در 38 سال Vivienne نیکول سلطنت یک نیوپورت بیچ کارآفرین که صاحب و عمل چندین نوروپاتی درمانگاه با یک فیزیوتراپ. دخالت خود را به نظر می رسد به پایان دادن به آن است. در هفته گذشته تحت بررسی از سان Diego Union-Tribune, Reign گفت: او اهدا سازمان به یک ناشناس گروه غیر انتفاعی.

“من اجازه دهید آنها تصمیم می گیرید که آنها می خواهم به اعلام آنها چه کسانی هستند,” او گفت: در ایمیلی به روزنامه.

تبلیغات

سلطنت که همواره در زندگی با شوهرش در $3 میلیون خانه در ساحل نیوپورت با توجه به اسناد و مدارک حقوقی است که در حال حاضر درگیر در چالش های قانونی در مورد او و درمانگاه از جمله مدنی طرح دعوی در دادگاه ادعا تقلب مالی و سوء استفاده سالمند. او و دیگر متهمان به نام در مدارک دادگاه را حفظ بی گناهی خود را انکار ادعاهای مطرح شده توسط مشتریان سابق از سهل انگاری پزشکی و مالی سالمند سوء استفاده و تقلب.

او به تازگی گفت: Union-Tribune در یک مصاحبه تلفنی که در او ایجاد شده که ما باید حقوق سایت پس از به اخراج اعضای کارکنان خود را به عنوان یک نتیجه از COVID-19 pandemic مستند.

“من تا به حال به اجازه رفتن از افرادی که با من کار کرده اند برای 10 سال از آن اتفاق افتاد یک شب” او گفت:. “من پیدا کردن یک راه به آن را از طریق این اما افرادی وجود دارند که من بستگی دارد و من احساس می کنم یک حس مسئولیت به آنها ارائه چک.”

تبلیغات

سلطنت نه به استناد به دلایل سیاسی به عنوان نیروی محرکه مبارزات انتخاباتی اگر چه تظاهرات را ترویج تهمت و محافظه کارانه صحبت کردن امتیاز.

سلطنت گفت: کمپین یک ثروتمند حامی, اما نمی خواهد شناسایی فرد است.

“بله, ما باید افرادی که کمک کرده اند و ما یک بانی خیر که کمک کرده و من و همسرم قرار داده اند پول خود ما جیب,” او گفت:.

نیویورک تایمز گزارش داد که بسیاری از ضد قفل تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کشور در حال bankrolled توسط ثروتمندان محافظه کارانه رهبران و گروه ها از جمله FreedomWorks و Tea Party Patriots.

تبلیغات

اما سلطنت انتخاباتی خارج از غرفه در مقایسه با تلاش های مشابه در دیگر نقاط کشور گفت: Jared Holt, یک محقق با واشنگتن غیر انتفاعی مستقر در جناح راست سازمان دیده بان.

“اگر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, در کشورهای دیگر,” او گفت:, “این قطعا نه به عنوان نرم و صاف و خوبی تولید به عنوان آن به نظر می رسد در کالیفرنیا که این سایه منبع پول در حال آمدن است با یک مارک بسیار تلاش است.”

سلطنت گروه خواستار بازدید کنندگان به صفحه اصلی آن: “بخشی از بزرگترین جنبش در کالیفرنیا است.” این خواسته به حق عبادت در کلیسا کسب زندگی و مونتاژ آزادانه در, رویدادهای ورزشی, همایش ها و گردهمایی های دیگر.

“افراد مسن و بیمار و در معرض خطر هستند را تشویق به قرنطینه در حالی که سالم و قادر به زندگی می کنند زندگی خود را” وب سایت متحده است.

تبلیغات

یک بازگشت-به-کار تجمع برگزار شده در مرکز شهر سن دیگو در مارس 1 کشید صدها نفر از مردم در بسیاری از تکان دادن پرچم آمریکا و چند پوشیدن ماسک. برخی از پرواز “مغلوب ساختن پیشی جستن 2020” پرچم و بسیاری از عینک یاد red “ماگا” کلاه.

بسیاری از معترضان اشاره به مشکلات مالی به عنوان یک دلیل برای حضور و انتقاد از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که پیشگام اقتصادی shutdown در کالیفرنیا است.

دیگر ما باید حقوق تظاهرات آن روز در سراسر کشور کشید حتی جمعیت بزرگتر از جمله بیش از 1000 نفر در این کنگره گام در ساکرامنتو.

“بیش از 40 ، 000 Patriots در زمان ایستادن در برابر مستند به تقاضا Newsom به طور کامل باز کالیفرنیا و بازگرداندن حقوق ما!” گروه سایت گفت: پس از آن. این تعداد نمی تواند به طور مستقل تایید نشده است.

تبلیغات

در میان کسانی که پرداختن به جمعیت در سن دیگو دن تابستان 70 ساله ساکن رامونا که مدت طولانی است که وصل به محافظه کار سیاست و فعالیت در منطقه سان Diego.

سامرز گفت که او را تشویق به شرکت در یک تماس تلفنی از یک مرد که شناسایی خود را به عنوان Thomas Paine نام قرن 18 انقلاب که کمک ارائه محتوای نظری انقلاب آمریکا در جزوه “حس مشترک.”

در حالی که تابستان خوشحال بود با این تجمع گفت: “نمی دانم در مورد مردی که او را به نام. “پین” تا به حال به نام از شماره تلفن متعلق به توماس نایت سلطنت نام Vivienne سلطنت است و با توجه به متعدد حقوقی و سوابق کسب و کار.

توماس سلطنت 46 دارای IMDb مشخصات شناسایی او به عنوان یک تلویزیون تهیه کننده و کارگردان. در طول این سالها او آغاز شده است و چند فیلم از تولید کسب و کار تحت نام قرمز, افق, فیلم Xposure, سرگرمی و هنوز عامل سازمان X.

تبلیغات

وقتی Union-Tribune رسیده به سلطنت او کاهش یافته است به نظر و کارگردانی سوالات به یک آدرس ایمیل است که با استفاده از صفحه نمایش نام Thomas Paine.

با توجه به سوابق دادگاه توماس سلطنت و Vivienne سلطنت ازدواج کرده بودند در سال 2011. در زمان قانونی خود نام گرفتند و توماس جان Wozny و نیکول ملانی اندرسون.

Vivienne سلطنت گفت: او شوهر خود را تغییر نام خانوادگی به عنوان بخشی از کسب و کار نوشتن و در آن نقطه او تصمیم به تغییر هر دو نام اولین و آخرین. او توضیح داد که شوهرش به عنوان یک surfer خلاق و هنرمند است.

سلطنت گفت که قبل از پیوستن به ما حقوق او تا به حال هرگز یک فعال و یا حتی با حضور یک اعتراض. در سال 2016 او اهدا 250 دلار برای کمک به برامدگی لبه طبقات سنگ پل ریاست جمهوری اجرا شود.

تبلیغات

او گفت که او در نظر گرفته شده برای تمرکز تلاش های خود را برای شرکت در بازگشایی اقتصاد دولت اما گفت که در ایمیل جمعه که او را اجازه دهید دیگران را مسئول سازمان او پرورش یابد.

“من لذت می برد زمان من در این کار و من احساس می کنم ما گام های بلندی در یک زمان کوتاه,” او نوشت. “اما همانطور که اشاره کردم من بسیاری از خواسته های من در زمان های مختلف سرمایه گذاری کسب و کار و می خواستم برای عبور از این به افرادی که این کار را به عنوان یک کار تمام وقت عشق و شور و می توانید جنبش عدالت است.”

“ما خوشحال به کمک به کمک به همه گروه های مردمی سازماندهی و دریافت پیام خود را در حفظ و حفاظت از حقوق ما در سراسر کالیفرنیا,” او اضافه شده است. “ما باید اعتماد به نفس گروه ما در حال توزیع آن را فراموش زیبا در ادامه تلاش های حتی بهتر از ما بود!”

اسمیت می نویسد: San Diego Union-Tribune. Union-Tribune کارکنان محقق Merrie منتیگودو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de