ناودان از لحاظ اقتصادی توسط coronavirus سانتا مونیکا گریم ارائه می دهد پیش نمایش از بحران آمده

ریک کول خود را صرف حرفه ای کار به شکل و حرکت موسسات — بزرگ نیست اوت آنهایی که با شهرت جهانی اما کارهای شهرستانها از جمله شهرستان ونتورا و Azusa. بیش از 34 سال در پنج شهرستان سالن های او ساخته شده است یک منطقه شهرت به عنوان یک جادوگر شهری اصلاحات.

تیز و صریح در برابر بروسقو و تفرقه او مبارزه برای ایجاد جمع و جور راه رفتن قادر جوامع در نزدیکی حمل و نقل عمومی و مراکز, در حالی که هل دادن به پاره پف کرده بودجه با استفاده از داده های با دقت اشاره کردن ناکارآمد خدمات و کارکنان.

به عنوان شهر مدیر سانتا مونیکا او شده بود اخطار به مدت دو سال است که آن را مورد نیاز برای شروع به پرداخت آن حقوق بازنشستگی بدهی به این دلیل که زمان خوب خواهد شد به عنوان آنها همیشه انجام دهید.

او فقط نمی تصور کنید که آنها به پایان می رسد مثل این.

تبلیغات

Coronavirus شیوع و خاموش کردن قطع این شهر دو جریان اصلی از درآمد هتل مالیاتی و مالیات بر فروش. سانتا مونیکا در حال حاضر به دنبال در یک $226 میلیون کمبود ژوئن 2021. و در حالی که مرفه شهر ساحلی است که بهتر از بسیاری از 88 شهرستانها در لس آنجلس آن مواجه است کاهش شدید و اخراج.

کول متوجه او نمی ترین فرد مناسب منجر به سانتا مونیکا از طریق درگیری های آینده داشتن فقط به پایان رسید مبارزه کارمند اتحادیه های کارگری بیش از حقوق بازنشستگی کمک های مالی.

در مارس 17, او اعلام کرد استعفای خود را شلیک یک گلوله در سراسر کمان شهرستان دولتها در سراسر جنوب کالیفرنیا. زهوار در رفته بودجه قایقرانی شد به یک فوق العاده ای طوفان.

شهر این هفته اعلام کرد برنامه ای برای ذخیره کردن و یا خرید 373 کارکنان.

تبلیغات

ویرانی اقتصادی را از طریق اشک شهرستان پس از شهر در سراسر لس آنجلس حوضه تست فقیر شهرستانها مانند میوود و بل در جنوب شرقی شهرستان به کسانی که در سن فرناندو و سن گابریل دره ها و فراتر از آن.

“این یکی از آن لحظات است که ما را وادار به تجدید نظر. شرم بر ما اگر ما نمی با استفاده از این به عنوان یک فرصت” کول گفت. “اگر آن را صرفا یک تراژدی — و این تنها چیزی است که می آید از این کتابخانه ها و ایستگاه آتش بسته و کارمندان دولتی بودن گذاشته — پس از آن ما خواهد شد که مرکب سلامت تراژدی با غم انگیز شکست تخیل و سیاسی خواهد شد.”

Rick Cole

ریک کول چپ در سال 2012 با Rev. تام Elewaut از سن بونونتورا ماموریت در شهرستان ونتورا.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

لیگ کالیفرنیا از شهرستانها برآورد شهرستانها در سراسر کشور خواهد شد و در مجموع از دست دادن 7 میلیارد دلار در طول دو سال آینده با توجه به همه گیر و میلیاردها دلار بیشتر اگر stay-at-home سفارشات گسترش به تابستان و فراتر از آن. نه از 10 شهرستانها گزارش شده است که کمبود خواهد منجر به خدمات کاهش و یا furloughs و اخراج عمدتا با توجه به خرده فروشی در حال سقوط از یک صخره. بسیاری از متکی بود یک درصد مالیات فروش به ساحل تا بودجه خود را.

تبلیغات

“اگر خرده فروشی دهانه 1% مالیات بر فروش دریافت نمی کند شما هر چیزی. یک درصد از صفر هنوز صفر” گفت: D. J. Waldie یک نویسنده و مورخ و سابق لیکوود رسمی 33 سال.

او گفت: شهرستانها باید گزینه های کمتر از استان ها و ایالات متحده در شرایط جدید به دنبال درآمد. “بعضی اوقات راه حل برای مشکلات دولت را به گرفتن پول از سایر واحدهای دولتی شهرستانهای استان و شهرستانها و به ویژه مناطق. شما ببینید بسیاری از که در تاریخ 15 یا 20 سال و وجود دارد هیچ دلیلی برای دولت به رفتار به عنوان آن را در گذشته است.”

شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش تا حدودی بافر از مالی و رکود زیرا آنها بسیار بزرگتر از اموال مالیات از شهرستانها. و همیشه از گزاره 13 قرار دادن یک حد که در شهرستانها شده است خدمات برش و به تأخیر انداختن سرمایه مورد نیاز بهبود.

در حال حاضر نه تنها درآمد تانک اما شهرها تعهدات بازنشستگی افزایش می یابد اگر وال استریت در ادامه به سخن بیهوده و بازنشستگی و اوراق بهادار از دست دادن میلیاردها دلار ارزش.

تبلیغات

بر خلاف سانتا مونیکا — که سرانه بودجه از دو بار در هر شهرستان دیگر در این شهرستان در بسیاری از شهرداری ها باید چند مکان به قطع که نمی گذارد خدمات ضروری مانند پلیس ، آتش نشانی و, برنامه ریزی ساختمان و کتابخانه ها. طولانی سر رسیده زیرساخت نیاز خواهد بود قرار داده و حتی طولانی تر است. این سناریوی تلخ است: آسفالت می شکند تا پارک سبز جدوگاه خیابان چراغ بیرون رفتن سطل زباله دریافت نمی کند تا نقاشی های دیواری مردد و ارزش ملک سقوط تسریع چرخه رو به پایین.

“راه حل هستند و چند دور بین سخت برای پیدا کردن” Waldie گفت.

کول 66 شروع به کار خود را به عنوان یک فعال و روزنامه نگار که تاسیس پاسادنا هفتگی. او برای اولین بار ساخته شده یک نام در برنامه ریزی شهری در جهان به عنوان یک عضو شورا و شهردار در پاسادنا که به نوبه خود رنگ باخته مرکز شهر به یک سرگرمی و خرده فروشی در منطقه است که تبدیل به یک مدل ملی برای توسعه مجدد.

او در نقل مکان کرد برای تبدیل شدن به شهر, مدیر در آزوسا و ونتورا. این نادر است برای یک سیاستمدار به حرکت به بیشتر روزمره نقش دولت و کول بوده است که بی پرده و صریح تر از بسیاری از مدیران.

تبلیغات

در نزدیکی پایان از پنج سال تصدی خود در سانتا مونیکا برخی از شهرستان کارکنان شکایت کرده است که او می تواند مغرور و شفاف نیست — انتقاد است که تنها رشد واضح تر زمانی که خطر اخراج به نظر می رسد. یک طومار خواستار حذف او جمع شده بودند 2,800 امضا.

“آنچه که در حال بازسازی چه موقعیت در حال حذف آن را به طور کامل مات” گفت: یک کارمند اداره خدمات انسانی. “ما بپرسید چرا آنها این تصمیمات و هیچ پاسخ.”

کول در حال حاضر بوده است و در این مسیر به یک معنا. در ونتورا او به مدت چهار سال دوباره شکل دادن به توسعه و آینده چهار خرید و فروش با رکود بزرگ به گفته شهردار سابق بیل Fulton.

“او می خواست در مقابل بودجه مشکل” گفت: Fulton که در حال حاضر اجرا می شود یک شهری مخزن فکر می کنم تمرکز بیشتر در هوستون. “ریک تهاجمی و رو به جلوی آن است. همسایه شهرستانها بودند آهسته به کاهش بودجه خود را و برای مدتی همه گفت: چه چیزی اشتباه است با ونتورا چرا ونتورا مشکلی که هیچ کس دیگری است ؟ و پاسخ این بود با تشکر از ریک ما مقابله با این مشکل سر در اوایل.”

تبلیغات

اما دیگر اعضای شورای شهر شکایت کرده است که او نه احترام به ایده های خود را بیش از صحبت آنها و عمل مانند یک مقام انتخابی نیست مدیر استخدام برای انجام چشم انداز خود را. او استعفا داد و در سال 2012.

سال بعد L. A. شهردار اریک Garcetti استخدام کول به معاون شهردار بودجه و نوآوری به دنبال راه هایی برای افزایش بهره وری در سراسر شهرستان سالن.

میگوئل سانتانا لس آنجلس’ رئیس مسئول امور اداری در آن زمان گفت: Cole کمک شهردار تمرکز این شهر منابع خدمات که مردم در مورد مراقبت بیشتر است.

“او دوست دارد به همه چیز نگاه سیستماتیک و می پرسد سوالات اساسی در مورد نقش دولت گفت:” سانتانا در حال حاضر رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Fairplex در پومونا.

تبلیغات

سانتانا فکر می کردم که سانتا مونیکا که کول شروع در سال 2015 خواهد بود مناسب کامل چون شهرستان بود و مترقی بود و این به معنی پیشرفت در مسائلی مانند بی خانمانی و gentrification.

کول گفت که او امیدوار است کسانی که به تلاش های خود ادامه خواهد داد حتی به عنوان سانتا مونیکا راهپیمایی مثل هر جای دیگر به قلمرو ناشناخته تبحر توسط coronavirus بحران است. شهر نباید به سادگی کاهش کارکنان گفت: در حالی که چسبیده به بی اثر از مدل دولت که تاریخ به Progressive Era و معامله جدید است.

“برخی از مهم ترین چیزهایی است که ما باید انجام, ما در حال انجام است. ما آماده نیست برای یک بیماری همه گیر. مسکن مقرون به صرفه است. ما در حال حل این بحران خانمان. ما حفظ میراث خدمات طراحی شده برای دوره های مختلف,” او گفت:.

یک مثال: سانتا مونیکا آتش نشانی در پاسخ به بیش از 15000 911 calls اما کمتر از یک صد واقعی آتش سوزی, او گفت:. اکثریت قریب به اتفاق پزشکی پاسخ.

تبلیغات

“اگر شما در طراحی یک سرویس امروز برای بهینه پزشکی پاسخ شما نمی خواهد آن را انجام دهد با firetrucks,” کول گفت.

به قاب معضل ساخته شده تا کنون بسیار بدتر از همه گیر در کول شخصیتی رنگارنگ مد:

“در هر صورت ما سعی کنید برای حفظ خونین بیخ و بن از راه ما استفاده می شود به انجام همه چیز — و یا ما ابداع راه های جدید برای حل مشکلات امروز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>