آن کشش: سرنا, ونوس ویلیامز, پیشنهاد طرفداران نکات یوگا

سرنا ویلیامز است که به دنبال به جلو به بازگشت به رقابت در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجوز آن را در بخشی به دلیل او را “احساس بهتر از همیشه است.”

خواهر بزرگتر او, زهره است که به دنبال به جلو به حلق آویز کردن در یک نوار پشت بام.

دو تا از معروف ترین و موفق برادران و خواهران در تاریخ های ورزشی — صاحبان ترکیبی 30 تنیس گرند اسلم عناوین در تک و اضافی 14 در دو برابر به عنوان یک جفت مشترک آن افکار و بیشتر پس از انجام یوگا با هم جمعه در طول یک جلسه آنلاین است که ارائه تمرین نکات و برخی می خندد.

همه حرفه ای تنیس مسابقات در حال برگزاری حداقل تا اواسط جولای به دلیل بیماری همه گیر. باز فرانسوی برای مثال به تعویق افتاد از آوریل تا سپتامبر در حالی که ویمبلدون لغو شد برای اولین بار در 75 سال است.

تحت شرایط عادی خواهران ویلیامز ممکن است در عمل این هفته در, ایتالیایی, باز, خاک رس-دادگاه tuneup برای Roland Garros.

“من واقعا مشتاقانه منتظر شدن پشت در دادگاه است. این چیزی است که من انجام بهترین. من عاشق بازی” سرنا گفت. “اما این شکستن است … یک شر لازم است. … من احساس مثل من بدن مورد نیاز آن, حتی اگر من آن را می خواهم. و در حال حاضر من احساس بهتر از همیشه. من احساس آرامش بیشتر و بیشتر مناسب است. در حال حاضر من فقط می خواهم: در حال حاضر من می توانید بیرون بروید و بازی تنیس واقعی.”

خواسته با خواهر و آنچه او را هیجان زده در مورد زمانی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند, زهره پاسخ داد: “من می خواهم به بیرون رفتن و من فقط می خواهم به در بالای پشت بام نوار با شامپاین در دست من و … فقط با داشتن یک زمان خوب است.”

در این میان طرفداران که می خواهند به می دانم که چگونه به انعطاف پذیری و کشش مانند یک قهرمان به تماشای همراه به عنوان 23-زمان عمده و تک عنوان برنده سرنا led جلسه چت در طول راه.

زهره که برنده ویمبلدون پنج بار و ایالات متحده باز دو پیوست و او را در نزدیکی یک حصیر یوگا زیر همان روال و گاهی اوقات نشان دادن نسخه های اصلاح شده.

همه چیز در خواهر فردی Instagram Live feeds. پس از یوگا انجام شد از آنها خواسته هر یک از دیگر برخی از سوالات و سپس زهره ماند اطراف را به پرس و جو از بینندگان.

هدف آن ظاهر شد و برای کمک به مردمی پیدا کردن راه به در شکل باقی بماند در حالی که در خانه گیر کرده در طول COVID-19 شیوع.

در یک نقطه سرنا هشدار داد “آیا خودتان آسیب انجام این کار است.” در دیگر او گفت: “اگر شما بد زانو مثل من با استفاده از یک پد.”

___

بیشتر AP تنیس تحت پوشش: https://www.apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>