به عنوان دنور وارد جدید (به طور بالقوه?) “امن تر در صفحه اصلی” مرحله در مبارزه با کروناویروس که در آن رستوران ها و کافه ها در حال بازگشایی (شاید ؟ روزی?), هنوز هم وجود دارد تعداد زیادی از takeout, آنلاین مراسم تست و سرپرستی در دسترس شهروندان است که متعهد به پیروی از روح قانون — به خصوص پس از نامه ای از قانون است که تا حدودی فاقد این روز است. در اینجا شش امن از حوادث چهار شنبه, مارس 11 از طریق پنج شنبه, مارس 15 plus آینده گردهمایی به برنامه ریزی برای جریان و رویدادهای آنلاین. ایمن ماندن شستن دست های خود و پوشیدن ماسک دنور.

Ginger-beef stir fry is just one of the recipes you can expect to find on Stir Cooking School's online subscription service.گسترش

زنجبیل-گوشت گاو هم بزنید سرخ است فقط یکی از دستور العمل های شما می توانید انتظار برای پیدا کردن در بهم زدن مدرسه پخت و پز آنلاین سرویس اشتراک.

حسن نیت ارائه میدهد هم بزنید و پخت و پز مدرسه

چهار شنبه, مارس 11
مطمئن شوید که شما می توانید آموزش خود را به طبخ به صورت رایگان و با تمیز کاری اینترنت برای وبلاگ ها و دستور العمل ها و فیلم های یوتیوب; مشکل با آن این است که پس از شما waded از طریق دوازده بند-مقاله در مورد عطر و بوی زمین پس از یک تازه باران در این وبلاگ نویس را در آخرین سفر خود به Emilia-Romagna مایل طولانی عنصر لیست خیلی ضعیف نوشته شده شما از سمت چپ به اشتباه به آنچه که دقیقا شما نیاز به انتخاب کنید تا در فروشگاه و نا تصویری نرم افزارهای رشته معماری از آشپز تا کسل کننده شما snoozing حتی قبل از اینکه شما به خسته کننده قطعات مانند سفت سبزیجات و شما هیچ ایده اگر دستور است که به شرح زیر است برای رفتن به ارزشمند است. نه چندان با هم بزنید و پخت و پز مدرسه آنلاین جدید سرویس اشتراک. برای 20 دلار در هر ماه (سرشکن برای ماه اول) شما حداقل سه جدید (و مختصر!) دستور العمل های آپلود شده در هر هفته در دسته بندی های مانند نرم افزار, کوکتل, شام, یک گلدان وعده های غذایی و پخت و قنادی و همچنین درگیر شدن ویدئوها و فرصتی برای ارائه دستور العمل ها ، بازدید هم بزنید وب سایت در حال حاضر برای اطلاعات بیشتر و دریافت یک ماه از این سرویس رایگان با کد NEWSTIR.

John Elway is happy to share his new wine with you.

جان Elway خوشحال برای به اشتراک گذاری جدید خود را شراب با شما.

چهار شنبه, مه 13
می دنور مورد علاقه پسر (جواب منفی, نه Duane چپمن و قطعا Trey Parker و یا مت استون) شراب را بهتر از او می تواند پرتاب یک توپ فوتبال ؟ پیدا کردن در چهار شنبه, مه 13 Argonaut شراب و مشروب برگزاری مجازی مزه از جدید ترین نسخه از جان Elway را در کارخانه شراب سازی 7Cellars. آب گوجه فرنگی از مزرعه مجموعه — cabernet sauvignon pinot نوآر و chardonnay — در حال حاضر در دسترس در Argonaut وب سایت (در حال حاضر قیمت در $15.99 و $16.99) که در آن شما همچنین می خواهید پیدا کردن زوم لینک به 5 p. m. مزه. متاسفانه شماره هفت خود را نمی خواهد به نظر می رسد برای مزه (ما به تصور او کار vines, هر چند آن را بیشتر احتمال دارد او را به گرفتن یک سبد خرید گلف برای چرخش در سراسر دوره) هر چند که نباید تاثیر خود را لذت بردن از مشروب الکلی. کسی چه می داند ؟ شاید شما پیدا کردن چیزی بهتر از Coors Light برای نوشیدن در طول Broncos بازی — در صورتی که تا کنون بازگشت.

منبع بازار, نوپرست, مشروب, فروشگاه, مناسب, پور, در 3350 برایتون بلوار است teaming تا با اعضای گروه فانک کاهو (که او نیز اتفاق می افتد به یک طبیعی-شراب شرکت توزیع Benny & Zoid انتخاب) به راحتی شما را از طریق روز قوز با آن شراب و موسیقی جفت کردن یادداشت ها مزه. خرید یک جفت از شراب onthe مناسب بریزید وب سایت (این هفته انتخاب شامل یک شراب سفید و یک zinfandel از کالیفرنیا Stirm شراب Co.), سپس بررسی کنید و یا بازدید از Benny & Zoid را Instagram صفحه در صبح روز چهار شنبه, مه 13, برای دریافت لینک به زوم نشست. پیوستن به خدمه در 7 p. m. برای مزه یادداشت ها بر روی مست و پس از یک جلسه جم. مشروب فروشگاه ارائه می شود در داخل محدوده شهر دنور; در غیر این صورت شما نیاز به ترتیب برای منظقه انتخاب کنید تا. پیدا کردن اطلاعات بیشتر و برنامه ریزی برای مارس 20 نسخه در مناسب بریزید را در Facebook صفحه (بعد از همه که careering در اطراف ‘سایت, شما قطعا به دست آورده اند یک نوشیدنی).

The selfie options are limited at this spring's Denver Bazaar, but you can still get good grub and drinks to-go.

عکاسی از خود گزینه های محدود در این بهار دنور بازار, اما شما هنوز هم می تواند خوب گراب و نوشیدنی بروید.

حسن نیت ارائه میدهد از دنور بازار

پنج شنبه, مارس 14
طبخ خیابان دانشکده هنر آشپزی به تازگی نقل مکان کرد به حفاری در 43 غرب خیابان نهم زمانی که COVID-19 توقیف ناهار خوری اتاق ها و رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور. در حالی که ما هنوز در انتظار و انتظار و…انتظار) برای راهنمایی در زمانی که کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی طبخ خیابان بازگشایی با یک تخته سنگ از کلاس های آنلاین است که فروش شده اند ، بعد از آن کلاس یک جهانی از طعم و مزه: تایلندی آنلاین, برنامه ریزی شده است برای 6 p. m. روز شنبه, مارس 14 و هنوز چند اسلات در دسترس است. این منو شامل برنج سرخ شده, گیاهی زرد کاری satay با سس بادام زمینی و ریحان تایلندی و نارگیل بستنی. شهریه 45 دلار در هر فرد است و شامل مواد تشکیل دهنده برای یک, دستور العمل ها و زوم جریان زندگی می کنند. ثبت نام در طبخ خیابان وب سایت که در آن شما همچنین می توانید آینده کلاس در مورد شما از دست این یکی.

محبوب پاپ آپ خرید مقصد دنور بازار تا به حال برای تجدید نظر در مدل کسب و کار خود — پس از همه, سرخوش خرید و صحبت کردن در شلوغ بازار فضا نیست دقیقا copacetic این روز است. بنابراین بازار تیمی با تولید کنندگان محلی و رستوران ها برای تغییر عملیات آنلاین در حالی که به مصرف کنندگان همان دسترسی به محلی مواد غذایی و اقلام دست ساز. بازدید دنور بازار وب سایت به منظور کشاورزان’ بازار اقلام کوکتل و وعده های غذایی خانواده و سپس برنامه خود را انتخاب کنید تا مکان و زمان. زمان مکان کوهستانی شیر و برگر (2219 West 32nd خیابان) پنج شنبه ها از 3 تا 7 بعد از ظهر; اسلون دریاچه شیر و برگر (1565 شمال رالی خیابانی) جمعه ها از 3 تا 8 بعد از ظهر; و Belleview ایستگاه شیر و برگر (4910 جنوبی نیوپورت خیابان) روزهای یکشنبه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر در بازار است که به دنبال برای اضافه کردن آیتم های بیشتر و مکان بنابراین در ارتباط باشید به وب سایت خود را; همچنین توجه داشته باشید که سفارشات قرار می گیرد باید بعد از 6 بعد از ظهر روز سه شنبه برای هفته جاری است.

Uncorked Kitchen's classroom is currently empty, but that doesn't mean you can't learn from its pros.گسترش

Uncorked آشپزخانه کلاس درس است که در حال حاضر خالی اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید یادگیری از جوانب مثبت.

حسن نیت ارائه میدهد از Uncorked آشپزخانه

جمعه, مارس 15
شما لازم نیست به از دست کاملا آماده استیک فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید بازدید از یک رستوران استیک; نگاهی به گاو نر با شاخ و یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک رستوران-شایسته استیک شام در خانه با Uncorked آشپزخانه شام برای دو نفر در روز جمعه, مه 15. بوربن و گوشت هستند چه برای صرف شام و شروع در 4:30 بعد از ظهر شما هدایت از طریق ساخت سالاد اسفناج با بیکن; جایگزین ارزشیابی دوزبانه پنیر و سس بوربن; سیب زمینی شیرین با boozy افرا سس; و بوربن-لعاب استیک با Roquefort سس. علاوه بر مواد تشکیل دهنده و راهنما خرید از کلاس 95 دلار می شود شما قبل از مخلوط کوکتل, نرم افزار برای جویدن در حالی که شما طبخ و آماده دسر (دو بوربن گردو, پودینگ); شما همچنین می توانید ثبت نام بدون کوکتل برای $65. انتخاب کنید تا مواد تشکیل دهنده کیت از مدرسه 8171 جنوبی چستر خیابان صدمین سالگرد روز و سپس طبخ همراه با آشپز از آسایش در آشپزخانه خود را.

Cattivella plans a takeout crawfish boil for May 23.گسترش

Cattivella برنامه takeout crawfish جوش مارس 23.

دانیل Lirette

پنج شنبه, آوریل 23
آشپز Elise Wiggins جنوبی ریشه هستند و هیچ راز و اواخر این ماه او را از رفتن به خانه به لوئیزیانا و تخلیه بازگشت از 3000 پوند crawfish و 200 پوند andouille سوسیس عظیم crawfish جوش در روز شنبه, مارس 23. تماس Cattivella در 303-645-3779 به محل سفارش خود را برای به اندازه کافی پخته mudbugs ذرت و سیب زمینی و سوسیس به علاوه pralines برای دسر, برای تغذیه چهار ($125) و سپس انتخاب کنید تا این جشن در رستوران 10195 شرق 29th, درایو, بین 11 صبح و 6 بعد از ظهر البته قبل از batched طوفان و Sazeracs نیز برای خرید در دسترس اگر شما می خواهید به صرف زمان خود را در سر به جای مخلوط کردن نوشیدنی خود را. بازدید Cattivella را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

نگه داشتن خواندن برای جریان آنلاین رویدادهای هر روز از هفته….

Craft spirits from Distillery 291 in Colorado Springs.

صنایع دستی ارواح از رسومات 291 در کلرادو اسپرینگز.

علامت Antonation

روزانه
حتی اگر آن را ممکن است احساس مانند جهان تعطیل کرده است برای همیشه لطفا برای مادر طبیعت است که در واقع به طور آهسته از برخی از خوب به بد: بهار معلق است و در حال حاضر زمان زیادی به شروع به برنامه ریزی یک باغ. در علاوه بر این به رشد مواد غذایی خود را و کاهش مواد غذایی-فروشگاه سفرهای باغبانی نیز می تواند مراقبه سرگرمی — و هیچ چیز می تواند بهتر در این بار تلاش. به همین دلیل کشاورزان حمایت گروه خط مقدم کشاورزی است حمل بر روی آن سالانه موروثی نهال فروش. در این سال اگر چه تمام سفارشات قرار می گیرد باید از طریق این سازمان در فروشگاه آنلاین. را انتخاب کنید از سفید برفی, ژاپنی, بادمجان, لیمویی, خیار, بنفش, فلفل, رنگ زرد به قرمز آتشین چیلس و زمین سیاه و کبود و سرخ و citron رنگی گوجه فرنگی. لازم نیست که یک حیاط ؟ نگران نباشید — شما همچنین می توانید سهام تا در گیاه نهال (پونه و ریحان, آویشن, بابونه, گشنیز و جعفری) که در گلدان. سپس انتخاب کنید تا نوزادان خود را در روز شنبه, مه 9 (در 2861 غرب 52nd خیابان) و یا ممکن است 16 (در 7000 پادگان خیابان در اروادا) و در حال رشد است.

نیاز اواسط روز pick-me-up? کلرادو اسپرینگز-بر اساس رسومات 291 نگه داشتن نوار آتش سوختن با ارسال کوتاه Facebook Live ویدئوها روزانه در ساعت 2 بعد از ظهر (و اغلب در 5 p. m. و همچنین). لحن در برای دیدن کارکنان در نظر گرفتن shotskis (مناسب اجتماعی دور فقط با یک فرد در پایان هر یک از اسکی) مخلوط کردن کوکتل bantering و مطابق با اصول بهداشتی همه چیز را در دید. هر کسی — حتی کسانی که زندگی نمی کنند جنوبی از Denver County line — می تواند از سود روزانه دستور العمل های کوکتل و یک زمان سریع-بین زوم جلسات. رسومات 291 فقط در زمان خانه دو طلا بالا برای آن چاودار کلرادو بوربن در اخیر سن فرانسیسکو جهان ارواح, رقابت, بنابراین شما می توانید یک بطری را برای نوار خانه و مجازی-نان تست همراه با 291 تیم.

دانستن زمانی که برای ورود به سیستم ایمیل خود را دشوار است زمانی که شما در حال کار از خانه — و آن را حتی سخت تر خاموش کردن خود کار مغز خود را هنگامی که فضای کار همان است که شما در حال خواب, خوردن, آشپزی, تماشای تلویزیون شستن دست و gritting-خود-دندان-و-تلاش-نه-به-گاز-را-مخفی-سر کردن فضا. اما هر روز از 7:15 تا 7:30 بعد از ظهر مردمی در سوختگی خانواده صنعتگر اله به میزبانی اجتماعی فاصله نوشیدن در Facebook Live. اتصال و چت در نظرات با همفکر آبجو هنردوستان در مورد آنچه شما نوشیدن و آنچه در آن جفت با.

Hopefully, Curio Bar will again welcome drinkers and diners someday soon.گسترش

امیدوارم چیز غریب نوار را دوباره استقبال مصرف کنندگان و شام روزی به زودی.

دانیل Lirette

سه شنبه
دنور مرکزی بازار 2669 Larimer خیابان منتقل شده عملیات به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی — و که باعث می شود آن را یکی از چند بازار که در آن شما می توانید خود را در شربت خانه ملزومات و سخت خود را مشروب در همان نقطه. چیز غریب در خانه, بار, نمی, مخلوط کردن یک کوکتل به جرعه در حالی که شما فروشگاه, اما شما می توانید سفارش کوکتل کیت و بطری مشروب الکلی برای pick-up, سه شنبه تا جمعه (2 تا 6 بعد از ظهر) و شنبه (11 صبح تا 1 بعد از ظهر) در بیشتر قسمت ها, کوکتل کیت شامل نمی شود مشروب الکلی اما به جای قابل توجهی سبد میوه, میکسر, garnishes شربت bitters و یخ است که از هشت تا ده نوشیدنی; محدوده قیمت از $25 تا 50 دلار است. و در حالی که شما می توانید ریخت و پاش در یک بطری ارواح — وجود چندین $300 گزینه های برای فروش در عتیقه وب سایت — شما می توانید یک لیتر ترین خانه ارواح برای $25 یا 30 دلار. شما حتی می توانید علاقه داشتن به تکه های یخ که اجرا خواهد شد شما 4 دلار برای چهار اگر برای برخی از دلایل شما عدم دسترسی به آب و فریزر. هنگامی که شما باید موضوعات خود را در دست شروع به تکان دادن با کمک نوار کوکتل جلسات رایگان فیلم است که در آن بار من از چیز غریب برنج حمالت و راجر مایع واحه راه رفتن شما را از طریق مراحل ایجاد کامل قرنطینه quaffs.

بنیادی Ciders نیست اجازه دادن به یک چیز کوچک مثل بهداشت جهانی بحران قرار داده یافت نشد در آن سنت طولانی مدت از سهشنبه جفت. این cidery همچنان به ارائه چهار قوطی سیب همراه با مواد غذایی (آینده: کیک و سوشی) برداشت توسط نانوا سرآشپزها و تولید کنندگان برای انتخاب بین 3 و 7 p. m. از بنیادی taproom در 2811 گردو خیابان. بر خلاف قبل از همه گیر بار شما می توانید رزرو خود را ورق (هزینه ها متفاوت است اما شناور در 25 دلار در محدوده) در پیشبرد Eventbrite (توصیه می شود) از طریق ظهر روز قبل از دوشنبه اما وجود خواهد داشت یک منبع محدودی از جفت برای فروش در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده در روز سه شنبه. نگاهی بنیادی را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر در هفته را انتخاب.

مایل بالا در شهرستان خود به خدمت مرغ, ساندویچ, زنجیره ای, Birdcall در نظر گرفتن یک نشانه از آن اسم و اهدای موسیقی زیبا بر مردم دنور. هر سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه از طریق پایان دنور اقامت در خانه جهت, رستوران Facebook و Instagram صفحات خواهد بود جریان مینی رایگان-مجموعه ای از نوازندگان محلی به عنوان بخشی از آن Birdcall مستند سری کنسرت. گذشته هنرمندان شامل Wildermiss و Neoma; تنظیم در 8 p. m. برای ثابت خود را از موسیقی محلی — حتی بهتر است اگر از آن لذت می برد با یک مشترک را در وعده های غذایی خانواده یا ساندویچ که شما می توانید با سفارش آنلاین انتخاب کنید تا از رستوران و لذت بردن از آسایش خود را از نیمکت.

Get your wine to go from Bigsby's Folly, then stay tuned for its Wine Wednesday.گسترش

دریافت به شراب خود را برای رفتن از Bigsby را حماقت و سپس اقامت برای آن شراب چهارشنبه.

حسن نیت ارائه میدهد Bigsby را حماقت

چهارشنبه
تخته سنگ-بر اساس کوکتل تیم ملی اذوقه رسان از کنسرو کوکتل و 1989-عصر تیلور سویفت نامزدان به بازی گرفته و راه اندازی کرده است یک سری از مجموعه موسیقی از نوازندگان محلی در آن کانال یوتیوب. هر پنج شنبه و جمعه شما می توانید به تماشای جدید اجرای برنامه از هنرمندان مانند اندی خار از پس مانده ماهی قزل آلا, اندرو McConathy از مستی قلب و بیشتر. نه هر نوازنده ساخت ظاهر خواهد شد یک ریش سفید پس از نام یکی از دوازده حواریون اما شما باید برای اتصال به پیدا کردن — و حتی اگر آنها آن را به پایین تر با یکی از تیم کوکتل در دست; بازدید از وب سایت خود را برای پیدا کردن که در آن شما می توانید آنها را سفارش برای تحویل. به جای راهنمایی آشامیدنی تولید کننده درخواست است که شما به کمک به سازمان های غیر انتفاعی خوراک مقدم تخته سنگ ایالات متحده Bartenders’ تیم ملی بنیاد خیریه و New Orleans Jazz & Heritage صندوق امداد.

محل های مورد علاقه ما برای Negronis نوار مارپیچ در حال انجام دو وظیفه به عنوان یک دودخانه در چهارشنبه روزهای جمعه و شنبه. شما می توانید سفارش نوار دنده و دو طرف از ساعت 2 بعد از ظهر تا sellout برای هیچ-تماس با وانت در 3440 Larimer خیابان. جزئیات در نوار مارپیچ وب سایت که در آن شما می توانید محل سفارش خود را برای مواد غذایی و همچنین به عنوان فرمت های کوکتل طراحی شده برای خدمت به شش نفر یا بیشتر.

دیگر کلرادو stay-در-خانه/امن تر-در-خانه سفارشات کشیدن بدتر ما مورد تب کابین می شود (در این مرحله خود را پسر عموی عروسی در Rapelje مونتانا — جمعیت 110 — برای تلفن های موبایل مثبت فریبنده). اما در حالی که شما گیر کرده در صفحه اصلی شما می تواند آماده شدن برای سفر بعدی خود را به جایی نزدیک تر و خیلی خیلی خوشمزه تر: کلرادو کشور شراب. شروع چهار شنبه, مارس 15 کلرادو شراب Facebook صفحه راه اندازی هفتگی خود شاد نیم ساعت در 4:30 بعد از ظهر در Facebook Live. شراب سازان از سراسر کشور و پیوستن به جریان در هر هفته و چت در مورد مزه راهنمایی, آب روند و بیننده سوالات. بازدید کلرادو شراب وب سایت برای ارتباط با wineries به شما و پیدا کردن چگونه شما می توانید خرید اجناس خود را به نوشیدن در طول یک ساعت یک مبارک (و یا اجازه دهید صادقانه — هر ساعت از روز).

کلرادو خاطر Co. ارسال صفحه اصلی سوشی و خاطر کیت به مشتریان تقریبا هر شب این هفته برای سوشی-نورد کلاس ها; بسته شامل اندازه کافی غذاهای دریایی, برنج نوری و سبزیجات به شش رول (دو هر یک از سه سبک های مختلف) به علاوه یک نورد mat, chopsticks, wasabi, سویا سس و ترشی زنجبیل. آه و مهم ترین بخش — دو 350 میلی لیتر بطری ساکی: آمریکا استاندارد (یک junmai ginjo اگر شما به جزئیات) و یکی با طعم نسخه مانند تمشک-اسطو خودوس عادی. کیت حلقه در 80 دلار و برای دو ساخته شده و شما می توانید اضافه کردن بطری خاطر 10 دلار هر. ثبت نام برای کلاس ها در کلرادو خاطر Co. Facebook صفحه; آنها در حال حاضر ارائه هر دوشنبه از طریق جمعه در 6:30 بعد از ظهر با جلسه دوم در 7:30 p. m. روز جمعه و شنبه.

حتی coronavirus نمی تواند کشتن شراب شنبه و Bigsby را حماقت است که انجام بخشی خود را برای حمایت از قوز روز سنت است. هر یکشنبه ساعت 7 بعد از ظهر کارخانه شراب سازی خدمه برگزاری اجتماعات مجازی در Instagram زندگی می کنند; در حالی که شما وجود دارد حتما برای یک لحظه به مطالعه کردن خوراک و لذت بردن مکرر لباسهای لحظات از سبک سری از صاحبان چاد و مارلا Yetka.

The heart wants what it wants: whiskey.گسترش

The heart wants what it wants: ویسکی.

دولت 38 تقطیر

جمعه ها
Foraged, 1825 بلیک خیابان باز است آن takeout پنجره و قلب خود را در روزهای جمعه از طریق مارس 15 با خانواده جمعه. همه خانواده از 3 تا 5 بعد از ظهر زمانی که رستوران است دادن دور رایگان مواد غذایی برای کسانی که چپ گرسنه توسط COVID-19 بیماری همه گیر. کمک های مالی هستند خوش آمدید; آنها را به Foraged کارکنان همراه با درآمد حاصل از فروش شراب و آبجو و کوکتل. بازدید از رستوران را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

آمریکایی علم 4132 West 32nd خیابان است که ترجمه های مختلف کوکتل هر هفته در طول آن جمعه ساعت یک مبارک — زیرا هنگامی که شما یاد گرفته ایم همه چیز وجود دارد که در مورد خود, همخانه(ع) حیوان خانگی(s), Tik Tok, تغذیه, جو عجیب و غریب و ارائه شده از هر جریان پلت فرم شما می توانید از فکر می کنم خدا می داند که شما نیاز به برخی از انواع. Bartenders شما راه رفتن را از طریق ایجاد پایه نوشیدنی و همچنین تغییرات در 4 بعد از ظهر در رستوران Instagram صفحه به بازی همراه, بازدید های آمریکایی نارون وب سایت که در آن شما می توانید محل یک وانت و یا تحویل سفارش به صورت کلاسیک نوشیدن مواد تشکیل دهنده. در حالی که “ساعت خوش کوکتل کیت” برای شش شامل هیچ مشروب الکلی — تنها bitters, تکه های یخ و شربت ساده — برای $15 “کوکتل برای رفتن به بخش” ارائه می دهد مجموعه ای از نوشیدنی و مواد (از جمله مشروبات الکلی) به مدت شش نوشیدنی در حدود 40 دلار. و از آنجا که هر الکل خرید باید شامل مواد غذایی شما می تواند به افراط در یک نقطه بسیار عالی entrees و یا وعده های غذایی خانواده.

دنور Beer Co. میزبانی مجازی یک ساعت یک مبارک و مزه هر جمعه از ساعت 4 تا 5 بعد از ظهر در Facebook Live و آن کانال یوتیوب; این taproom سر brewer و صاحبان بحث خواهد شد را انتخاب کنید brews هر هفته خواهد بود که ارسال DBC را در Facebook صفحه در پیشبرد طوری که شما می توانید نوشیدنی همراه اگر شما می خواهم.

طلایی ارواح ساز دولت 38 تقطیر میزبانی مجازی happy hour هر جمعه در ساعت 4:30 بعد از ظهر (زمان منوط به تغییر بر اساس مهمانان). گذشته آنلاین گردهمایی شامل دستور العمل های کوکتل ویسکی 101 آموزش و پرورش و کارشناس حضور مهمان. بازدید از دولت 38 را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر در مورد هر هفته این برنامه.

طلایی ماه رسومات نمی تواند از شما دعوت به آن اتاق مزه بنابراین به جای آن استقبال شما از پشت صحنه ها با یک سری از تورهای مجازی از مرکز. قبلی اقساط را به نمایش گذاشت و برگ را از گیاه اصلی آن متمایز دانه سیلو ها و فرآیندهای تقطیر تک ویسکی مالت و تخصص لیکور. بررسی طلایی ماه Facebook و Instagram صفحات برای جزئیات بیشتر به آینده تورهای — و به کل تور تجربه تماس های آینده به کارخانه یا محل تقطیر 303-993-7174 و سفارش یک بطری طلایی مون عالی ارواح به همراه تور.

دوس Luces Brewery برگزار خواهد شد شب جمعه meetups در Google Hangouts در 6 p. m. تا taproom بازگشایی. صاحب/سر brewer جاد Belstock بحث خواهد شد خود را chicha و پولقو. جزئیات در داس Luces Facebook صفحه که در آن شما همچنین می توانید پیدا کردن اطلاعات در قبل از سفارش و انتخاب آن brews.

اثبات شراب و ارواح 3360 Larimer خیابان در حال حرکت هفتگی خود در فروشگاه چشیدن شراب به مجازی غرب وحشی (با نام مستعار Instagram). هر جمعه این فروشگاه اعلام خواهد شد دو شراب که آن را رها کردن; شما می توانید سفارش بطری در وب سایت خود را و آنها را انتخاب کنید تا در فروشگاه. سپس در روز جمعه در 6 p. m., عضویت, فروشگاه, مدیر و خدمه شراب جسیکا Barrand در Instagram زندگی می کنند به عنوان سلیقه و نکاتی در مورد شراب. ما را بالا می برد شیشه ای است که به.

کورتیس پارک ساکنان یک راه آسان برای تصمیم گیری که در آن به منظور شب جمعه takeout: Curtis پارک همسایگان به تازگی تشکیل Curtis پارک غذا ، هر هفته نزدیک denizens می توانید سفارش غذا برای 35 دلار (به علاوه دو نوشیدنی برای فقط 5 دلار بیشتر اگر انتخاب رستوران مشروب مجوز!) بعد از پنجشنبه به جمعه شب تحویل مستقیم به آستان خود را — اگر شما زندگی می کنند در عرض پنج مایل از رستوران های شرکت کننده. گذشته شرکت کنندگان شامل Dio Mio پاستا دست ساز هاپ کوچه و لو به ایتالیایی تخصص. Stay tuned for upcoming collabs و نظم در غذا آموزش سایت.

Shauna Lott Harman's carrot whoopie pies made Easter Sunday special.گسترش

Shauna Lott هارمن را هویج پای whoopie ساخته شده در یکشنبه عید پاک ویژه.

طولانی پای من

روزهای یکشنبه
زمانی که من پای صاحب Shauna Lott هارمن شده است دستفروشی کیک برای سال, اما تا به حال به آمار قابل تامل از آنجا که از زمان همه گیر. با وجود خاموش شدن هارمن هنوز هم باعث می شود مطمئن شوید که عشق او را از پخت به اشتراک گذاشته می شود با هر کسی که مایل به حمام افتاب گرفتن در آن حتی اگر او انجام نمی بسیار پخت در حال حاضر. هر یکشنبه از 1 تا 2 بعد از ظهر هارمن است میزبانی مجازی رایگان پخت کلاس زوم جایی که او تبدیل هویج پای whoopie خانه Oreos بیسکویت نان ذرت و بیشتر; آینده کلاس شامل نرم چوب شور خمیر پیتزا و کوکی ها. برای ثبت نام ایمیل hello@thelongipie.com و یا پیام های طولانی پای من را در Facebook صفحه و شما دریافت خواهید کرد یک لینک به کلاس.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به cafe@westword.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de