آخرین: کره جنوبی گزارش 27 جدید کروناویروس موارد

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کره جنوبی گزارش 27 جدید کروناویروس موارد سلامت کارگران تقلا برای تست هزاران نفر که به سئول سفر کرده nightspots.

— چین 1 جدید کروناویروس مورد دوباره باز همچنان ادامه دارد.

— نخست وزیر استرالیا می گوید کشور برنده جنگ در مقابل coronavirus.

— مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دولت “ملاقات لحظه ای” و “غالب” در تست.

— AP منبع: MLB صاحبان OK برنامه است که می تواند منجر به جولای شروع می شود.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 27 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته.

پس از ده ها تن از عفونت اخیر در ارتباط بودند به باشگاه را برانگیخت در سئول بهداشت کارگران در حال تقلا برای تست هزاران نفر از مردم که بازدید nightspots در پایتخت.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه به ارمغان آورد چهره های ملی به 10,936 موارد و 258 مرگ و میر. حداقل 1,138 عفونت شده اند مربوط به ورود بین المللی اما در این گونه موارد باید کاهش یافته و پس از این کشور تقویت کنترل مرز در آوریل اجرای دو هفته قرنطينه در تمام مسافران که از خارج از کشور.

انتقال اطلاعات مربوط به باشگاه را برانگیخت باید نگران یک کشور است که تا به حال کاسته تا در اجتماعی فاصله و برنامه ریزی بازگشایی مدارس که تحت فشار قرار دادند پشت یک هفته به مارس 20.

___

پکن — چین گزارش داد فقط یک کروناویروس جدید مورد سهشنبه به دولت فشار پیش با بازگشایی اقدامات از جمله اجازه دادن به پکن مدرسه راهنمایی دانشجویان ارشد برای بازگشت به کلاس و دیزنی لند شانگهای برای باز کردن دروازه های خود را دوباره به تعداد محدودی از بازدید کنندگان.

اقدامات دیگر شامل اجازه پکن باستانی شهر ممنوعه به گسترش تعداد بازدید کننده زمانی که آنها آنلاین کتاب اول شواهد نشان می دهد که آنها سالم هستند و پوشیدن ماسک در حالی که تور این مجتمع عظیم که بود به نسل از چین گذرانده است.

همچنین در روز سه شنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: 115 مردم باقی می ماند در درمان و 763 هستند که جدا شده و نظارت به صورت موارد مشکوک و یا پس از آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم.

چین در گزارش جدید مرگ و میر ناشی از این ویروس تقریبا در یک ماه. در مجموع آن را ثبت کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,919 موارد پس از این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان سال گذشته است.

تنها مورد جدید روز شنبه به شرح زیر دو رقمی افزایش بیش از دو روز گذشته که در حال تنظیم کردن مجدد از هشدارهای مقامات برای شهروندان برای جلوگیری از تبدیل شدن خود رای و باعث تعلیق قطار سرویس به یکی آسیب دیده شهرستان در شمال شرقی استان جیلین.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند مقامات بهداشتی گزارش جدید کروناویروس موارد شنبه روز سوم از اوایل هفته گذشته در این کشور از 5 میلیون نفر ثبت کرده است صفر موارد اضافی.

خبر آمد به عنوان نیوزیلند آماده برای استراحت بسیاری از محدودیت های اعمال شده پس از وقوع آغاز شد. اکثر کسب و کار از جمله فروشگاه های خرده فروشی و مراکز و رستوران ها و سالن های ورزشی می تواند بازگشایی پنج شنبه و مدارس را بازگشایی دوشنبه. میله قادر خواهد بود برای شروع خدمت مشتریان دوباره مارس 21.

اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم اعمال می شود و گردهمایی های اجتماعی محدود خواهد شد به 10 نفر.

___

کانبرا استرالیا — نخست وزیر اسکات موریسون می گوید استرالیا پیروزی coronavirus اما “هنوز پتانسیل زیادی برای انجام عظیم آسیب رساندن به معیشت مردم استرالیا.”

نیو ساوت ولز, پرجمعیت ترین ایالت های ثبت شده هیچ مورد جدید از coronavirus برای اولین بار از مقامات بهداشت آغاز شد ثبت روزانه در مجموع عفونت در فوریه.

استرالیا گزارش کرده است حدود 7000 موارد با کمتر از 770 فعال است. ملی کشته شدگان است 97, با, New South Wales, ضبط بالاترین تعداد مرگ و میر در 46.

دولت فدرال اعلام کرده است در سه فاز کاهش coronavirus محدودیت در ماه های آینده با کشورها و مناطق به تعیین زمان بندی. فاز اولیه شامل بازگشایی کافه ها, رستوران ها و مغازه ها به علاوه اجازه می دهد آزاد اسلامی تا 10 نفر است.

اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی در محل باقی بماند.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار دارد خود را دولت “ملاقات لحظه ای” و “غالب” در coronavirus تست.

خطاب به رئیس جمهور یک باغ گل رز مخاطبان با ماسک-پوشیدن مقامات دولت روز دوشنبه پس از دو مورد شناخته شده از COVID-19 گزارش شده در ميان کارکنان در یکی از مهمترین و محافظت مجتمع در امریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوباره که هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یکی هر چند مقامات بعد از آن روشن است که به هر کسی که “نیاز” ،

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر حتی در حالی که کاخ سفید خود را تبدیل به یک قوی نماد خطر مواجهه با آمریکایی ها در همه جا توسط belatedly سفارش هر کسی که وارد غرب گرا به پوشیدن ماسک.

___

و لانسینگ, میشیگان. — یک کمیسیون است که نظارت میشیگان کنگره است و تاخیر در تصمیم گیری در ممنوع کردن اسلحه از ساختمان قبل از برنامه ریزی در اعتراض فرماندار coronavirus محدودیت.

روز دوشنبه جلسه بعد به پایان رسید به طور ناگهانی به دلیل نژادپرستانه و تهدید پیام های ارسال شده در زوم است که چگونه مردم می توانند شرکت کنند.

دولت و کنگره کمیسیون رای به تشکیل یک کمیته فرعی به دنبال ورودی از قوه مقننه که در کنترل جمهوری خواهان و دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که دارای یک تشریفاتی در خانه ملت. تصمیم به مطالعه بیشتر این موضوع شد انتقاد فرماندار و قانونگذاران دموکرات.

آن آمد کمتر از دو هفته پس از برخی از نمایندگان مجلس گفت: آنها احساس تهدید توسط افراد مسلح به تظاهرکنندگان که وارد ساختمان آشکارا حمل از جمله در گالری مشرف به مجلس سنا.

یکی دیگر از اعتراض برنامه ریزی شده است برای سه شنبه.

___

نیویورک — لیگ اصلی بیس بال صاحبان به متهور دوشنبه به ساخت یک پیشنهاد به اتحادیه بازیکنان است که می تواند منجر به coronavirus-تاخیر در شروع فصل در اطراف چهارم جولای آخر هفته در ballparks بدون طرفداران, یک برنامه است که با پیش بینی گسترش hitter وظیفه تعیین شده برای لیگ ملی برای سال 2020 است.

بهار آموزش می توانید شروع به در اوایل تا اواسط ماه ژوئن یک فرد آشنا با این تصمیم آسوشیتدپرس گفت. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که جزئیات این طرح شدند و اعلام نشده است.

MLB مقامات میله میله برای ایجاد یک ارائه به اتحادیه در روز سه شنبه. توافق با بازیکنان ارتباط مورد نیاز است و انتظار می رود که دشوار است — به خصوص در طول یک پیشنهاد برای تقسیم درآمد خواهد بود که بی سابقه برای بیس بال. بازیکنان در برابر 7 1/2-ماه اعتصاب در 1994-95 برای مبارزه با چنین طرح.

— توسط رونالد Blum

___

لاس وگاس — فرمانداران و قانونی از رهبران پنج کشور غربی هماهنگی خود را در واکنش به شیوع کروناویروس در حال درخواست از کنگره برای ارسال $1 تریلیون دلار به دولت های ایالتی و محلی در سراسر ایالات متحده در آینده فدرال بسته کمک.

مقامات منتخب از کالیفرنیا کلرادو, نوادا, اورگان و واشنگتن با ارسال نامه شنبه به رهبران در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا. گفتند آنها را به عمیق کاهش بودجه مگر اینکه متحده دریافت کمک های بیشتر. این رهبر اقلیت در کالیفرنیا مجمع بود تنها جمهوری خواه از امضای نامه.

___

دموکرات ها در حال ساخت جدید حرکت به سوی مجازی ریاست جمهوری نامزد این کنوانسیون اوت.

مقامات حزب در حال آماده سازی برای اعطای کنوانسیون سازمان در میلواکی قدرت به طراحی یک کنوانسیون که نمی خواهد نیاز به نمایندگان برای حضور در فرد است.

نفوذ قوانین و آیین نامه پانل خواهد شد و شروع فرآیند سه شنبه قطعنامه ای که کمک های مالی “حداکثر انعطاف پذیری” به کنوانسیون کمیته سازماندهی برای راه اندازی یک گردهمایی است که “تضمین هر نماینده می تواند به انجام کار خود را در کسب و کار رسمی و بدون قرار دادن سلامت خود را در خطر است.”

این قطعنامه تأکید چقدر COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست 2020 انتخابات ریاست جمهوری و در هر جنبه ای از زندگی آمریکایی.

___

واشنگتن — کاخ سفید است که نیاز به هر کسی که وارد غرب گرا به پوشیدن ماسک یا پوشش پس از coronavirus می ترساند نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک یادداشت ارسال به تمام کارکنان مشخص شده جدید بخشنامه دوشنبه پس از دو کارکنان در هفته گذشته آزمایش مثبت برای COVID-19.

این یادداشت می گوید: “ما نیاز به هر کسی که وارد غرب گرا به پوشیدن یک ماسک و یا صورت پوشش.”

کارکنان خواهد شد مجاز به حذف چهره خود را پوشانده اند اگر آنها حداقل شش فوت جدا از همکاران خود را.

بخشنامه به معنای حفاظت از رئیس جمهور است که خودداری از پوشیدن ماسک در عمومی و خصوصی.

___

واشنگتن — ارشد مقامات دولت گفت: دولت فدرال آغاز خواهد شد, توزیع 11 میلیارد دلار از آخرین امداد لایحه دولت برای افزایش تلاش های تست.

بودجه اختصاص داده خواهد شد بر اساس متحده’ اندازه جمعیت و چگونه به شدت آنها شده اند تحت تاثیر شیوع بیماری.

برای هفته کاخ سفید در برابر تماس به مجموعه ای خاص تست اهداف و یا متریک. و رئیس جمهور تهمت است تصریح کرد که فرمانداران مسئول تست.

مقامات دولت گفت: دولت فدرال ارائه متحده با منابع به اندازه کافی برای دیدار با اهداف آزمایش.

حداقل کاخ سفید می خواهد تمام کشورهای تست حداقل 2 درصد از جمعیت خود را هر چند دولت کاهش یافته است به شرح چگونه است که تعداد رسیده بود.

ایالات متحده هنوز هم در تلاش برای افزایش تست به سطح است که اکثر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ضروری است با خیال راحت به بازگشایی ادارات و مدارس و کلیساها و رستوران ها و دیگر بخش های اقتصاد است.

هفته گذشته محققان دانشگاه هاروارد پیش بینی شده است که ملت باید انجام 900,000 روزانه آزمون مه 15 قادر به پیگیری موارد جدید و شامل جدید شعله ور شدن یو پی اس. که بیش از سه بار در این کشور در حال حاضر روزانه تست میزان حدود 275,000.

___

پیوند اعضا کاهش یافت به عنوان COVID-19 جاروب از طریق جوامع است. جراحان با احتیاط از به خطر انداختن زندگی اهدا کنندگان و اغلب قادر به بازیابی احتمالا قابل استفاده اعضا از مرده.

بین المللی محققان گزارش روز دوشنبه پیوند از مرحوم اهدا کنندگان کاهش حدود نیم در آمریکا و 90% در فرانسه از اواخر مارس تا اوایل آوریل است.

جدا ایالات متحده نشان می دهد زندگی می کنند کمک های مالی تا به حال همین طور متناوب کاهش است. پیوند را آغاز کرده ومیگوید بازگشت تا دوباره در هفته های اخیر به ایالات متحده بیمارستان تعیین چگونه به شدت مورد نیاز اندام های جدید را به هزاران نفر در حال انتظار برای آنها وجود virus تهدید.

___

فریمونت کالیفرنیا. — مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در توییتر تایید کرد که این شرکت با راه اندازی مجدد آن در کالیفرنیا کارخانه در نقض محلی دستور دولت است.

در بعد از ظهر دوشنبه جیر مشک گفت که او خواهد بود در خط مونتاژ و خواسته است که او دستگیر می شود اگر مقامات هر کسی را به زندان.

این گیاه در فریمانت استخدام 10,000 کارگران و بسته شده بود از مارس 23 با توجه به سفارشات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اوایل روز دوشنبه پارکینگ تقریبا کامل در کارخانه عظیم و نیمه رانندگی شد خاموش لود شده با وسایل نقلیه است که ممکن است تولید شده قبل از خاموش کردن.

___

دنور — مقامات بهداشتی بسته کلرادو رستوران که باز برای خدمات کامل در روز مادر در سرپیچی از دولت قوانین منع در شخص ناهار خوری.

یک ویدئو نشان داد خانه بسته بندی شده و هیچ اجتماعی فاصله در C&C صبحانه و کره ای ،

یکی از صاحبان و گفت KCNC-تلویزیون او می خواست به ایستادن برای کسب و کارهای کوچک و توجه قانونگذاران. رژیم صهیونیستی. Jared پلیس گفت: رستوران “است که باعث فوری خطر سلامت” و آن مجوز کسب و کار خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که رستوران است و دیگر یک تهدید.

مجوز آن متوقف شد به طور نامحدود. مقامات بهداشتی می گویند مجوز می تواند لغو اگر صاحبان رستوران رد بسته باقی می ماند.

___

شیکاگو — توییتر اعلام کرد که هشدار دادن به کاربران با یک برچسب زمانی که یک صدای جیر جیر شامل مورد مناقشه و یا اطلاعات گمراه کننده در مورد کوروناویروس.

این شرکت را مورد رویکرد به چگونگی آن تصمیم می گیرد که توییتهایی برچسب رهبران شرکت گفت.

برخی از توییت اجرا خواهد شد با یک برچسب زیر که هدایت کاربران به لینک های با اطلاعات اضافی در مورد COVID-19.

دیگر توییتهایی تحت پوشش خواهد شد به طور کامل توسط هشدار است که به کاربران اطلاعات است که در “جنگ با راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی.”

قانون جدید فقط در رشته سختگیرانه تر سیاست هایی که شرکت های فن آوری در حال نورد از برای مقابله با ویروس اطلاعات غلط در سایت های خود را.

___

سازمان ملل متحد — سازمان بهداشت جهانی آمریکا وجود دارد که حدود هفت یا هشت “بالا” نامزد برای یک واکسن برای مبارزه با این رمان coronavirus.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: U. N. شورای اقتصادی و اجتماعی تصویری جلسه روز دوشنبه که “ما بیش از یک صد نامزدها و ما با تمرکز بر چند نامزد ما است که می تواند احتمالا نتایج بهتر و تسریع کسانی که کاندیداهای بالقوه بهتر است.”

او نمی شناخت نامزدها برای یک واکسن علیه COVID-19.

Tedros گفت: تفکر اصلی دو ماه پیش بود که آن را ممکن است 12 تا 18 ماه برای یک واکسن اما شتاب و تلاش در راه است, کمک 7.4 میلیارد یورو (8 میلیارد دلار) متعهد شدند که یک هفته پیش توسط رهبران جهان و سازمانها و بانک ها برای پژوهش و درمان و آزمایش است.

او گفت: 8 میلیارد دلار کافی نخواهد بود و وجوه اضافی مورد نیاز خواهد بود برای سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن اما از همه مهمتر به تولید به اندازه کافی “را به مطمئن شوید که این واکسن می رسد همه — (و) هیچ کس را پشت سر گذاشت.”

Tedros تاکید کرد که COVID-19 “بسیار مسری است و آن را یک قاتل” با بیش از 4 میلیون نفر در حال حاضر گزارش شده که تقریبا 275,000 زندگی از دست داده است.

در حالی که موارد جدید در حال کاهش است در غرب اروپا در حال افزایش در شرق اروپا و آفریقا و آسیای جنوب شرقی مدیترانه شرقی و سایر مناطق, او گفت:.

___

نیویورک — New York City مرگ و میر از coronavirus ممکن است هزاران نفر از تلفات بدتر از رسمی شمارش نگه داشته شده توسط شهرستان و دولت با توجه به تجزیه و تحلیل روز دوشنبه منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

بین اواسط ماه مارس و اوایل آوریل حدود 24,000 بیشتر مردم در این شهر از محققان را معمولا انتظار بر اساس فصل ،

که در مورد 5,300 مرگ و میر بیشتر از قبلا شده بود نسبت به کروناویروس در طول آن دوره زمانی است.

این اصطلاح بیش از حد “مرگ” شده اند می تواند ناشی از محصولات جانبی از بیماری همه گیر در این گزارش تاکید شده از جمله “تقاضا در بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و ترس مربوط به COVID-19” باعث تاخیر در مردم به دنبال و یا دریافت نجات بخش مراقبت است.

این گزارش بر اساس اطلاعات وارد شده توسط نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و روان بهداشت تأکید چالش های مقامات چهره در ارزیابی و تعیین کمیت — آمار تلفات انساني از بحران است.

از طریق پنج شنبه, New York شهرستان ثبت شده بود نزدیک به 14 ، 800 زمین و میر تایید شده توسط آزمایشگاه آزمون و دیگری نزدیک به 5,200 احتمالی مرگ و میر که در آن هیچ تست در دسترس بود اما پزشکان مطمئن شوید که به اندازه کافی به لیست ویروس در گواهی فوت است.

در تحلیل آن در این گزارش منتشر شده روز شنبه گفت: 5,293 حد مرگ شد, در بالای هر دو را تایید کرد و احتمال مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر