ویروس رها موج تقلب در ایالات متحده در میان ترس و کمبود

واشنگتن (AP) — 39 ساله سابق مدیر سرمایه گذاری در گرجستان در حال حاضر رو به فدرال فدرال اتهامات که او سرقت صدها نفر از بازنشستگان از پس انداز خود را از طریق یک طرح پونزی که گسترش سریع COVID-19 ارائه یک فرصت است.

Christopher A. parris در آغاز فرشهای خود را به عنوان یک کارگزار از فولاد ماسک میان در سراسر کشور تقلا برای تجهیزات حفاظتی در آن برای اولین بار از جان گذشته هفته از شیوع مقامات فدرال گفت. در هفته parris در ساخت میلیون ها دلار در سفارشات فروش.

به جز وجود دارد بدون ماسک.

اجرای قانون مقامات می گویند parris در بخشی از آنچه که در حال تماس با یک موج از تقلب به وقوع.

تحقیقات امنیت داخلی یک بازوی وزارت امنیت داخلی است پیشرو در سراسر کشور سرکوب کرد. آن را باز کرده است بیش از 370 موارد و تا کنون در بازداشت 11 نفر به عنوان بخشی از “عملیات سرقت وعده” با توجه به متی Albence اقدام مدیر متحده مهاجرت و گمرک.

“این فوق العاده شایع است و آن را در حال رشد روز به روز” Albence گفت. “ما فقط خراش سطح از این فعالیت های جنایی. “

Parris در بر انتشار پیش از محاکمه به اتهام طرح Ponzi در زمانی که او دستگیر شد و در ماه گذشته در چه مقامات فدرال می گویند تلاش برای امن سفارش برای بیش از $750 میلیون دلار از وزارت امور کهنه سربازان برای 125 میلیون ماسک صورت و دیگر تجهیزات.

“او در تلاش برای فروش چیزی که او حتی نمی باید گفت: Jere T. مایل به نماینده ویژه مسئول نیواورلئان دفتر تحقیقات امنیت داخلی که مشغول به کار مورد VA دفتر بازرس کل. “که فقط آشکار تقلب آشکار.”

Parris در هنوز رتبهدهی نشده است وارد یک درخواست به اتهام تقلب و وکلای او پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر از آسوشیتد پرس.

در سراسر کشور, محققان تبدیل شده است تا بیش از غلط purveyors از PPE. آنها کشف آرایه ای از تقلبی یا تقلبی محصولات از COVID-19 تست کیت و درمان به ماسک و محصولات تمیز کردن.

استیو فرانسیس ملی حقوق مالکیت معنوی مرکز هماهنگی است که نظارت توسط اداره مهاجرت و گمرک می گوید مقامات ردیابی تقلبی جریان به آمریکا از 20 کشور و برای فروش از طریق هزاران نفر از وب سایت.

“وجود دارد مردم ظاهر شده اند که هرگز در کسب و کار برای تامین تجهیزات در مقیاس بزرگ” فرانسیس گفت.

وارد Parris در.

از خانه اش خارج آتلانتا او ادعا کرد به نمایندگی از یک شرکت Encore گروه بهداشت است که تا به حال 3M ماسک تنفسی و سایر تجهیزات حفاظتی. در آن زمان وجود داشت دیوانه تقلا برای تامین بازمی گردد که دولت های ایالتی و محلی در برابر هر یک از دیگر.

به عنوان مشخص شده در اسناد دادگاه و مصاحبه زمین خود را به شرکت در Baton Rouge, لوئیزیانا که قبلا انجام کسب و کار با دولت و تلاش برای کمک به سازمان های دولتی خرید PPE. در اواخر مارس آن تماس VA بود که پس از آن در برخورد با انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظتی.

VA مشکوک بود قیمت حدود 15 برابر آنچه آن را پرداخت میان کمبود و هشدار آن بازرس کل آورده که در امنیت داخلی. که منجر به یک نیش که منجر به parris در.

“او تا به حال هیچ وجه از تولید هر PPE,” Albence گفت. “این فقط یک کلاهبرداری است.”

اما آن را تا به حال برخی از داوطلبان است. مقامات فدرال می گویند parris در کنترل حساب بانکی دریافت بیش از $7.4 میلیون بیشتر ظاهر می شود آمده از اشخاص ناشناس در تلاش برای خرید تجهیزات ایمنی در مارس و آوریل با توجه به اسناد دادگاه. او سیمی برخی از این پول به حساب های خارج از کشور از جمله بیش از 1.1 میلیون دلار به یک شرکت سوئیسی بانک که مقامات ممکن است یک شرکت شل.

دولت ایالات متحده کشف و ضبط بیش از $3.2 میلیون از حساب.

این طرح Ponzi بود نامربوط به اتهام تلاش برای فریب دادن VA اما “به اندازه کافی شبیه به رفتار در این مورد آن است که مربوط به طرح خود قصد و طرز عمل” با توجه به حکم جستجو استشهاد.

مایلز گفت: یک فرد در حال اجرا یک طرح پونزی “است که یک نوع خاص از جنایی برای شروع با” اما یک فرد “است که اجرای کامل طرح جعلی در وسط یک بیماری همه گیر … که بالا می رود به یک سطح کاملا دیگر از ویژه جنایی.”

در اوایل مورد parris در و شرکای کسب و کار در حال متهم defrauding حدود 1000 نفر از حداقل 115 میلیون دلار از ژانویه 2012 تا ژوئن 2018 با قانع کردن آنها به نوبه خود بیش از پس انداز خود را برای آنچه که معلوم شد وجود ندارد سرمایه گذاری با توجه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

یکی دیگر از اعضای مشارکت پری Santillo التماس کرد گناه به تقلب در ماه نوامبر.

به عنوان بخشی از اتهام طرح parris در و دیگران خریداری کسب و کار از مشاوران سرمایه گذاری بودند که بازنشستگی و قوی تر اعتماد کسانی که مشاوران به حال ساخته شده است تا در طول سال به زمین ساختگی سرمایه گذاری نسبتا متوسط بازده خود را به تازگی به دست آورد و مشتریان.

فلوریدا وکیل اسکات نقره ای که نشان داده برخی از سرمایه گذاران که به دنبال دریافت پول خود را به عقب پس از SEC تعطیل عملیات گفت: parris در و دیگران صرف بیشتر از آن و کمی وجود دارد از چپ به بهبود می یابند.

او تعجب نیست که parris در, دستگیر شده بود در COVID مورد تقلب. “او در حال حاضر رو به 20 سال در زندان است,” او گفت:. “چه او نگران در مورد؟”

Parris در بود که متهم در این پرونده در ماه ژانویه رشد در روچستر, نیویورک, و مشغول به کار به عنوان یک عامل بیمه متعلق به یک پاک کن خشک کردم و درگیر در سیاست های محلی. او فرار ناموفق برای شورای شهر و گفت: او معاون رئیس جمهور از یک محلی آفریقایی آمریکایی جمهوری خواه کمیته.

“بسیاری از مردم که من می دانم, شما می دانید, به من اعتماد کن” parris در گفت: در 2015 شنوایی با صنعت مالی سازمان تنظیم مقررات که بعدها خود را به حالت تعلیق کارگزار مجوز.

یکی از parris در’ مقتولین در Ponzi در طرح جین Naylon گفت: او در زمان درس گیتار از parris در’ پدر یک کشیش در کلیسای محلی و از دست 150.000 دلار در تقلب.

Naylon گفت: او با حضور در یک جلسه در دادگاه فدرال در نیویورک در این سال بود و تاسف parris در زمانی که منتشر شد در تعهد خود را دارد. زمانی که دختر او پیامک خود اخبار هفته بعد که parris در متهم شده بود برای PPE تقلب او گفت که او بود در شوک کامل بلکه خوشحال است.

“من نشئه” او گفت:. “من امیدوارم که او می رود به زندان برای زندگی است.”

Parris در حال حاضر آمریکا در آتلانتا و انتظار می رود که انتقال به واشنگتن به تعویق, در, VA مورد.

_____

Suderman گزارش از ریچموند, ویرجینیا. آسوشیتد پرس ویدئو-روزنامه نگار ناتان Ellgren کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>