“دانشمندان کشف درمان برای COVID-19 زیر فرودگاه بین المللی دنور.”

با توجه به تمام تئوری های توطئه که گرفته شده در فرودگاه بین المللی دنور بیش از سه دهه گذشته و همچنین به عنوان اسرار حل نشده در مورد ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس که تیتر می تواند واقعی باشد. پس از تمام حقیقت است که قطعا غریبه تر از داستان های این روز است.

اما بدون که قطعه توسط جف Stonic شد فقط آخرین واقعا جعلی-اخبار ارائه شده در اوایل مارس 11 در westishnews.com این سایت برای Westish: دنور اخبار. هجو.

سایت راه اندازی شد در مارس 1 توسط هانا جونز, تمام وقت دنور barista و امینی طنز تا COVID-19 shutdown تبدیل barista فرفره پاره وقت و لغو کمدی مباحث به طور کامل. “کمدی چیزی است که من استفاده می شود به صرف مقدار زیادی از زمان در, و ناگهان همه آن از بین رفت” او توضیح می دهد. “وظیفه ساخت یک وب سایت پیچیده است و هرگز پایان دادن به, پس از آن کامل و مناسب است.”

اما او انتظار ندارد موجی از هیجان و سیل ارسالی که اولین Westish تولید شده از مردم مانند Stonic یک دنور طنز با یک پس زمینه در حال پیشرفت. بنابراین جونز در حال حاضر به کمک در تلاش خود را توسط ویرایشگر کودی Ullrich دیگری امینی طنز که تا به حال به ایستادگی کردن در پی این بیماری همه گیر و ویرایشگر/مدیر بازاریابی Meghan DePonceau که می خواهم باز گسترده ای را حق, یک, کمدی, محل برگزاری در ورزشگاه محله که برنده بهترین کمدی باشگاه با بال راست قبل از مرحله بسته برای آینده قابل پیش بینی.

و پیش بینی نشده آینده بیش از حد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

طنز را روشن می کند برخی از این غم انگیز عدم قطعیت است. “برای من و بسیاری دیگر از کمیک” جونز توضیح میدهد: “این خیلی عادت به نگاه در سمت روشن تر از همه چیز است. بدیهی است که ما با اذعان به اهمیت و اهمیت و تراژدی بلکه به شوخی در مورد آن. … اگر شما نمی تواند نگه داشتن هر دو از کسانی که در مغز شما می خواهم دیوانه است.”

قبل از او آغاز شده Westishجونز خواهد پست “کمی طنز مسائل در وب سایت شخصی,” او می گوید. “در روز واقعا خوب من می خواهم یک صد views. در حال حاضر ما در حال گرفتن هزاران نفر.”

به عنوان مردم خواندن این داستان و سپس شروع به اشتراک گذاری آنها را در سراسر وب است که او نگران است که طنز دیگر ممکن است به رسمیت شناخته شده به عنوان طنز اما واقعی در نظر گرفته اخبار داستان ؟ “ما همیشه در حال صحبت کردن در مورد چگونه به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد” در پاسخ جونز. “به همین دلیل ما فوق العاده-محلی است. احمقانه و محلی است.”

اما او نمی احمقانه در مورد کسب و کار: او می خواهد به منصفانه با همکاران پرداخت آنها را برای کار خود را. “دلیل اصلی این است که دنور کمدی بزرگ است زیرا ما نشان می دهد در حال راه پرداخت بیشتر از دیگر شهرستانها,” او می گوید. و اگر آن را کمک می کند تا با کمدی صحنه آن باید با کمک, کمدی, انتشارات, بیش از حد.

به دلیل بودجه محدود جونز می گوید او تا به حال به “جای تعجب انتخابی” در مورد آنچه که او منتشر, اما او در حال حاضر مشغول به کار به تغییر که با جمع آوری پول برای نگه داشتن Westish رفتن. “وجود دارد T-پیراهن در وب سایت ما وجود دارد و یک بودجه link” او اشاره می کند. و وجود دارد برخی به مقدار زیادی به مسخره در دنور پس از همه گیر نقش…همه در سرگرم کننده خوب ،

“نام چیزی نیست که صدا newspapery در همه آرم نیست مدل پس از یک روزنامه در همه,” جونز یادداشت ها. “ما آن را به عنوان روشن به عنوان آنجا که ممکن است که آن را یک هنر منبع, یک منبع خبری.”

و در مورد این نام: هر محلی الهام بخش برای غرب….حرکت?

“من می تواند نه تایید و نه تکذیب می گوید:” جونز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de