یوتیوب ستاره کوری لا باری می میرد پس از L. A. تصادف در تولد 25; مظنون دستگیر

کوری لا باری درگذشت یکشنبه پس از یک تصادف ماشین در لس آنجلس. این یوتیوب ستاره تولد 25.

برادر خود را Jarrad لا باری مشترک خبری در یک Instagram ادای احترام دوشنبه توصیف آن به عنوان “سخت ترین چیزی که من تا به حال به انجام است.”

“این چیزی است که من فکر کردم من تا به حال به نشستن در اینجا و تایپ کردن برای مدت زمان بسیار طولانی … اما هر کس سزاوار می دانم برادر من کوری گذشت, شب گذشته در یک تصادف ماشین با, مست, دوست رانندگی” Jarrad لا باری نوشت.

Daniel Joseph سیلوا, یک, افراد مشهور, خال کوبی, هنرمند دستگیر شده بود دوشنبه شب به ظن قتل است.

تبلیغات

اداره پلیس لس آنجلس گفت: سیلوا رانندگی سریع در یک سال 2020 مک لارن 600LT حدود 9:40 p. m. روز شنبه هنگامی که او کنترل را از دست داده فرار کردن از جاده و برخورد با یک علامت توقف و یک درخت در گوشه ای از هیوستن و خیابان و نجار خیابان در روستای دره.

سیلوا مسافری که پلیس را شناسایی کرده اند تنها به عنوان یک جوان 25 ساله پیرمرد, درگذشت یک بیمارستان است. یک سخنگوی پلیس لس آنجلس روز دوشنبه گفت که گروه نبود نامگذاری قربانی زیرا بعدی خود را از قوم و خویش بود و در عین حال مطلع شوید. سیلوا تلاش برای فرار از سقوط شد اما متوقف شد و توسط افرادی که به کمک پلیس لس آنجلس گفت.

کوری لا باری بود اخیرا تبدیل شده به ارسال فیلم در مورد آنچه که او و هم اتاقی خود را نیز اثرگذارندهها شد تا به عنوان آنها در خانه مانده به دلیل coronavirus بحران است.

تبلیغات

روز تولد خود را جشن یکشنبه شامل یک livestream در کانال Twitch. او تا به حال مشترک برنامه های خود را با یوتیوب پیروان در یک ویدیو ارسال شده در روز شنبه با عنوان “حذف این فیلم در 24 ساعت….”

طرفداران شروع های مراسم تجلیل در بخش نظر از آنچه که در حال حاضر تبدیل به لا باری نهایی ویدیو یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>