سواحل بازگشایی در L. A. اما انتظار نداریم که برای رفتن به رستوران یا مراکز به زودی

Beachgoers استقبال شد در طول لس آنجلس سواحل چهارشنبه نمادین نقطه عطف در شهرستان تلاش به سهولت اقامت در خانه دستور اجرا به سرعت گسترش coronavirus.

اما حتی به عنوان شهرستان نرخهای آن پا به بازگشایی مقامات می گویند به احتمال زیاد خواهد شد ماه قبل از زندگی به حالت عادی برمی گرداند برای جنوب کالیفرنیا.

پس از شش هفته بسته L. A. ساحل به نظر می رسد متفاوت از آن را قبل از همه گیر. بازدید کنندگان قادر به پیک نیک حمام آفتاب و یا شرکت در گروه های ورزشی مانند والیبال است.

پوشش صورت نیاز هنگامی که در آب و تنها اوقات فراغت — گشت و گذار در حال اجرا و راه رفتن و شنا — مجاز است.

تبلیغات

“ما در حال حرکت گذشته COVID-19 ما در حال یادگیری برای زندگی با آن” L. A. شهردار اریک Garcetti در بیانیه ای گفت. “و ما را حفظ خواهد کرد گرفتن اندازه گیری مراحل جدید به سمت امن تر در روزها و هفته های پیش رو است.”

مقامات بهداشت در لس آنجلس — یک coronavirus نقطه داغ در کالیفرنیا با بیش از 33 ، 000 موارد و 1600 و میر — نشان داد این هفته که با وجود بازگشایی تدریجی از فضاهای عمومی مانند ساحل, جنبه های اقامت-در-خانه سفارش می توانید از آخرین به خوبی به تابستان.

شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: هیئت ناظران در روز سه شنبه که او را نمی بینم جدول زمانی کوتاه و بدون “تغییر چشمگیر به ویروس و ابزار در دست.” او بعدا اضافه شده است که اگر چه stay-در-خانه سیاست به احتمال زیاد باقی می ماند برخی از محدودیت های فردی خواهد بود “به تدریج آرام” در شهرستان طرح پنج مرحله ای.

تبلیغات

برخی از بخش هایی از اقتصاد محلی شروع به بازگشایی جمعه, با کتاب فروشی, فروشگاه لباس, گل, مغازه ها و دیگر خرده فروشان ارائه منظقه وانت پس از هفته طولانی تعطیلی.

“امید ما این است که با استفاده از داده های ما می خواهم که قادر به آرامی لغو محدودیت بیش از سه ماه آینده” فرر گفت.

اما بدون به طور گسترده ای در دسترس برای تست COVID-19 یا سریع در خانه کیت که اجازه می دهد مردم را به خود تست روزانه, آن بعید به نظر می رسد که اجتماعی فاصله احكام و اقامت در خانه سفارشات را به طور کامل کاسته در منطقه, او گفت:.

تبلیغات

تحت دولت راهنمای رستوران ها و مراکز در حال آماده کردن خود برای بازگشایی بیشتر به آرامی در مراکز شهری مثل لس آنجلس در بخش روستایی از دولت است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: کالیفرنیا رستوران ها و مراکز خرید می تواند به زودی بازگشایی در شهرستانهای که ملاقات استانداردهای دولتی برای تست و کاهش coronavirus موارد اما همه کسب و کار را به رعایت دستورالعمل دولت برای فاصله فیزیکی و تمیز کردن رژیم.

تحت دولت طرح شهرستانهای باید کافی تست و بیمارستان ظرفیت و توانایی برای ردیابی کسانی که در تماس با افراد بیمار.

رستوران می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات در شهرستانهای خبره به عنوان کسانی که با معیار اما آنها باید پیاده سازی تغییرات به گارد در برابر گسترش این ویروس. مراکز خرید از جمله مراکز نوار و خروجی مراکز خواهد بود و مجاز به بازگشایی با-مشتریان فروشگاه در شهرستانهای گواهی به موجود COVID-19 در حالی که شستن ماشین و حیوان خانگی groomers همچنین می توانید رزومه عامل با پادمان.

تبلیغات

یک بار تجزیه و تحلیل داده ها در هفته گذشته در بر داشت بزرگ ترین California counties نمی شد نزدیک به جلسه Newsom استانداردهای. تحلیل نگاه کرد که در آن استان ها می تواند عبور کند فقط دو معیار — جدید مرگ و میر گزارش شده در 14 روز گذشته و بیش از یک مورد تایید شده هر 10 ، 000 ساکنان در همان مدت زمان ،

بسیاری از کالیفرنیا موفق است که آزمون. در واقع 95 درصد از کالیفرنیا زندگی می کنند در شهرستان ها که برآورده نمی کنند که استاندارد زمان تجزیه و تحلیل یافت. نه تنها کانتی در جنوب کالیفرنیا و یا در منطقه خلیج سان فرانسیسکو ملاقات معیارهای.

دولت میگوید که هفت تن از کالیفرنیا 58 استان ها — عمدتا روستایی بوده است گواهی به عنوان جلسه دولت در شرایط اضافی برای کسب و کار به بازگشایی: Amador, Butte, El Dorado, Lassen, نوادا, Placer و شستا.

تبلیغات

“وجود دارد برخی از ویژگی های منحصر به فرد در برخی از استان ها که در آن آنها در حال ضربه زدن بر روی تمام سیلندر” Newsom گفت.

مذاکرات در حال انجام با 27 سایر استان ها به بحث در مورد اینکه آیا آنها می توانند گسترش reopenings فرماندار گفت: اما او اشاره کرد که شرایط هنوز هم بیش از حد جدی در لس آنجلس و سان فرانسیسکو شهرستان به اصلاح دستورالعمل ها برای از سرگیری کسب و کار.

مقامات در اورنج کانتی در ادامه به بیان سرخوردگی با دولت محتاط تر از روش. آنها ادعا می کنند که اقتصادی ویران ایجاد اغتشاش توسط مقررات باعث می شود آن را حیاتی برای نرم کردن قوانین است.

از شنبه اورنج کانتی تایید کرده بود 3,602 موارد و 77 مرگ و میر ناشی از COVID-19. در هنگام تنظیم هر 100 ، 000 ساکنان این شهرستان را مستند عفونت رای دادن است که مهمترین آنها پایین تر از همسایه های شهری, استان ها, با توجه به لس آنجلس تایمز’ coronavirus ردیاب.

تبلیغات

اورنج کانتی را مشاهده مرگ و مير مرتبط با COVID-19 حدود 2.1 درصد نیز به خوبی در زیر ایالت نرخ حدود 4 درصد. اما آن را هنوز هم بیش از حد بالا برای شهرستان داده می شود چراغ سبز به طور کامل بازگشایی تحت استانداردهای دولت است.

“من فکر می کنم وقت آن است برای باز کردن” اورنج کانتی هیئت ناظران معاون میشل جراحی روز سه شنبه گفت. “شاید آن را خیلی دیر است. آن را می شود بسیار دشوار است برای گرفتن.”

بار نویسنده کارکنان لوقا پول و کمک به این گزارش.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>