تنظیم کننده فدرال ارائه جزئیات جدید در روز شنبه در مورد مشکلاتی که با تاخیر $1 میلیارد معامله بین کالیفرنیا و یک خودروساز چینی برای ماسک گفت: آنها را تکذیب کرد, صدور گواهینامه از ماسک پس از بازرسی از شرکت و کارخانه در چین و یک بررسی انتقادی اسناد و مدارک متعلق به پروژه.

در بیانیه ای به بار موسسه ملی ایمنی و بهداشت حرفه ای گفت: از آن مطلع خودرو ساز BYD در مارس 4 که در سایت بازدیدکننده داشته است به شرکت تولیدی و امکانات تولید در چین تا به حال منجر به یک امتیاز “قابل قبول نیست.” این آژانس همچنین گفت: “بررسی اسناد و مدارک ارائه شده به NIOSH برای طراحی و تولید و کیفیت بازرسی از دستگاه بود در مورد.”

NIOSH گفت: آن را تکذیب کرد BYD پیشنهاد برای فدرال تصویب آن N95 ماسک “بر اساس تعدادی از عوامل” است اما به استادانه درست شده و گفت که اطلاعات محرمانه است و تحت قوانین فدرال.

این شرکت فرستاده شده و در مجموع چهار برنامه های کاربردی از N95 ماسک با توجه به نامه ای از مقررات آژانس است. سه تا از برنامه ها محروم بودند و یک چهارم بود, خارج, NIOSH رسمی گفت: بار.

تبلیغات

هیچ BYD نرم افزار برای N95 تصویب در حال حاضر در حال بررسی و این شرکت نیست و در عین حال ارائه یک برنامه کاربردی دیگر به NIOSH, آژانس, مقامات گفت: بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا این شرکت قادر خواهد بود برای دیدار با یک مه 31 قرارداد مهلت برای اخذ گواهینامه است.

کالیفرنیا موافقت کرده است به پرداخت $990 میلیون دلار به این شرکت برای 300 میلیون N95 ماسک محافظ در هزینه $3.30 هر کدام. قیمت در نظر گرفته شده است بالا برای N95 ماسک — شهر لس آنجلس به تازگی امضا یک قرارداد با یک تولید کننده آمریکایی برای N95s در کمتر از یک دلار در یک قطعه-اما BYD وعده داده است به ارائه ماسک سریع تر است.

فرانک Girardot, یک BYD گفت این شرکت انتظار دارد به “resubmit اگر نه پس از آن تا پایان این هفته” و تنها مسائل مربوط به پرچم فرابورس شد تغییرات جزئی به نقشه های مهندسی است که می تواند “به راحتی ثابت شده است.”

تبلیغات

“آنها هیچ موضوع را با ما کیفیت و یا خطوط تولید” Girardot, گفت:, و اضافه کرد که این ماسک را گذرانده بودند آژانس تست آزمایشگاهی.

جدید جزئیات اضافه به عدم قطعیت در اطراف کالیفرنیا عظیم مقابله با چینی ها خودروسازی. این ماسک ها بسیار پرطرفدار توسط کارگران خط مقدم در رمان coronavirus همه گیر زیرا آنها فیلتر 95% ذرات, ارائه حفاظت حیاتی برای پرستاران و دیگر کارگران ضروری.

ماسک شده اند به شدت سخت است و پرستاران باید صحنه تظاهرات خواستار دنده قبل از آنها مجبور به تعامل با بیمارانی که تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

BYD قرارداد با دولت شده بود کفن در پنهان کاری پس از آن امضا شد در اوایل ماه آوریل. دفتر والی در ابتدا حاضر به افشای قرارداد به نمایندگان مجلس و روزنامه نگاران — حتی اگر دولت قراردادهای عمومی تحت قانون دولت — با استناد به نگرانی های که از این ماسک ممکن است به نحوی بود کشف و ضبط صورتی که اطلاعات منتشر شد.

تبلیغات

دولت کوتاه آمد در اوایل این ماه در میان فشار برای جزئیات بیشتر در مورد معامله. این قرارداد نشان داد که BYD به حال از دست رفته خود را اولیه مارس 30 مهلت برای به دست آوردن NIOSH گواهینامه از ماسک و نیاز به بازپرداخت دولت نیمی از آن حدود 500 میلیون پرداخت در صف مقابل. دولت توافق برای تمدید مهلت گواهینامه به پایان این ماه.

با وجود این موانع برایان فرگوسن سخنگوی با فرماندار کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس گفت: BYD معامله “در حال حاضر ثابت شده باشد موفق” از آنجا که این شرکت تحویل داده بود 18 میلیون ماسک های جراحی که ارائه نمی دهد همان درجه حفاظت به عنوان N95 اما هنوز “شده است کلید دولت توانایی بازگشایی اقتصاد و حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی است.”

فرگوسن گفت: مقامات دولت “خوشبین باقی می ماند” که BYD به دست آورید NIOSH گواهینامه از شرکت N95.

“باید پیمانکار موفق به دیدار با این استاندارد بالا ساخته شده در مقررات برای حفاظت از دولت” فرگوسن گفت.

تبلیغات

دن Glucksman مدیر دولتی در امور بین المللی تجهیزات ایمنی Assn., یا ISEA تجارت سازمان حفاظت فردی تجهیزات و فن آوری گفت: او نمی تواند نظر به طور خاص در BYD ماسک معامله است.

اما او اشاره کرد که N95 ماسک های فرستاده شده به NIOSH برای گواهینامه باید تحت آزمایش های دقیق برای تصفیه راندمان تنفس مقاومت و چندین عوامل دیگر. NIOSH همچنین بررسی طراحی عناصر و اجزای مورد استفاده در ساخت ماسک و همچنین به عنوان سازنده خود نتایج تست و یک قایق دیگر اسناد و مدارک آن را باید ارسال کنید.

“همه از این میان به صدور گواهینامه نهایی” Glucksman گفت و اشاره کرد که “مدارک جنبه های مهم” برای تامین امنیت تایید NIOSH برای N95 ماسک.

تبلیغات

“آنها ساده و اقلام یکبار مصرف, اما وجود دارد بسیاری از علوم و مهندسی و بسیاری از صنعتی کنترل کیفیت است که می رود به آنها,” او گفت:.

یک موضوع پدید آمده است که با چینی ساخته شده ماسک ها به طور کلی شامل چه آنها برگزار می شود در محل Glucksman گفت. بسیاری از آنها تبدیل تا با گوش حلقه به جای باندهای الاستیک. در حالی که فدرال مقررات انجام دستور باندهای الاستیک آنها به طور کلی برای یک تنگ تر مناسب — و حفاظت بهتر, او گفت:.

معلوم نیست اگر این مسئله با BYD ماسک.

چارلز جانسون ISEA رئیس جمهور گفت: COVID-19 بحران نیز برانگیخته “گسترش جعلی ماسک شده است که برچسب های تقلبی در یک راه یا دیگری” است که پیچیده وظیفه حصول اطمینان از حفاظت فردی دنده مطابق با استانداردهای.

تبلیغات

برخی از ماسک خرس FDA برچسب که هرگز مورد استفاده جانسون گفت: یا ادعا می شود مورد تایید برای کودکان “که چنین چیزی وجود ندارد.” دیگران “به طور کامل موفق به دیدار با ارائه استانداردهای به آن گواهی دهند” او گفت:.

“این یک نگرانی عمده” جانسون گفت. “FDA به لغو برخی از قبل از مصوبات برای برخی از چینی ماسک به دلیل نگرانی که این ماسک ها در ملاقات با استانداردهای که برای آنها گواهی دهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de