ستون: آنها به دام افتاده و قاتل ویروس می داند که در آن به آنها را پیدا کنید در کالیفرنیا

دو مکان وجود دارد در کالیفرنیا که در آن به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر شما نمی خواهید به.

زندان و مراقبت از سالمند امکانات.

حیرت انگیز 49 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر در کالیفرنیا در ارتباط بودند به مراقبت از سالمند امکانات همانطور که از هفته گذشته با بیش از 1200 موارد همراه با صدها نفر آلوده تر بیماران و کارکنان.

در ضمن 886 زندانیان در زندان فدرال در لامپوک (تقریبا 70%) آلوده شده با این ویروس; 396 عفونت از جمله پنج مورد مرگ و میر گزارش شده در زندان ایالتی در چین; اند و 709 عفونت و هفت مرگ در پایانه جزیره فدرال قلم در سن پدرو.

تبلیغات

اعضای خانواده اعتراض در سن پدرو تسهیلات در هفته گذشته و کنگره Nanette Barragán که نشان دهنده منطقه گفت: بار,’ ریچارد وینتون او احساس سرپرست انجام نمی شد به اندازه کافی برای محافظت از زندانیان با شرایط پزشکی. او گفت که گزارش این وضعیت به ناروا اداره سلامت رسمی دکتر Anthony Fauci که “به نظر می رسید کمی نگران.”

من فکر می کنم او ممکن است بخواهید به یک مقدار زیادی احساس خطر.

Tiffani Fortney بود در پایانه جزیره خدمت به 26 ماه حبس برای مالیات مربوط به جنایات و او جویدن ناخن در خانه اش در آریزونا. پدرش به دیابت و مسائل مربوط به قلب ساخته شده است که او یک اردک نشسته در محدوده تنگ از یک محیط جمعی.

“این جهنم,” او گفت: در مورد تلاش برای به دست آوردن اطلاعات در رفاه. “من به او صحبت کرد در عید پاک و به او گفت: من یک فرد وجود دارد تا به حال ویروس و آنها جدا از همه…. او به من گفت که او می خواهم تماس بگیرید در چند روز و او هرگز.”

تبلیغات

نمیدانستند Fortney او پدر 70 ساله اسکات داگلاس برش دره اپل مریض شدم. بسیار بیمار است. و Fortney گفت: او نمی یاد تا پایان ماه گذشته که پدرش در بیمارستان بستری شده بود در اواسط ماه آوریل با COVID-19 علائم.

“من سعی کردم تماس با زندان اما نمی تواند پاسخ. من سمت چپ یک پیام گاهی اوقات اما بار دیگر من حتی نمی توانستم به این پیام چیزی که” او گفت:.

در تاریخ 1 مه فدرال مدافع عمومی دفتر ثبت اضطراری برنامه ای برای انتشار مدارک پزشکی و زندان برای انطباق با خانواده و سیاست های اطلاع رسانی. با توجه به تشکیل پرونده Fortney برادر اسکات مطلع شد در 29 آوریل که پدر خود در بیمارستان بستری شده بود و انتوبه. بعد Fortney یک تماس از زندان عضو هیات گفت: پدر او “به خوبی انجام نمی شود.”

Fortney به من گفت که او و برادر او قادر به صحبت کردن با او از طریق تلفن و خداحافظی با تشکر از “شگفت انگیز کارکنان” در پراویدنس شرکت کوچک مری مرکز پزشکی در تورانس. روز شنبه, مه 9 برش شد هفتمین زندانی به مرگ از COVID-19 در حالی که خدمت در زمان درستی به نام ترمینال جزیره است.

تبلیغات

“هیچ کس سزاوار مرگ بود که” Fortney گفت. “من اهمیتی نمی دهند اگر آنها جنایتکاران یا نه.”

یک سخنگوی اداره فدرال زندانها کاهش یافته است درخواست من برای مصاحبه اما با ارسال یک لیست طولانی از اقدامات انجام شده پس از همه گیر آغاز شد.

“ما عمیقا نگران سلامت و رفاه آن دسته از زندانیان که به ما سپرده به مراقبت از ما و برای ما کارکنان خود را به خانواده ها و جوامع ما در زندگی و کار” گفت: این سخنگو افزود که این اداره در حال انجام است “همه چیز را ما می توانیم برای کاهش گسترش COVID-19 در امکانات ما است.”

در سراسر کشور, هزار نفر از زندانیان آزاد شده اند اوایل برای جلوگیری از گسترش ویروس به زندانیان و کارکنان زندان و در L. A. شهرستان برخی از زندانیان زندان هستند و حتی مظنون به تلاش برای آلوده خود را با این ویروس فکر که ممکن است آنها را با فنر زود است.

تبلیغات

حقوق مدنی وکیل و بستگان زندانیان استدلال کرده اند برای انتشار گسترده تر از افراد مسن و یا بیمار زندانیان و برای تست بیشتر و اقدامات حفاظتی. اما با وجود پشتیبانی از کارشناسان بهداشت عمومی که به راحتی شایسته پیروزی استدلال داده شده مقاومت از بالای مقامات فدرال می گوید علامت روزنبام عمومی و مشاور.

“مسئولیت است که به اشتباه قرار داده شده در این مقامات که اجرای این امکانات, اما این دولت است که دفاع از” وضعیت موجود گفت: روزنبام. “این است که تنبیهی و آن را وسیله ای گفت: این افراد مادون انسان و آنچه به آنها اتفاق می افتد و جوامع خود را مهم نیست.”

که همان اجتماعی قضاوت شده در مورد کسانی که زندگی در برخی از مراقبت از سالمند و امکانات است که یکی از دلایل آنها تبدیل به اطراف.

“مردم واقعا شوکه شده که این اتفاق افتاده اما من نه تعجب گفت:” شارلین Harrington, 78, یک بازنشسته UC San Francisco پرستاری استاد که صرف چندین دهه مبارزه برای سختگیرانه تر خانه سالمندان مقررات و نظارت بیشتر. “حتی قبل از این ویروس آمار سه چهارم از خانه های پرستاری ندارد کافی نیروی انسانی و برآورده نمی کنند آنچه ما را به نظر معقول استاندارد.”

تبلیغات

شما می خواهم فکر می کنم که با این ویروس آلوده بودن به خصوص مرگبار برای افراد مسن Harrington گفت: پرستاری امکانات را بدست اولویت بالاتر را به آزمایش و به طور آهسته از تجهیزات حفاظتی برای کارکنان.

بخشی از مشکل او می گوید: یک شیفت در خانه سالمندان صنعت به عنوان به طور مستقل متعلق به مادر و پاپ عملیات داده اند راه به زنجیر بزرگ خصوصی و سرمایه گذاران ،

“آنها فشار از هر صد که آنها می توانند” Harrington گفت: پرداخت “کمترین دستمزد” اغلب به اقلیت ها و مهاجران معمولا با هیچ بیمه بهداشت و درمان و بدون مرخصی استعلاجی. است که باعث افزایش احتمال کارکنان گزارش به کار زمانی که آنها بیمار یا بیمار شدن در محل کار و سپس آلوده کردن دوستان و بستگان خود در خارج از مرکز.

پس چرا نمی توانید یک جامعه متمدن انجام یک انسانی تر از مراقبت از مادر بزرگ و پدر بزرگ ؟

تبلیغات

به عنوان ما شده است خاطر نشان کرد در هفته های اخیر برخی از مردم به نظر می رسد فکر می کنم مردمی — به خصوص کسانی که در حال حاضر warehoused —هستند مصرفی. اما دقیق تر پاسخ شامل پول و سیاست است.

خانه های سالمندان در اداره کردن تاثیر فوق العاده ای بیش از سیاستگذاران. و حتی اگر مالیات دهندگان پوشش اکثر هزینه مراقبت از طریق مدیکر و مدیکید Harrington گفت: “خانه های پرستاری و بعد فورا رفت واز دور با حداقل اجرای بیش از 20 یا 30 سال پس آنها رسیده برای فاجعه است.”

و Harrington گفت که فقط به عنوان با دیگر COVID-19 نقاط داغ — زندان و زندانيان — ما نمی توانیم به طور کامل مطمئن شوید که چه خبر است در پشت درهای بسته. برای خانه های پرستاری او گفت: وجود انگیزه ای برای بازی کردن تعدادی از موارد به خانواده هایی که در حال حاضر محروم از بازدید از امکانات.

در واقع یک منبع کارگردانی من به اختلاف بین آنچه که L. A. شهرستان مرکز پرستاری اذعان کرده است در مورد COVID-19 عفونت و مرگ و میر در میان بیماران و کارکنان و بسیار بزرگتر اعداد ذکر شده در L. A. شهرستان در بخش بهداشت و درمان وب سایت.

تبلیغات

این ویروس نیست بازی منصفانه است. آن می رود پس از به دام افتاده و فقیر و افراد مسن و نصب لیست از تلفات غیر قابل قبول است.

اگر شما می دانید یک زندانی, زندان و یا کارمند که بیمار یا مرده اند و یا اگر شما می دانید یک سالمند مرکز مراقبت از بیمار و یا کارمند که بیمار یا مرده, من می خواهم به شنیدن داستان خود را.

[email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>