ما مارس 17 پست در مورد دفتر امور برنامه ریزی و بودجه پیش بینی به صورت مداوم و همه گیر شد با عنوان “چگونه COVID-19 پیش بینی شده است به ، کلرادو اقتصاد است.” اما حتی اگر آن گزارش شد, گریم, آن را در واقع سقوط کوتاه از واقعیت به عنوان توسط اثبات یک به روز رسانی تجزیه و تحلیل ممکن است که اصلاح در حال حاضر انتظارات پایین و حتی بیشتر رو به پایین.

این سناریو این است که اسیر بصری با گرافیک زیر برچسب “از دست دادن شغل نسبت به اوج اشتغال” است که نشان می دهد این خط برای سال 2020 انجام یک شیرجه قو تر و نفس گیر تر از هر زمان المپیک مدال طلا چن Aisen همیشه می تواند امید برای به انجام رساندن.

این مطالعه اشاره می کند که “کاهش درآمد در حال رانندگی یک بودجه قابل توجه کمبود.” که قابل کتمان حقیقت. در ماه مارس دفتر prognosticated $13.1 میلیارد دلار در صندوق به طور کلی درآمد برای 2020-2021 سال مالی. به روز رسانی پیش بینی $10.8 میلیارد دلار یا 2.4 میلیارد دلار کمتر از آخرین پیش بینی است.

علاوه بر این OSPB مدیر لورن لارسون و معاون مدیر لوقا تاتر این لیست نویسندگان توجه داشته باشید که این بودجه برای 2021-2022 سال مالی “نیاز به $3.4 میلیارد دلار کمتر” از فرماندار Jared پلیس اولیه درخواست تشکر در بخشی به انتقال اثرات از دوازده ماه قبلی.

دلیل این تغییرات لازم است توضیح داده مانند که ردیابی خرده فروشی در کلرادو در ماه مارس است. مجموع گل رز در چهار بخش: فروشگاه های مواد غذایی (یک 26.9 درصد افزایش به احتمال زیاد با توجه به خرید وحشت), بهداشتی و شخصی-مراقبت از فروشگاه ها (4.3 درصد) آنلاین و پستی سفارش خرید (3.1 درصد افزایش) و مواد و مصالح ساختمانی و باغ فروشندگان (1.3 درصد دست انداز).

کسانی که با کاهش? در اینجا آنها به ترتیب نزولی:

الکترونیک و لوازم خانگی فروشگاه: -15.1 درصد
ایستگاه های گاز: -17.2 درصد
فروشگاه: 19.7 درصد
ورزشی, سرگرمی, موسیقی و فروشگاه کتاب: 23.3 درصد
موتور خودرو و قطعات نمایندگی مجاز و فروش: -25.6 درصد
خدمات غذایی و آشامیدنی مکان: -26.5 درصد
مبلمان و صفحه اصلی فروشگاه: -26.8 درصد
لباس و لوازم جانبی: -50.5 درصد

به عنوان بد به عنوان این اعداد هستند, مارس را بدتر خواهد بود از آنجایی که بسیاری از رسانه های خرده فروشی در دسته بندی های بالا باز شد برای بخشی از مارس اما بسته برای همه و یا بیشتر از ماه آینده.

The line for 2020 is on the left.

این خط برای سال 2020 است در سمت چپ.

نیز رو به کاهش بوده است هزینه های گردشگری است که کاهش بیش از 80 درصد بین 1 فوریه و مارس 25. و صنعت انرژی گرفته تپش بیش از حد: نمودار نمایش فعال تعداد دکل در کشور از آوریل 2019 به ممکن است نشان می دهد که شیب 80 درصد به علاوه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همانطور که انتظار می رود به اصطلاح پایین دستمزد بگیران تعریف شده به عنوان کسانی که کمتر از 22 دلار در هر ساعت — در حال ضربه زدن به سخت ترین رکود اقتصادی است. تعداد مدعیان بیکاری در صنعت نشان می دهد که بیش از 20 درصد از برنامه های کاربردی در آمد از کارکنان مشغول به کار در هنر, سرگرمی و تفریحی ظرفیت های مشابه در صد از محل اقامت-و-مواد غذایی-خدمات معاملات.

در مقابل کسانی که درآمد بیش از $34 در هر ساعت حساب کمتر از 10 درصد از براده — هنوز هم قابل توجه است اما نه به عنوان ویرانگر به عنوان در پایین حرفه ای پرداخت می شود.

این مدعیان بیکاری توسط بخش هایی از دولت:

شرق: 9.2 درصد
جبهه محدوده: 11.5 درصد
کوه: 21.6 درصد
جنوب: 11.3 درصد
غربی: 17.4 درصد

در بیانیه ای در مورد بودجه جدید گزارش پلیس ارائه می دهد همدلی و اطمینان است. “فقط به عنوان خانواده در سراسر کلرادو در حال سفت کردن کمربند خود را به دلیل این بیماری همه گیر است و دولت ما,” او می گوید. “من می دانم که این یک زمان دشوار برای بسیاری از مردم سختکوش و Coloradans در حال انجام همه آنها می توانند به پایان می رسد دیدار. این بیماری همه گیر است که بر اقتصاد جهانی و کلرادو سیستم ایمنی بدن است به این بحران اقتصادی است. این یک چالش بودجه محیط زیست و همه در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود کلرادو همچنان در مسیر درست. ما همه در این با هم و ما را از طریق آن دریافت کنید با هم.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده دفتر امور برنامه ریزی و بودجه بندی را پیش بینی و همراه با نمایش به صورت اسلاید ارائه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de