نیویورک (AP) — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به نام ماسک صورت نشانه ای از احترام به دیگران در یک روز دولت گزارش 195 جدید مرگ و میر. سایر اطلاعات سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که نه نفر از 10 نفر دستگیر و برای coronavirus مربوط به جرائم در شهر نیویورک بوده است سیاه و سفید و یا اسپانیایی.

در اینجا آخرین coronavirus مربوط به تحولات در نیویورک:

پوشش

هشدار داد که این دولت نیست و از خطر هنوز کومو در یکشنبه خواست نیویورکی به پوشیدن ماسک از احترام به پرستاران و پزشکان که فوت کرده اند برای محافظت از مردم از این بیماری همه گیر است که او گفت: تا به حال به کشته شدن یکی دیگر از 195 نفر است.

در طول روزانه خود را در جلسه کومو بازگو زمان گفتگو در مورد ماسک او با یک مرد در حالی که در سال های اخیر راه رفتن با دختر خود. او گفت: مردم باید آگاه باشند که ماسک که فرسوده به منظور کاهش پوشنده شانس آلوده کردن دیگران نشانه ای از احترام به همه آنها راه رفتن گذشته و همچنین به کارگران کشیدن جامعه از طریق شیوع.

“این ماسک می گوید:” من احترام پرستاران و پزشکان که به کشته شدن خود را از طریق این ویروس به نجات افراد دیگر است. و من احترام پرستاران و پزشکان بنابراین من قصد دارم برای آلوده کردن هر کسی و یا اجازه می دهد هر کس به توان و حذف بی ارزش, بنابراین من نمی تواند بیشتر استرس در پرستاران و پزشکان'” کومو گفت.

نیویورک نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت هنگامی که در مجاورت نزدیک به دیگران ، به عنوان مردم رشد wearier از تمدید مستند برخی شکایت دارند که نیاز نقض بر آزادی فردی.

کومو به جای تاکید کرد: “مسئولیت متقابل” به عنوان برخی از مناطق شمال ایالت آماده برای شروع تدریجی فعالیت های اقتصادی این هفته است.

از 195 مرگ و میر ثبت شده در نیویورک در حال پرش از 161 روز قبل اما هنوز هم حدود یک چهارم از بالاترین روزانه برگه بیش از یک ماه پیش. بستری نرخ نیز در ادامه به کاهش است.

____

دستگیری اعداد نشان می دهد اختلاف نژادی

نه از 10 نفر دستگیر و برای coronavirus مربوط به جرائم در شهر نیویورک شده است و یا سیاه و سفید اسپانیایی, اداره پلیس اطلاعات سه شنبه منتشر شد نشان می دهد.

125 دستگیر بین مارس 16 و یکشنبه 83 بود سیاه, 30 اسپانیایی بودند, 9 سفید و 3 آسیایی بود.

اداره پلیس نیویورک می گوید: این بیماری همه گیر مربوط به دستگیری سقوط به دسته گسترده ای از قبیل نفرت جنایات خشونت و مقاومت در برابر بازداشت. آنها عبارتند از دعوا که شکست بیش از برش سوپر مارکت خطوط و سرقت از بانک مشکوک که به یک توجه داشته باشید به یک گوی و گفت: “این یک سرقت از بانک, من COVID.”

“این نه اجتماعی فاصله دستگیری” این گروه در بیانیه ای گفت. “بسیاری از آنها پاسخ به تماس برای خدمات که در آن وجود دارد روشن قربانی و پلیس در زمان لازم اقدام است.”

آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد که از 374 احضاریه صادر شده از طریق مه 5 برای نقض اجتماعی فاصله سفارشات 52% داده شد به مردم و 30 درصد به مردم اسپانیایی زبان.

قانونی کمک های جامعه یک مدافع گروهی به نام در NYPD به انتشار یک “کامل و شفاف حسابداری از تمام پلیس برخوردهای مربوط به اجتماعی فاصله اجرای” از جمله مکان از هر برخورد و جمعیتی جزئیات برای مردم متوقف شد با توجه احضار و یا بازداشت شده است.

این سازمان همچنین می خواهد این بخش را هدایت آن را ارائه افسران اجتماعی فاصله اجرای.

___

مترجم زبان اشاره

یک قاضی فدرال دستور داده است تا کومو شامل یک مترجم زبان اشاره آمریکایی بر روی صفحه نمایش در کنار او به او ارائه می شود روزانه جلسات مطبوعاتی.

ایالات متحده منطقه قاضی والری Caproni صادر نظم دوشنبه به عنوان او در نظر واصل طرح دعوی در دادگاه توسط یک حقوق معلولین گروهی که ادعا می کند کومو تنها فرماندار که موفق به انجام است.

فرماندار گفته است که دولت فراهم کرده است “امکانات رفاهی مناسب” برای ناشنوایان نیویورکی از طریق یک جداگانه آنلاین ASL جریان و بسته captioning.

اما طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 7 توسط حقوق معلولین نیویورک شامل چندین نمونه از ناشنوا نیویورکی که عدم دسترسی به اینترنت یا که نه خواندن و یا نوشتن در زبان انگلیسی. چهار نفر به نام در طرح دعوی در دادگاه گفت: آنها می توانند دسترسی به کومو را به طور گسترده ای به تماشای جلسات در تلویزیون اگر او ارائه یک محل اقامت های اضافی از جمله یک مترجم در قاب اصلی خود را جریان.

___

مالیات بر فروش قطره

نیویورک شهرها و استان ها دیدم 24.4 درصد کاهش در مالیات بر فروش محلی مجموعه در ماه آوریل نسبت به مارس سال 2019 با توجه به حسابرسی امور خارجه توماس DiNapoli.

دولت های محلی در حال دست و پنجه نرم کردن با کمبود به کاهش مالیات بر فروش مجموعه را ترک کرده اند آنها را در حدود 327 میلیون نسبت به سال گذشته DiNapoli روز سه شنبه گفت.

شهر نیویورک شاهد 23.1% کاهش و یا $141.8 میلیون — در درآمد از دست رفته در ماه آوریل است.

“Coronavirus است صدمه دیده و امور مالی خانواده و مارس مالیات بر فروش و ارقام نشان می دهد چقدر عمیق است برش به امور مالی شهرداری,” DiNapoli گفت.

___

دیگر CORONAVIRUS تحولات

-نیویورک در حال حاضر بررسی حدود 100 مورد از سندرم در کودکان است که تصور می شود مربوط به کوروناویروس. این بیماری در عروق خونی و اندام و علائم شبیه به بیماری کاوازاکی و شوک سمی. سه کودک در کشور فوت کرده اند.

– خاموش شدن در برادوی تمدید شده است دوباره — حداقل تا اوایل سپتامبر. اگر چه تاریخ دقیق برای اجرای برنامه به رزومه هنوز به تعیین خواهد برادوی تولید کنندگان در حال حاضر ارائه بازپرداخت و مبادلات برای بلیط های خریداری شده را نشان می دهد از طریق سپتامبر. 6.

– دو انگلستان بیمارستان سیستم سعی آخرین پیچ و تاب و در اینترنت خواستگاری: آنلاین تعویض کرد. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس امتداد در سیستم عامل آنلاین ظهور کرده اند برای مطابقت با بیمارستان ها که نیاز به ماسک و لباس هواکش و حتی پزشکان با کسانی که اضافی.

– حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار گرفتن مردم به کار و بازگشایی اقتصاد یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل نشان می دهد هزاران نفر از مردم در حال گرفتن بیمار از COVID-19 در کار است.

– یک کلیسای کاتولیک رومی در کوئینز; دیگر یک کلیسای لوتری در منهتن. اما COVID-19 همه گیر متحده دو اسپانیایی جماعت در غم و اندوه است. بین آنها از دست داده اند و بیش از 100 نفر به کروناویروس و به دلیل مستند قوانین فقدان آنها حتی توانایی سوگواری با هم در فرد است.

___

تپه و وینو گزارش از آلبانی, n. y. Michael R. سیساک کمک از نیویورک است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de