رفتن انفرادی: شبانه گیتاریست لوقا Mossman بازگشت به روح Gnotes

لوقا Mossman که صرف پنج سال گذشته نواختن گیتار برای ناتانیل Rateliff و شبانه نیست همیشه کشیده شده است به خشن neo-soul آورده است که این گروه در سراسر جهان تحسین. در قبلی خود گروههای Achille Lauro و علم شریک Mossman بازی های برگزار شده است indie در, راک متمایل به هر دو گروه آزمايش و پاپ برای تلفن های موبایل.

در حال حاضر پس از کنسرتهایی با Rateliff لغو شده یا دوباره — از جمله 25-تاریخ شبانه تور با باب دیلن است که به تعویق افتاده است — و ناشناخته مقدار از زمان در خارج از جاده Mossman است بازبینی خود کنار گذاشته, تک پروژه, شبح, Gnotes.

شبح Gnotes متولد شد و از وجودی مانده از Mossman وحشتناک 2013, سال زمانی که Achille Lauro حل شده و دیرین خود را دختر نقل مکان کرد و خود را در آپارتمان مشترک. شبح Gnotes ” خود با عنوان اولین آلبوم نوای عشق از دست رفته به “ترس و از زیبایی تنها بودن پردازش شکست و سوال جای من” Mossman توضیح می دهد.

در آن زمان او خود را پرسید برخی از سوالات سخت: آن زمان برای متوقف کردن تعقیب رویای تبدیل شدن به یک تور نوازنده ؟ شد از آن زمان به ترک بازی مراسم عروسی, آموزش موسیقی, و به جای رفتن به مدرسه و بعد کار ؟ و کار کنار گذاشته شد و او از دست دادن یار دیرین خود را و یا آنها به سادگی با ساخت یک تصمیم را به هر یک از دیگر فضا برای رشد ؟

او کار می کرد پاسخ با نوشتن آهنگ.

و سپس در سال 2015 همه چیز تغییر کرده است. او یک پیشنهاد برای رفتن بر روی تور با عرق شبانه و روشن بود که فرصت شد خود به دنبال شکستن. او می تواند در نهایت ترک آموزش درس های موسیقی ترک gigging در اطراف شهر و ترک بازی مراسم عروسی. او می تواند زندگی را در یک تور گروه است. بنابراین شبح Gnotes قرار داده شد در قفسه و Mossman جاده.

در پنج سال پس از او پیوست شبانه گروه چک کردن چندین سطل-لیست آیتم ها از جمله ظاهر می شود در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon, بازی, back-to-back شب در سنگ قرمز سه سال در حال اجرا و باز کردن برای سنگ نورد در مسیر بالا ورزشگاه در سال 2019.

با وجود تمام این موفقیت Mossman بود بیشتر هیجان زده در مورد یک پیش دیلن تور برای Rateliff جدید آلبوم انفرادی و آن را هنوز هم بسیار خوب به دلیل آن ارائه شده یک تغییر خوشایند از شبانه اجرای برنامه.

در حال حاضر در جاده ها با Rateliff زمانی که این بیماری همه گیر ضربه Mossman و بقیه bandmembers بودند مجبور به بازگشت به خانه.

“این واقعا سخت تنظیم به دریافت بیش از آن که از آنجا که ما تا به حال سرمایه گذاری بسیار زمان که آماده بود و فقط شروع به احساس خوبی در مورد آن,” او می گوید.

در حال حاضر در برنامه بازگشت Mossman زمان برای بازگشت به روح Gnotes.

“من احتمالا نگه داشته و آن را کمی بیش از حد گرانبها و می خواستم آن را به این چیز کامل برای دریافت منتشر شده و کاملا,” او می گوید. اما به رسمیت شناختن است که تلاش خود را برای رسیدن به کمال در حال حاضر تحت فشار قرار دادند از انتشار این آلبوم بازگشت و هفت سال او تصمیم گرفت که در حال حاضر زمان برای قرار دادن آن را.

شبح Gnotes شامل Mossman در گیتار با بیش از synths پیانو و گاه به گاه برای کمک به در, درام, از, بن, به حمایت از او. این آلبوم ثبت شده توسط برایان جوزف سابق Denverite که در حال حاضر در زندگی Eau Claire, Wisconsin, و نیز ضبط شده هنرمندان مانند Bon Iver پل سیمون و Sufjan Stevens.

این آلبوم که بهتر است گوش را از طریق هدفون نباید اشتباه برای خواب آلود. هر چند سکوت نورد امواج Mossman صدا پر کردن پوچی می آید که زمانی که مردم صورت خود را از ارواح. Mossman اشاره می کند که تحت تاثیر “آهسته brooding” سبک Max Richter های احساسی متراکم موسیقی از اندی Shauf و “ترسناک عامیانه” سبک از چوب دایره زنگی — همه از آن او به شدت در حالی که نوشتن آهنگ شبح Gnotes. به طور خاص او امیدوار است برخی از “creepiness” از چوب دایره زنگی 2011, آلبوم خزش در Creepin’ در, درخشد از طریق کار خود را.

این ویدئو را برای این آلبوم اولین تک آهنگ “نگاهی به برخی از زمان” کاهش یافته است در مارس 11, با انتشار آلبوم به دنبال on May 29. وینیل انتشار در اصل برنامه ریزی شده بیش از حد, اما تولید است به طور موقت نگه دارید در طول COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

Mossman می گوید او در حال حاضر نوشته شده دوم شبح Gnotes آلبوم است و فقط در حال انتظار برای زمان و شرایط به او اجازه می دهد به بازگشت به Eau Claire برای ضبط آن با یوسف. اما او نه فقط نشستن در اطراف در حال انتظار برای تور بعدی; او شده است هزینه های خرابی باغبانی و آموزش ابزار های جدید.

وقتی که می آید به آنچه در پیش روست می گوید: Mossman “ما در حال آماده شده برای این واقعیت است که موسیقی زنده ممکن است یک چیز تا زمانی که سقوط 2021 — که غیر قابل تصور برای من تکان دهنده است. ما فقط تلاش برای زنده ماندن در آنچه که ما داریم.”

و است که می تواند بسیار ترسناک: “چند روز خوب است و چند روز آن را کاملا وحشتناک است.”

تا زمانی که طرفداران پشت در سالن آن را سخت بدانید که چه خواهد شد نگه داشتن هنرمندان و کسب و کار شناور ، “هر کس تبدیل شده است تا متکی به جریان و صنعت موسیقی را اقتباس کرده است که ساخته شده و آن را بیشتر از یک مدل تور. اما من امیدوارم که حالا که ما نمی توانیم با تور, مردم قادر خواهد بود به پرداخت 10 دلار برای این آلبوم آنها را دوست دارم و یا رفتن به merch فروشگاه و خرید یک تی شرت.”

این گروه دنبال امکانات ارائه شده توسط زنده جریان کنسرت.

“این یک دنیای جدید است. بنابراین ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به کنسرت زنده چیزی است که مردم برای پرداخت [به] آن را با ارزش به اندازه کافی چیزی را تولید ارزش به اندازه کافی خوب است که مردم می خواهید به پرداخت هزینه برای آن را,” او می گوید از آینده است.

اما او فراموش نکرده گذشته یا نه. در طول این دوران سخت, مشاهده, کوچک محلی در سالن تعطیل شده است یک ضربه برای وطن نوازنده. در حالی که او احساس می کند AEGs و زندگی ملل جهان را آب و طوفان های کوچک سالن که به گروههای شروع خود را در معرض خطر جدی است.

“من هنوز بازی کوچک باشگاه را نشان می دهد. من از دست رفتن در 11:30 شب در hi-شیرجه رفتن به یک درهم و برهم-مست جمعیت. کسانی که همیشه به روز. کسانی که همیشه بهترین خاطراتی.”

قبل از سفارش شبح Gnotes’ اولین آلبوم در مارس 15 و اقامت برای وینیل, چاپ, به زودی در ghostgnotes.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>