صاحبان 60 کسب و کار از جمله کارواش ورزشگاه و سالن مو در سراسر لس آنجلس تلقی غیر ضروری توسط شهر اما هنوز هم باقی می ماند باز در حال حاضر در مواجهه با اتهامات جنایی برای نقض شهردار اقامت در خانه سفارش دهید.

لس آنجلس شهر Atty. مایک Feuer نشان داد آخرین دور از سرکوب کسب و کار از موازین شهردار اریک Garcetti را امن تر در خانه سفارش با باز ماندن. ده ها تن از کسب و کار شناسایی شده توسط لس آنجلس olice به عنوان نگه داشتن باز با وجود اینکه گفته به نزدیک است. محققان پلیس تبدیل شده اند بیش از شواهد برابر حداقل 79 کسب و کار شناسایی شده توسط گروه.

تعداد کسب و کارهای به ظاهر نادیده گرفتن Garcetti منظور افزایش یافته است به طور پیوسته به عنوان shutdown میکشد و بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک در تلاش برای نگه داشتن عامل. در حالی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را آغاز کرده است برخی از مرحله به مرحله بازگشایی, L. A. شهرستان بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: شهرستان stay-at-home سفارشات خواهد شد “با تمام یقین” بود تمدید برای سه ماه آینده.

Feuer روز سه شنبه گفت: Garcetti روشن ساخته است که تنها ضروری کسب و کار مانند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی سازمان در خدمت جمعیت های آسیب پذیر و فروشگاه های مواد غذایی ممکن است باقی می ماند باز در COVID-19 اضطراری است. دادستان با اشاره به توصیه دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داده بود روز شنبه از خطر بازگشایی زود هنگام و در این موارد Feuer گفت: غیر قانونی.

تبلیغات

“به عنوان دکتر Fauci هشدار داد این همه کار سخت ما به سرعت گسترش COVID-19 می تواند حیف و میل اگر کسب و کار نقض قوانین و باز زودرس” Feuer گفت. “البته همه ما می خواهم به بازگشت به کار و بازگشت به روال ما و من بسیار دلسوز با کسب و کار است که در حال تلاش بسیار در حال حاضر. اما ما به اقتصاد ما رفتن دیر اگر همه ما باید نظم و انضباط به دنبال این قوانین در حال حاضر.

“به طوری که ما شروع به کار با دقت بازگشایی لس آنجلس دفتر من ادامه خواهد داد به مراقب باشند در اجرای امن تر در صفحه اصلی به منظور حصول اطمینان از که غیر ضروری کسب و کار باز تنها پس از ما کارشناسان بهداشت می گویند آن را بی خطر به انجام این کار” Feuer گفت.

هر صاحب 60 کسب و کار چهره یک جنایتکار اتهام تخطی از قانون در حالی که کسب و کار می تواند از دست دادن مجوز خود را به کار گیرند. در میان آنها یک دره سن فرناندو Harley-Davidson, فروشنده, مصر مصنوعات فروشگاه و ده ها مغازه ها دود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de