قاضی قوانین Weld County Sheriff انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از بازداشت شدگان

یک قاضی فدرال فقط حکومت که Weld County Sheriff انجام داده است و نه به اندازه کافی برای محافظت از پزشکی آسیب پذیر زندان زندانیان از COVID-19.

“شاکیان شرایط حبس را نقض هشتم متمم قانون اساسی” Philip A. Brimmer رئیس قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو نوشت: در مارس 11 حاکم و اضافه کرد که او “آمده است که [کلانتر] اجتماعی فاصله تلاش با توجه به پزشکی آسیب پذیر زندانیان بوده است نه معقول.”

Brimmer نظر که باعث شده یک طرح دعوی در دادگاه مدنی-حقوق وکلای مدافع در برابر کلانتر استیو Reams نیاز به کلانتر به کامپایل یک لیست از پزشکی آسیب پذیر زندانیان برگزار شد در حال حاضر در زندان و تصویب یک سری از اقدامات برای نگه داشتن آنها را ایمن مارس 21.

“این حکم باید به مطالعه برای هر کلانتر که اجرا می شود از یک زندان شهرستان است. هر زندان خانه از زندانیان که متناسب با معیارهای بودن به خصوص آسیب پذیر اگر آنها قرارداد COVID-19. هر کلانتر همان وظیفه دادگاه مشخص در اینجا: برای شناسایی زندانیان که متناسب با آن معیارها و اقدامات ویژه برای محافظت از آنها را از جمله اجتماعی فاصله بهبود تمیز کردن و بهداشت و تامین تجهیزات حفاظت فردی می گوید:” علامت سیلوراستاین یک ACLU کلرادو وکیل بود که بخشی از یک گروه از وکلای محلی که واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از هفت زندان بازداشت شدگان است.

در مارس 7 پرونده وکلا خواسته یک قاضی به گواهی یک کلاس پزشکی آسیب پذیر زندانیان و سفارش خود را از آزادی از زندان است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اگر چه اکثر بازداشت شدگان بودند که احزاب به صورت آزاد شده اند قانونی مبارزه را ادامه خواهد داد و از آنجا که قاضی حکم تنها در یک حرکت برای یک دستور مقدماتی و آدرس نیست که آیا پزشکی آسیب پذیر زندانیان باید آزاد شده از زندان است.

وکلای نمایندگی Reams که دفتر کاهش یافته است به نظر Brimmer این حکم استدلال کرده اند که کلانتر آیا در واقعیت را COVID-19 تهدید جدی و دستور داد تا اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از بازداشت شدگان در زندان است.

جوش زندان شهرستان دارای ظرفیت برای 1,170 بازداشت شدگان است. در پایان ماه آوریل وجود دارد تنها 478 زندانیان مستقر در زندان است.

اما این مورد در برابر Reams استدلال می کند که او نمی به اندازه کافی در اوایل به اندازه کافی. “به جای در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه در آغاز این بحران به رعایت بهداشت عمومی ارشاد Weld County Sheriff استیون Reams آشکارا اجتناب جدی از این بیماری همه گیر و نادیده علم و اطلاعات زمینه ای کارشناسان بهداشت عمومی’ نگرانی در مورد خطرناک گسترش این ویروس در زندان به سر می برند,” کت و شلوار استدلال می کند.

مانند جوش شهرستان در بزرگ زندان شده است به ضربه بسیار سخت و با حداقل ده تایید COVID-19 موارد در میان بازداشت شدگان و حداقل هفده میان نمایندگان. در آوریل 1, 78 ساله چارلز پترسون درگذشت از COVID-19 دو روز پس از آزادی از زندان. با توجه به یک زندان سخنگوی پترسون تا به حال نمایش داده شده نشانه های سازگار با COVID-19 در حالی که او بازداشت شد.

“Weld County وکیل استدلال کرد که قاضی باید بهانه کلانتر شکست را COVID-19 جدی تر چون تا به حال ‘تنها یک مرگ.’ امروز به منظور روشن می سازد که وقتی که می آید به COVID-19 نیمی اقدامات آن را قطع نکنید. زندان نیاز به اقدامات تهاجمی برای حفظ پزشکی مردم آسیب پذیر امن می گوید:” دن ویلیامز یکی از وکلای مدافع بازداشت شدگان است.

در مارس 12, جوش های شهرستان کلانتر دفتر ارسال این پاسخ از Reams به حکم:”جوش شهرستان کلانتر دفتر ستاد در حال تدوین اطلاعات در مورد پزشکی آسیب پذیر زندانیان در جوش زندان شهرستان مطابق با دادگاه باشد. هنگامی که این فرایند کامل است, کلانتر خواهد شد تصمیم گیری در مورد آینده زندان عملیات که با در نظر گرفتن خطرات مرتبط با COVID-19 همه گیر در حالی که همچنین اطمینان از ایمنی جوشکاری ساکنان شهرستان.”

دیگر کلرادو تادیبی امکانات شده اند سایت COVID-19 شیوع است. در مرکز شهر بازداشتگاه در دنور حداقل 84 زندانیان باید قرارداد COVID-19 در طول دوره این بیماری همه گیر. و در استرلینگ Correctional Facility, زندان اجرا شده توسط دولت وزارت اصلاحات 329 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19; دو نفر از کسانی که زندانیان فوت کرده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>