اداره پلیس لس آنجلس در روز سه شنبه منتشر شد تصویری از یک افسر بدن دوربین به تصویر می کشد خشونت برخورد در بیل هایقتس که به نظر می رسد نشان می دهد افسر مشت گزارشی مرد بی خانمان که منجر به اتهام خشونت و خواستار افسر به اخراج می شود و تحت پیگرد قانونی قرار.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور به نام وضعیت “نگران کننده” و گفت که او احساس مجبور به انتشار ضبط و پس از جدا کردن تلفن همراه تصویری به بیرون درز هفته گذشته منجر به اعتراض عمومی.

“من همراه با بسیاری از شما تماشا شخص ثالث تصویری که هفته گذشته منتشر شد و من نگرانی های جدی” مور گفت.

در این ویدئو که ظاهر آنلاین در هفته گذشته نشان داد یک افسر مشت زدن یک مرد بارها و بارها در سر و بدن با وجود این واقعیت است که او به نظر نمی رسد به مبارزه و یا مسلح. مرد دست خود را از پشت او را به عنوان این ویدئو شروع می شود و در یک نقطه به نظر می رسد تلاش برای تلو تلو خوردن به دور از افسر.

تبلیغات

انسان به طور سطحی زخمی شد و خودداری پزشکی توجه به گزارش پلیس لس آنجلس. او متهم به جرم و جنایت و همان شب آزاد شد, مقامات گفت.

افسر تاکنون شناسایی شده توسط دو منابع اجرای قانون به عنوان فرانک هرناندز 20 سال LAPD کهنه که درگیر شده است در قبل از بحث در وظیفه دهیم. افسر اختصاص داده شده به خانه در انتظار نتیجه تحقیقات توسط وزارت امور داخلی و نیروی بررسی بخش.

مور نیز منتشر شد تصویری گرفته شده توسط افسر شریک بدن فرسوده دوربین جمعه. این افسران در پاسخ به یک تماس از یک صاحب ملک که ادعا مرد خاطی در بسیاری خالی کنار یک کلیسا در 2400 بلوک هوستون خیابان حدود 5 p. m. در آوریل 27, مقامات گفت.

تبلیغات

تصویری گرفته شده از هرناندز دوربین را نشان می دهد افسران راه رفتن را از طریق بسیاری و نزدیک شدن به انسان که می ایستد تا از اردوگاه موقت خود را و شروع به راه رفتن دور با دوچرخه خود را به عنوان رویکرد آنها. مرد پیاده گذشته کلیسای خدا از نبوت و سپس متوقف می شود.

این مرد تا به حال حاضر به ترک این منطقه با توجه به صوتی گرفته شده توسط هرناندز شریک بدن فرسوده دوربین. هرناندز پس از آن دستور به نوبه خود در اطراف و مرد به نظر می رسد برای مبارزه بطور خلاصه ضربه زدن هرناندز دوربین به زمین.

خود را شریک تصویری دستگیر بقیه این حادثه را از زاویه های مختلف نشان می دهد که مرد به نوبه خود در به هرناندز به عنوان افسر دوربین به زمین می افتد. هرناندز وکیل دیوید وینسلو گفت: بار هفته گذشته, که مرد تبدیل به اطراف و پانچ هرناندز در قفسه سینه اما بدن فرسوده دوربین به نظر نمی رسد که برای حمایت از.

وینسلو بازگشت نیست یک تماس را به دنبال نظر سه شنبه ،

تبلیغات

هشدار: ویدئو حاوی خشونت و ناسزا.

هرناندز شریک تصویری نیز قطاری صوتی از لعن در افسران و ظاهر شدن به عنوان مبارز به عنوان رویکرد آنها.

در این ویدئو گرفته شده از هرناندز شریک افسر دیده می شود مشت زدن به مرد حداقل ده بار. انسان نمی تلاش برای مبارزه با عقب و به نظر می رسد به دست خود پوشش سر خود را تمام وقت است. پس از هرناندز توقف مشت زدن به او شنیده می شود درخواست خود را شریک زندگی خود را به استفاده از تفنگ بی حس کردن.

تبلیغات

هرناندز شریک جلب سلاح پس از این حادثه خشونت تبدیل شد اما او هرگز بعد از آن.

به عنوان اعضای جامعه با رویکرد و تقاضا به دانستن چه خبر است در این افسر هشدار می دهد مرد او خواهد رسید دوباره اگر او مطابقت ندارد.

“شما [expletive] برداشت دست من [expletive] به همین دلیل من آمار شما” هرناندز فریاد در مرد است.

پلیس لس آنجلس است شناسایی یا افسر با استناد به قوانین ایالتی که پنهان افسران’ نام از مردم در بسیاری از nonfatal استفاده-از-نیروی حوادث.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس در سال 2018 شروع به ساختن مکان ضبط شده از استفاده از نیروی حوادث, اما روز سه شنبه انتشار نخستین بار چنین تصویری منتشر شد صرفا در اختیار رئیس پلیس.

تحت قوانین تصویب شده در مارس 2018 با این شهر غیر نظامی پلیس کمیسیون پلیس لس آنجلس مورد نیاز است برای انتشار ضبط شده جمع آوری شده به عنوان مدرک در طول افسر-درگیر تیراندازی در-مرگ در دوران بازداشت و جدی دیگر با استفاده از زور که منجر به مرگ یا آسیب جدی است.

مور که ابراز نگرانی در مورد افسر اقدامات در هنگام ضبط برای اولین بار ظاهر در هفته گذشته گفت: او در حال حاضر صحبت به لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey در مورد برخورد و انتظار می رود که یافته های اولیه خواهد بود ارائه شده به دادستان ژوئن 1.

“این حادثه عمیقا نگران کننده” او گفت:. “من اعتقاد ندارم که هر چیزی که نشان داده شده است در این مهم حادثه تصویری تغییر خواهد کرد که چگونه توسط من و یا هر نوع دیگر.”

تبلیغات

محققان در مصاحبه 15 شاهدان از جمله افسران که در آغاز متوقف شود. پلیس هنوز در تلاش برای ترتیب یک مصاحبه با مردی که مورد ضرب و شتم شد.

در روزهای اخیر خواستار هرناندز به اخراج می شود و باید تحت پیگرد قانونی قرار ramped تا در سراسر شهر. تظاهرکنندگان جمع شده بودند روز شنبه در خارج از لوس آنجلس منطقه دفتر دادستان ادعا ویدئو ساخته شده در هفته گذشته بود بیش از اندازه کافی شواهد برای Lacey به ادامه حمله به اتهامات عنوان شده علیه.

“در هر زمان شما می بینید کسی که با دست خود پشت خود را به عقب و وارد شدن ضربه به سر خواهم که چندین بار است که نگران کننده است. به عنوان یک انسان من در آن نگاه کنید و بگو چگونه این اتفاق می افتد ؟ آنچه باعث شد تا به این کار؟'” Lacey روز دوشنبه گفت:. “اما به عنوان رهبری دادستان در D. A. دفتر من می دانم که من نیاز به اعمال قضاوت در آنچه من می گویم علنا چرا که من نمی خواهم این کار شوند یا recused برای prejudging شما مدارک. بنابراین من در حال انتظار برای دیدن همه آنچه در خارج وجود دارد.”

در طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت اواخر روز دوشنبه مرد بی خانمان در این ویدئو مشخص شد که ریچارد Castillo. با توجه به تشکیل پرونده Castillo زندگی می کردند در بیل هایقتس بیشتر از زندگی خود و خانواده در منطقه فوری.

تبلیغات

“او مطرح شد در مورد دو خانه را از که بسیاری خالی. او یک حمایت فوق العاده ای سیستم در اطراف او که در محله” گفت: وکیل Wesley Jieguan که توصیف Castillo به عنوان “دوست خوب و شناخته شده” در این منطقه است.

بار کارکنان نویسندگان کوین پیشوا و امیلی Mathslice ریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de