کریستوفر چستر که همسر و دختر کشته شده در سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن کوبه برایانت شکایت کرد این شرکت است که عمل هلیکوپتر و املاک از مرحوم خلبان.

سارا چستر و 45 و 13 ساله Payton درگذشت Jan. 26 هنگامی که Sikorsky S-76B آنها را حمل و هفت نفر دیگر سقوط به دامنه کوه در کالاباساس. همه پردازنده کشته شد.

در یک شکایت دوشنبه در Los Angeles County Superior Court, چستر ساخته شده یک استدلال مشابه مطرح شده در پرونده های حقوقی ثبت شده توسط برایانت بیوه, ونسا و دو خانواده دیگر: صنایع دستی اپراتور, جزیره, بیان, هلیکوپتر غفلت بود در اجازه می دهد که خلبان Ara Zobayan به پرواز در “شرایط نامساعد آب و” چستر وکلای ادعا.

چستر که در اورنج کانتی زندگی با پسر دوقلو به دنبال نامشخص خسارت از جزیره بیان هلیکوپتر و Zobayan است و مستغلات.

تبلیغات

یک وکیل برای جزیره بیان هلیکوپتر نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ، در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه توسط Vanessa برایانت Zobayan برادر برگ Zobayan گفت: در دادگاه تشکیل پرونده که روز شنبه در سوار شدن به هلی کوپتر, بسکتبال ستاره و مسافران همکار خود را ساخته شده است “دانستن و داوطلبانه برخورد با خطرات.”

همچنین در دادگاه مقالات ظ روز شنبه وکیل مدافع برای جزیره بیان هلیکوپتر گفت: همه پردازنده می دانستند “خطرات خاص” از سفر با هلیکوپتر اما به طور داوطلبانه به عهده آنها است. این تصادف این بود که “اجتناب ناپذیر تصادف” شرکت وکلای گفت.

ملی ایمنی حمل و نقل آژانس فدرال بررسی این تصادف گفت: Sikorsky s موتورهای نشان داد هیچ نشانه ای از جدی شکست. با مه عایقی کوه های سانتا مونیکا صبح از سقوط Ara Zobayan درخواست کرده بود اجازه مخصوص از کنترل ترافیک هوایی به پرواز در پایین-شرایط دید.

فقط قبل از این هنر و صنعت ناودان به دامنه کوه Zobayan گفت: یک کنترل کننده ترافیک هوایی او در نظر گرفته شده برای صعود به بالای ابر لایه به 4000 پا با توجه به NTSB.

تبلیغات

Zobayan 50 و تا به حال مشغول به کار در جزیره بیان هلیکوپتر برای 10 سال ورود به سیستم مورد 8,200 ساعت تجربه پرواز در زمان خود آخرین معاینه پزشکی NTSB گفت. هلیکوپتر ساخته شده در سال 1991 بود که تا به امروز در بازرسی با توجه به آژانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de