اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان کالیفرنیا بر این باورند که COVID-19 همه گیر افزایش یافته است و نابرابری در ایالات متحده با بسیاری ذکر است که این بحران تا به حال بیشترین تاثیر را بر مردم سیاه و سفید بر اساس یک نظرسنجی جدید.

نظرسنجی از دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات اسناد و مدارک این مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر و اقتصادی اختلال اطراف آن است. این بررسی نشان داد که 70 درصد از رای دهندگان ثبت شده در کشور تا حدودی موافقت و یا به شدت توافق کردند که COVID-19 افزایش نابرابری در حالی که کمتر از 1 درصد به شدت مخالف و 8 درصد مخالف.

بسیاری از کسانی که در نظر سنجی همچنین توافق کردند که وجود دارد نژادی و نابرابری در ویروس’ اثر در جوامع قومی مختلف. برخی از 59 درصد یا تا حدودی موافقت و یا به شدت موافقت کردند که کروناویروس “اثرات سیاه و سفید مردم بیش از گروه های دیگر.”

اما کالیفرنیا ادراکات نابرابری های متنوع در امتداد خط حزب و همچنین در امتداد سطح آموزش و پرورش و منطقه است. کسانی که با آموزش و پرورش بیشتر و پاسخ دهندگان زندگی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و لس آنجلس درک نابرابری در نرخ بسیار بالاتر از همتایان خود را.

تبلیغات

این نظرسنجی نشان می دهد عمیق ایدئولوژیک تقسیم در اطراف کالیفرنیا مشاهده اثر ویروس. جمهوریخواهان — به خصوص حامیان سرسخت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — با احتمال بیشتری به این باور است که coronavirus ندارد آستین ، اثر خاصی در حالی که دموکرات ها و کسانی که باورمند به شدت از مغلوب ساختن پیشی جستن شد خیلی بیشتر احتمال دارد برای دیدن همه گیر به عنوان تشدید نابرابری نژادی و نابرابری در خاص است.

دموکرات ها بودند که بیش از سه بار به احتمال زیاد به عنوان خواهان — 51 درصد در مقایسه با 15% — به شدت موافقم که این شیوع در حال افزایش نابرابری. دموکرات ها نیز بیش از چهار بار به احتمال زیاد به عنوان جمهوری خواهان به شدت موافقم که این ویروس نامتناسب اثر در سیاه پوستان.

تیانا Paschel استادیار جامعه شناسی و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه برکلی گفت که یافته های ساخته شده حس داده که بخش بزرگی از دموکرات ها در دولت است. بیشتر تعجب آور او گفته است که Latinos حداقل احتمال دارد به این باور است که سیاه پوستان بودند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار با تنها 18 درصد به شدت موافقت و 27 درصد تا حدودی موافقت کنید.

“لاتینی مردمی و مردمی در حال رقابت برای مواد و منابع سیاسی. وجود رقابت شغلی مسکن و نمایندگی سیاسی” گفت: Paschel که مشغول به کار در این نظرسنجی. “آنچه من در مورد این بود که چگونه بزرگ آن اعداد بودند. اگر شما مقایسه آنها, لاتین تبار تا به حال تعداد بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران است.”

تبلیغات

Latinos نیز به احتمال زیاد به شدت مخالفم که سیاه پوستان در حال سخت تر ضربه گیر — 9 درصد از آنها احساس کردند که راه در حالی که این درصد از سفید پوستان و آسیایی ها به شدت با آن مخالف بیانیه بود یا 0 درصد یا نزدیک به صفر.

“با زبانه اسپانیایی زبان خانواده های آنها تمایل به نگاه به زبان اسپانیایی رسانه ها اخبار خود را منبع و تمرکز وجود دارد که عمدتا متمرکز بر COVID-19 تاثیر خاص خود را در جامعه گفت:” ویکتور Narro پروژه مدیر برای UCLA کار مرکز. “من را دیده اند مناطقی مانند جنوب لس آنجلس که در آن در بسیاری از مخلوط محله ساکنان قادر به گرد هم می آیند و باید یک درک بهتر از تاثیر coronavirus همه گیر در سراسر جوامع مختلف.”

گسترده نژادی و نابرابری اقتصادی در حال ظهور در میان قربانیان coronavirus در لس آنجلس و مقامات نسبت به این روند در بخش سیستمیک بی عدالتی.

هفته گذشته در لس آنجلس مقامات گزارش نرخ 89 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در میان بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام و 18 در هر 100,000 میان مردم سیاه و سفید. نرخ 15.5 برای Latinos, 12 برای سکس و نه برای مردم.

تبلیغات

یک بار تجزیه و تحلیل داده ها یافت می شود که سیاه پوستان و لاتین کمتر از 50 در حال مرگ هستند از coronavirus به طور قابل توجهی در تعداد بیشتری از گروه های دیگر از جمله سفیده. کارشناسان معتقدند یکی از دلایلی است که بسیاری از کار در “ضروری” خدمات مشاغل که نیاز به آنها را به ترک خانه و قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.

کامیل Busette مدیر مسابقه رفاه و گنجاندن ابتکار در موسسه بروکینگز گفت که IGS یافته ها می تواند یک تابع از جمعیت سطوح. وجود دارد بیشتر Latinos در کالیفرنیا از مردم سیاه و سفید به خصوص در شهرستان ها از جمله لس آنجلس, او گفت:, و است که می تواند تاثیر ادراک از نحوه ویروس اثر می گذارد.

“شما به احتمال زیاد در جامعه خود را با همکاری مردم در جامعه خود را و بنابراین هر کس که در اطراف شما است Latino. ما می دانیم که نرخ ها بالا میان Latinos,” او گفت:. “درک می شود” من نمی بینم نژادهای گرفتن بیمار, بنابراین من نمی دانم که خیلی در مورد آن, اما من نمی دانم مردم در جامعه در حال سقوط است.'”

لاتینی, مردان بودند که به احتمال زیاد به شدت مخالفم که COVID-19 تاثیر می گذارد سیاه پوستان بیشتر از گروه های دیگر. در همان زمان 67% از Latinos مورد مطالعه معتقد بودند که این ویروس را تشدید نابرابری و Latinos نیز به احتمال زیاد به شدت با این بیانیه موافقت “COVID-19 تاثیر می گذارد و هر کس به همان اندازه است.”

تبلیغات

محققان گفتند که Latino پاسخ دهندگان ممکن است دیدن نابرابر در اثر این بیماری همه گیر اقتصادی و نه از نظر نژادی. یکی دیگر از توضیح آنها گفت: ممکن است که Latinos فراموش درک نابرابری نژادی, اما بر این باورند که آنها خود را تحت تاثیر قرار بیش از سیاه پوستان; لاتین جمعیت در کالیفرنیا به بیش از هفت برابر سیاه مردم در دولت است.

نظرسنجی نظر سنجی یک نمونه تصادفی از 8,800 از دولت ثبت نام از رای دهندگان از 16 آوریل 20. آن را آنلاین انجام شده در زبان انگلیسی و اسپانیایی.